Главная » Послуги кредитного брокера. Вартість послуг кредитного брокера. Вибір брокера » Кредитний брокер - послуги допомога з документами робота брокерів


Кредитний брокер - послуги, допомога з документами, робота брокерів

Кредитний брокер допомогу кредитного брокера послуги кредитного брокера

Усім відома істина, що світ не стоїть на місці, все тече і змінюється в будь-якій області нашого життя або знання. Візьмемо, для прикладу, ринок професій. За останні п'ятнадцять років він істотно виріс за рахунок нових, для Росії, спеціальностей.

Одна з них - кредитний брокер. Мабуть, ця не тільки наймолодша, але й невідома, для більшості жителів пострадянського простору, професія. Термін «брокер» англійського походження.

У російській перекладі означає - посередник. В даному контексті, кредитний брокер - спеціаліст, який надає посередницькі послуги фінансового характеру з метою отримання прибутку. Крім кредитних брокерів на російському фінансовому ринку представлені брокери, що працюють в галузі страхування, митної справи та нерухомості. Але, особливим попитом у споживачів брокерських послуг користуються кредитні брокери.

Немає великого секрету, що не всі люди розбираються в тонкощах фінансових схем і програм, які пропонують їм банки. Однак, майже всі зацікавлені в отриманні тих чи інших банківських послуг і звичайно ж ... на пільгових підставах. Звичайно, серед них, які не вникають у всі складнощі і ... просто беруть кредит, не думаючи про деталі його погашення, так як їх економічне даний дозволяє їм перебувати в упевненості, що в недалекому майбутньому навряд чи що кардинально зміниться. Але, таких людей - одиниці.

Наше суспільство сьогодні розділене на дві великі групи. Представники першої групи стурбовані, де і як отримати кредит, а представники другої намагаються вирішити проблему про повернення його. Виходить, що як у разі відмови в отриманні кредиту, так і при позитивному рішенні банку, людина гарантовано забезпечує собі стресову життя?!

Що ж робити, щоб уникнути неприємностей подібного роду. Вирішення проблем подібного роду готові взяти на себе кредитні брокери. За свої послуги вони просять до 5% від суми кредиту, але кінцевий результат того вартий. Супровід клієнта з боку кредитного брокера, незалежно від того, чи є він юридичною чи фізичною особою, виражається у вигляді надання комплексу послуг консалтингового і кредитного характеру.

Кредитний брокер проводить аналіз, як існуючого соціально-економічного становища справ свого клієнта, так і всіляких пропозицій з боку банків. В результаті пропонуються найкращі умови кредитування в певному банку. Наступним етапом у роботі брокера є збір пакету необхідної документації, а завершальним - супровід заявки клієнта на всіх етапах його взаємин з обраним банком.

Укладаючи договір з кредитним брокером на обслуговування, клієнт отримує дві переваги. По-перше, ще до приходу в банк він володіє інформацією про всі тонкощі кредитування, а по-друге - набуває гарантовану допомогу професіонала, який захищає його інтереси в банківських структурах. Таким чином, кредитний брокер це - професійний посередник між банком і позичальником, який представляє фінансові інтереси свого клієнта, тобто - позичальника. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Огляд кращих кредитних карт Усі банківські інститути Росії можна поділити на два ... Більше

DeltaCredit про ринок іпотечного кредитування - аналіз ринку іпотеки Марина Полякова, керівник Аналітичного центру DeltaCredit, розповідає «Занімаем.Ру» про стан ринку іпотеки, про прогнози ... Більше

Освітній кредит, альтернатива освітньому кредиту Перед тим, як вирішити, де ж брати освітній кредит, варто розглянути ринок існуючих пропозицій по кредитах ... Більше

Кредитний брокер - послуги, допомога з документами, робота брокерів Усім відома істина, що світ не стоїть ... Більше

Кредитні карти Агропромкредит - нові тарифи для карток 26 січня 2012 0:00 Три нових ... Більше

Популярне