Главная » Порівнюємо процентні ставки по автокредитах - огляд ринку автокредитів » Середня сума кредиту на відпочинок в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу 60 тис рублів


Середня сума «кредиту на відпочинок» в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу - 60 тис. рублів

Середня сума кредиту на відпочинок в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу 60 тис рублів

18 вересня 2012 11:56

На початку вересня КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК та компанія «Пегас Турістік», «в компанії» якої багато клієнтів кредитної організації проводили літні канікули, підбили підсумки відпускного сезону нинішнього року. З цього приводу було зібрано прес-конференція, а потім прес-служба Банку процитувала основні (та найбільш цікаві) цифри в офіційному релізі. Отже, згідно з підбитими підсумками за три літніх місяці - з 1 червня по 31 серпня нинішнього року - «відпускними» позичальниками КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу стали більше 3,5 тис. росіян.

Кредити на покупку туристичних путівок оформлялися не тільки в Москві - цей різновид позики була не менш популярна і в інших російських містах (у першу чергу, звичайно, в мегаполісах).

  При цьому, як відзначають в Банку, в середньому сума, яку вважали за краще брати у кредитної організації в борг росіяни, становить 60 тис. рублів. Цікаво, до речі, що ця цифра, вирахувана КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКом у співдружності з туристичною компанією, майже ідеально "вписується" в попередні розрахунки, які публікував на початку відпускного сезону аналітичний центр Банку Хоум Кредит. Тоді, нагадаємо, прозвучала інформація про те, що при середньому терміні кредитування в один рік російські туристи розраховують (знову ж таки в середньому) на відпускний кредит у розмірі 62,4 тисячі рублів - при можливих середніх витратах в 59 500 рублів.

Що стосується підсумків, озвучених саме КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКом, то, за їхніми даними, більше всього протягом трьох літніх місяців були затребувані в рамках програми «Відпочинок у кредит» Туреччина (60%) і Єгипет (24%).

Іспанія і Туніс чесно поділили навпіл наступні 10% популярності (по 5% на кожну країну), 3% уваги кредитуються туристів-росіян дісталося Кіпру, 2% зволіли взяти позику на відпочинок у рідних російських пенатах, а 1% виїхав на позикові кошти в дружню Болгарію. При цьому, як уточнюють у прес-службі кредитної організації, були нинішнім літом і бажаючі з'їздити в кредит по досить екзотичним напрямками - Східне Самоа, Тринідад і Табаго, Гренландія, Болівія. 

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Східний експрес банк і «дочка» РЖД відкрили в Москві ... Більше

Кредитна карта для студентів Всі, хто хоч раз брав кредит у банку, знають мінімальні вимоги до позичальника: працездатний вік, наявність роботи та постійної прописки, ... Більше

Альфа банк починає полювання на шахраїв! У лютому 2012 Альфа Банк, найбільший приватний банк ... Більше

Гроші в борг швидко - порівнюємо програми мікропозик Гроші в борг потрібні терміново, ... Більше

ВТБ 24 поліпшив умови автокредиту 19 травня 2012 0:00 ВТБ 24 поліпшив умови автокредитування за програмою «АвтоЛайт».Банк ... Більше

Популярне