Главная » Порівнюємо процентні ставки по автокредитах - огляд ринку автокредитів » Пільговий автокредит Ощадбанку - кредит з державним субсидуванням


Пільговий автокредит Ощадбанку - кредит з державним субсидуванням

Пільговий автокредит Ощадбанку - кредит з державним субсидуванням

У цій статті ми розповімо про патріотичний «жесті» Ощадбанку - підтримку вітчизняного автопрому. Мова піде про автокредитування з державним субсидуванням. Програма діє в тому випадку, якщо ви купуєте легкові автомобілі вітчизняних та іноземних марок, вартістю 600 тисяч рублів, які виробляються на території Росії. Важливий нюанс: ця програма автокредитування в Ощадбанку діє тільки до кінця 2012 року. За цією програмою процентна ставка встановлюється в розмірі діючої процентної ставки по автокредиту Ощадбанку за мінусом 2/3 ставки рефінансування Банку Росії, яка встановлена на дату укладання кредитного договору.

Розповімо коротенько про умови кредитування за цією програмою. Автокредит з державним субсидуванням в Ощадбанку надається тільки в рублях. Процентна ставка складає від 5,4% до 9,0%. Мінімальна сума кредиту - 45 тисяч рублів. Максимальна сума кредиту складає 85% від вартості автомобіля, але не більше 510 000 рублів.

Програма утилізації також поширюється на даний вид кредитування (купон за зданий «мотлох» можна внести як перший внесок). Термін кредиту від 3 місяців до 3 років. Комісія за видачу кредиту також відсутня.

Автомобіль, що купується потрапляє в заставу Ощадбанку - це зрозуміло. При укладенні кредитного договору ви зобов'язані оформити страховку від ризиків втрати, викрадення, збитку на користь банку на час всього терміну дії кредитного договору. Вартість вашої страховки можна включити в суму одержуваного кредиту. За наявності тимчасової реєстрації кредит може бути наданий на такий строк, що не перевищує строку реєстрації позичальника.

Вимоги до позичальника і необхідні документи аналогічні базового автокредиту Ощадбанку: анкета, паспорт, підтвердження фінансового стану та трудової зайнятості. Є також маса стандартних за своїми параметрами документів, які за умовами автокредиту Ощадбанку потрібні для укладання договору. Це договір купівлі-продажу транспортного засобу, платіжний документ, копія паспорта, страховий поліс і деякі інші папери. Автокредит надається громадянам Росії у віці від 21 до 75 років зі стажем роботи не менше року за останні роки. Отримання і обслуговування пільгового кредиту таке ж, як і у базового: платіж - аннутітений, дострокове погашення можливе через 4 платежу, штрафи за прострочення - само собою зрозуміле.

В цілому, є сенс брати російські машини та «вітчизняні» іномарки в автокредит в Ощадбанку - ставка хороша. Крім кредитів з підтримкою вітчизняних автовиробників в Ощадбанку є хороші партнерські програми з іншими автосалонами. Автокредитні програми Ощадбанку з партнерами-дилерами дозволяють істотно знизити витрати позичальників Ощадбанку на виплату відсотків по автокредиту.

Партнерами Ощадбанку на момент написання статті є Audi, Volkswagen, Skoda, Hyundai, Opel, Chevrolet, Mitsubishi, KIA, Subaru, LADA, UAZ, FIAT, SSangYong, ГАЗ, Haima, Lifan, Chance. Один момент: при покупці машини в кредит в салоні не полінуйтеся уточнити інші варіанти кредитування або розстрочки - сьогодні багато автовиробників за рахунок власних коштів представляють іноді більш лояльні умови по автокредитуванню (або розстрочення). Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 28 жовтня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Комерційний банк ОПМ-Банк - вклади, кредити, іпотека ТОВ «Комерційний банк" ОПМ-Банк "» внесено Банком Росії в КГР ... Більше

Куди можна поскаржитися на банк? З кожним днем все більше росіян стають клієнтами банків.Багато хто з них, потрапляючи в конфліктні і складні ситуації, не ... Більше

1 серпня АК БАРС пропонує оформити кредитку всім, чиї витрати в гіпермаркеті «ЕССЕН» перевищили 3 тис. ... Більше

ІНРЕСБАНК дає маржинальний позику клієнтам з брокерського обслуговування 27 серпня ... Більше

Розстрочка платежу, відстрочка платежу - угода, договір З точки зору законодавства і розстрочка, ... Більше

Популярне