Главная » Порівнюємо процентні ставки по автокредитах - огляд ринку автокредитів » Кредитна карта Росбанка - відгук про кредитці процентні ставки умови


Кредитна карта Росбанка - відгук про кредитці, процентні ставки, умови

Кредитні карти банку Агропромкредит збільшили термін дії

Кредитна карта Росбанка мало чим відрізняється від класичної кредитної карти, однак відразу скажемо про її безумовну перевагу, добре виділяє її на тлі інших карт - це подовжений пільговий безпроцентний період: зазвичай він становить 50 днів, у деяких банків я зустрічав 55 днів, у Росбанка - 62 дні. Це, треба сказати, дуже непогано. Як і в інших банків, в Росбанке можна отримати класичну кредитну карту типу MasterCard Standard, Visa Classic або престижну MasterCard Gold, Visa Gold. Є, правда, нюанс. Річне обслуговування золотих карт складає 2 650 рублів (на відміну від 750 рублів за стандартними картами).

А оформити золоту кредитну картку можна тільки в тому випадку, якщо ваш щомісячний дохід складає не менше 30 000 рублів. Від типу карти залежить і кредитний ліміт: для стандартних карт - від 3 000 рублів до 300 000 (в валюті - від 100 доларів США або євро до 1 000). Для держателів золотих карт ліміт буде встановлений в розмірі 30 000 - 600 000 рублів, 1 000 - 20 000 доларів США або євро, відповідно. До речі кажучи, по кредитах готівкою Росбанк пропонує тільки один варіант кредитування - в рублях.

Кредитний ліміт встановлюється на два роки, проте може бути продовжений, якщо ви добре виконуєте свої зобов'язання по раніше отриманих кредитах і кредитних картах. Тим не менше, загальний термін дії кредитного ліміту не може перевищувати 6 років. Базова процентна ставка по простим (стандартним) кредитних картах складає 23,9% річних у рублях і 20,9% - у валюті.

Власники золотих карт можуть розраховувати на ставку 22,9% в рублях і 19,9 - у валюті. Ми вже згадали, що вам доведеться як мінімум щороку оплачувати обслуговування карти, але крім цього ще доведеться платити і за зняття готівки в банкоматах - 2,9% від суми зняття. Вимоги до потенційного позичальника, в общем-то, типові: - російське громадянство, вік - від 22 до 60 років для жінок і до 65-років для чоловіків, тобто карту можуть отримати і пенсіонери - прописка на території з офісом Росбанка, що не складно, у нього одна з найбільших філіальних мереж в Росії.

Від вас зажадають довідку 2-НДФЛ, паспорт та інші документи, що підтверджують, що позичальник відповідає вимогам Росбанка. Пільгові кредитки Для Росбанка є дві категорії особливих клієнтів, званих «добросовісні позичальники» і «працівники бюджетних та фінансово-стійких підприємств», яким пропонуються більш вигідні умови кредитування. Наприклад, сумлінним позичальникам процентна ставка встановлюється на 1% нижче, комісія за річне обслуговування пластикової картки не стягується.

Що примітно: грошей за річне обслуговування не беруть в такому випадку навіть з власників золотих кредитних карт (так-то 2650 рублів на місяць за тарифом). Хто ж вони такі - добросовісні позичальники? Це клієнти банків групи Societe Generale (в Росії в неї входять ВАТ АКБ «Росбанк», ТОВ «Русфинанс Банк», ЗАТ «КБ Дельтакредит», ЗАТ «БСЖВ»), які: А) не мають діючих кредитів, але повністю погасили кредит у -якому банку (з перерахованого вище списку) і не допустили по погашенню кредиту прострочення понад 30 календарних днів або Б) мають і погашений кредит, і діючий кредит, але без прострочень і реструктуризацій або В) мають діючий кредит і не мають погашених кредитів, своєчасно та в повному обсязі погасили не менше чотирьох перших платежів по всіх діючих кредитах в перерахованих банках.

Співробітникам бюджетних та фінансово-стійких підприємств пощастило більше: для них ставка по кредитній карті менше на 4% (19,9 за стандартними кредитними картками і 18,9 по престижним), але зате береться приблизно половина від стандартного тарифу за річне обслуговування. Зі співробітниками бюджетних установ все зрозуміло. А ось перелік фінансово-стійких підприємств ніде не представлений - мабуть банк сам визначає хто це такі.

Що мені ще сподобалося, так це текст дрібним шрифтом в умовах кредитування Росбанка: «Можливо оформлення кредитної картки без підтвердження доходу. Подробиці у відділеннях Банку ». Що ж це за можливості такі і чому їх немає в стандартній рекламі?

І навіщо Росбанку приховувати таку перевагу своєї, загалом, непоганий кредитної картки? Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 26 жовтня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Apple iPhone в кредит, купити iPhone в кредит Apple iPhone (Айфон), мабуть, найвідоміший смартфон ... Більше

Самозайнятість населення - організація своєї справи, план Опинившись раптово без роботи і фінансової опори, не варто зневірятися і ... Більше

Східний Експрес Банк видає новорічний кредит 22 листопада 2012 0:00 Східний Експрес Банк почав програму «Новорічний кредит», відповідно до умов якого на перші чотири місяці ... Більше

«Аналіз кредитних ризиків» Костюченко Н.С. Книгу «Аналіз кредитних ризиків» Костюченко Н.С.можна, не без підстави, назвати першим непереказні виданням, присвяченим ... Більше

Банк Москви пропонує кредитну лінію МСБ, які збираються брати участь ... Більше

Популярне