Главная » Порівнюємо процентні ставки по автокредитах - огляд ринку автокредитів » Кредит на автомобіль в Ощадбанку - умови процентні ставки документи


Кредит на автомобіль в Ощадбанку - умови, процентні ставки, документи

Ми продовжуємо знайомити вас із кредитними продуктами Ощадбанку. Автокредит в Ощадбанку - одне з кращих наявних на ринку пропозицій. У статтях Занімаем.ру ми розповімо базових і спеціальних програмах автокредитування, звернемо увагу на їх плюси і мінуси, порівняємо процентні ставки. Отже, почнемо з базової програми автокредиту.

По суті, це кредит на покупку нових або уживаних автомобілів іноземного або російського виробництва. Варто відзначити, що вік транспортних засобів на момент укладення кредитного договору повинен становити не більше 5 років для автомобілів вітчизняних та китайських марок; не більше 10 років - для транспортних засобів інших марок. Базові умови автокредитування в Ощадбанку мають свої переваги. По-перше, це відсутність комісії за автокредитом. По-друге, позичальникові надається можливість вибору автомобіля протягом 180 календарних днів з моменту прийняття банком позитивного рішення про надання кредиту.

По-третє, можна залучити в якості созаемщика чоловіка або дружину. При розрахунку максимальної суми автокредиту від Ощадбанку буде оцінюватися сукупний дохід. Розглянемо основні умови кредитування за варіантом «Базовий».

Даний кредит можна взяти в трьох валютах: рублі, євро, долари США. Якщо ви берете кредит в рублях, то максимальна сума кредиту складе 5 мільйонів рублів, а мінімальна 45 тисяч. Якщо ж ви берете кредит в доларах США, то максимальна сума кредиту складе 150 тисяч доларів, а мінімальна - 1,4 тисяч доларів США. В євро максимальна сума - 120 тисяч євро, мінімальна - 1000.

Сума автокредиту в Ощадбанку не повинна перевищувати 85% вартості купованої машини. Іншими словами, початковий внесок за цією програмою автокредитування складає 15%. Строки базового автокредиту складають від 3 місяців до 5 років. Можна взяти кредит і в тій території, де ви зараз тимчасово зареєстровані, але його термін не повинен бути більше часу вашої тимчасової реєстрації.

До речі кажучи, Ощадбанк також бере участь в програмі утилізації автомобілів. Але по-своєму. 50 000 рублів, належних за «ваучеру» власникам ну дуже старих авто, можна використовувати в якості початкового внеску за придбаний по автокредиту автомобіль. Що важливо і приємно, комісія за видачу базового автокредиту Ощадбанку відсутня.

Забезпеченням по кредиту є застава придбаного автомобіля. При укладенні кредитного договору ви будете зобов'язані оформити страховку від ризиків втрати, викрадення, збитку на користь банку на час всього терміну дії кредитного договору - за неї, природно, доведеться доплачувати. Приємна особливість автокредиту Ощад: суму страховки ви можете включити в суму одержуваного кредиту. Процентна ставка

На процентну ставку впливає безліч факторів. В більшій мірі розмір процентної ставки залежить від наявності або відсутності хорошої кредитної історії і від того, в якій валюті ви берете кредит. Початковий внесок також впливає на розмір ставки, чим більше перший внесок, тим менше розмір процентної ставки. Зменшення ставки поширюється на тих осіб, які працюють на підприємстві, що є учасником зарплатного проекту Ощадбанку.

Працівники підприємств, що пройшли акредитацію банку, теж отримують можливість на зменшення відсоткової ставки. Ну і, звичайно, на відсотки вплине, купується транспорт - підтриманий або новий. Якщо ви купуєте новий автомобіль, то ставка буде значно менше, кредит підтриманий, відповідно, обійдеться дорожче. На даний момент розмір процентної ставки в Ощадбанку на автокредит, базується в проміжку від 10,9% до 16.0%.

Документи і умови Отримати автокредит в Ощадбанку можуть громадяни Росії з пропискою в будь-якому місті, де є підрозділ Ощадбанку віком від 21 року до 75 років, зі стажем роботи не менше одного року за останні п'ять років і терміном роботи на останньому місці не менше півроку. Для оформлення автокредиту Ощадбанк вимагає типові документи: паспорти і підтвердження доходу і роботи (2-ПДФО та копія трудової книжки). Для укладення договору автокредитування в Ощадбанку вам знадобляться також ще кілька документів. Це договір купівлі-продажу придбаного транспортного засобу, платіжний документ (чек, рахунок або комерційну пропозицію) автосалону на оплату купленої машини.

Страховий поліс / договір страхування від ризиків втрати, викрадення й збитку. Цікавий момент: початковий внесок може внести созаемщик (чоловік), і банк до цього ставиться нормально. Але оскільки у нас в країні відсутня спільна власність на транспортні засоби, у разі розлучення ділити такий автокредит Ощадбанку буде не дуже просто. А адже нерідкі випадки, коли позичальником виступає один чоловік (як найбільш благонадійний з точки зору банку), а реально машиною користується інший (ну, і по кредиту, відповідно, платить). Тому радимо.

Якщо ви витрачаєте на початковий внесок і щомісячні платежі особисті кошти, витрачайте їх від свого імені, тобто у всіх платіжних документах повинна стояти ваше прізвище, а не формального позичальника. При розділі майна та боргів це може вам знадобитися. Невеликий коментар про заставу по автокредиту Ощадбанку. З 2012 року заставу автотранспортних засобів тепер реєструється в ГИБДД. Кредит надається перерахуванням всієї суми кредиту на рахунок вкладу, який дозволяє здійснювати прибутково-видаткові операції, з подальшим перерахуванням коштів на рахунок автосалону та страхової компанії.

Термін розгляду заявки на автокредит в Ощадбанку (так стверджується) - 2 робочих дні. Я сумніваюся, що за цей час вам дадуть «відмашку». Банк може захотіти і оглянути купується транспортний засіб, і в цьому випадку розгляд може зайняти і 4 дні, а може, враховуючи величину кредитної організації і ретельність Ощадбанку при перевірці документів і даних, і більше. Погашення кредиту здійснюється рівними ануїтетними платежами.

За умовами автокредитування в Ощадбанку, дострокове погашення можливе без комісії, але не може бути здійснено раніше дати 4-го платежу відповідно до графіку платежів. Втім, Вищий арбітражний суд вже досить чітко і ясно роз'яснив всім банкам, що дострокове розірвання договору у відповідності з Цивільним кодексом можливо в будь-який момент часу. Відповідно, заборона або штрафні санкції (принаймні, у відношенні кредитних договорів) не повинні застосовуватися.

Штраф за прострочення становить 0,5 відсотка від простроченого платежу за кожний день прострочення з дати, наступної дати настання зобов'язання, встановленого кредитним договором, до дати погашення заборгованості (включно). Таким чином, можна цілком обгрунтовано сказати, що базові умови автокредитування в Ощадбанку досить м'які. Базовий автокредит - це далеко не єдина програма автокредитування в Ощадбанку.

В інших статтях Занімаем.ру ми обов'язково розповімо про різні варіанти отримання кредиту на авто в Ощад. До речі, дуже важливий момент: в Ощадбанку найякісніші, з юридичної точки зору, тексти кредитних і пов'язаних з ними договорів. Тому в разі конфлікту з Ощадбанком перемогти в суді його буде практично неможливо. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 18 жовтня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Продаж майна в заставі - ризики кредиту під заставу майна Всім відомо, що ... Більше

Новий автокредит почав видавати банк «Санкт-Петербург» 22 серпня 2012 0:00 Банк «Санкт-Петербург» розпочав надання нового автокредиту за програмою «Легка покупка» зі ... Більше

У Ростовській області відкрився перший ресторан за програмою «Бізнес-старт» від Ощадбанку 16 квітня 2012 15:46 У Новочеркаську Ростовської області Південно-Західний банк ... Більше

Банк Москви роздає кредитні картки клієнтам - програма Карта Плюс 25 ... Більше

Кредити малому бізнесу від Росгосстрах БАНКУ Наталія Блінова, директор департаменту корпоративного бізнесу Росгосстрах БАНКУ відповідає на запитання кореспондента Занімаем.ру про те, як ... Більше

Популярне