Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Ханти-Мансійський банк про що набирає обороти автокредитуванні


Ханти-Мансійський банк про що набирає обороти автокредитуванні

Ханти-Мансійський банк кредитні карти Статус - кредитні карти Ютейр

За обсягом виданих споживчих кредитів Ханти-Мансійський банк входить у тридцятку провідних кредитно-фінансових інститутів країни і є лідером ринку автокредитування в Уральському федеральному окрузі. Про особливості роботи за даним напрямком розповідає начальник Управління споживчого та іпотечного кредитування Ханти-Мансійського банку Ірина Корнієнко. «Занімаем.Ру»: Ханти-Мансійський банк скасував усі комісії з споживчим і автокредитах.

Це крок до докризових умов? І.К.: Сьогодні середня ставка по найбільш затребуваним споживчим кредитам складає 17% річних, що дуже близько до докризової ставкою, коли вона дорівнювала 16%. Скасування комісій також дозволила знизити вартість споживчих та автокредитів на 0,5-1 процентних пункти. Відзначу, що наш банк першим з регіональних фінансових організацій пішов на даний крок.

Це робило наші кредитні продукти одними з найбільш вигідних і доступних на ринку. Постійно зростаючий портфель споживчих кредитів - тому підтвердження. Сьогодні він становить більше 12 млрд. рублів. «Занімаем.Ру »: Який із пропонованих автокредитів є найпопулярнішим серед клієнтів Ханти-Мансійського банку? І.К.: Безумовно - «Автомечта».

Популярність пояснюється, насамперед, тим, що клієнт може вибрати вподобаний йому автомобіль в будь-якому автосалоні країни. Причому, машина може бути як нової, так і вживаної. Сума кредиту не обмежена. Процентні ставки варіюються в межах 14-15% річних у рублях.

Максимальний термін позики - 5 років. Ханти-Мансійський банк не стягує комісію за видачу кредиту і є можливість отримати його без початкового внеску. Взяти позику може і непрацюючий пенсіонер. Ще один популярний автокредит - «Практичний вибір» - передбачає придбання транспортного засобу у фізичної особи.

Не багато банки можуть запропонувати дану схему, тому вона є в деякому роді унікальною. Максимальний термін, на який видається кредит, - 5 років. У зв'язку з більш високими ризиками в плані застави, процентна ставка по даному продукту трохи вище - 16,5%.

Важливим параметром для клієнтів є оперативність банку в прийнятті рішення про надання кредиту. Термін розгляду мінімальний і складає 8 робочих годин по продукту «Автомечта» і не більше 2-х робочих днів по кредиту «Практичний вибір». «Занімаем.Ру»: Як у цілому змінився ринок автокредитування за останній рік?

І.К.: Сьогодні 40% нових автомобілів купуються саме в кредит. У минулому році продажі автомобілів пішли вгору, і Росія входить у п'ятірку європейських країн-лідерів за даним показником. Перш за все, це пов'язано з тим, що банки активізували програми кредитування. Можна сказати, що починаючи з літа 2010 року, ми не спостерігаємо якихось значних змін в умовах видачі автокредитів. Зараз вони досить-таки стабільні, і малоймовірно, що в найближчому майбутньому відбудуться які-небудь серйозні коректування.

У 2010 році були значно спрощені вимоги до позичальників і документам: знову приймаються довідки про доходи у вільній формі, скасовані списки високоризикованих професій позичальників, знижуються розміри мінімальних початкових внесків. При цьому продовжує діяти державна програма пільгового автокредитування. «Занімаем.Ру»: Чи бере участь Ханти-Мансійський банк в цій програмі?

І.К.: Звичайно. Як відомо, умови пільгового кредитування є єдиними для всіх банків: клієнт може звернутися в банк за кредитом на автомобіль російського виробництва вартістю не вище 600 тисяч рублів. Кредит видається терміном до 3 років, максимальна сума - 510 тисяч рублів.

За програмою передбачена компенсація відсотків по кредиту в розмірі 2/3 ставки рефінансування. «Занімаем.Ру»: Багато банків починають пропонувати експрес-кредити. Чи з'являться вони в Ханти-Мансійському банку? І.К.: Ми не вважаємо розумним запускати високоризикованих пропозицію з гігантськими ставками.

Тому, немає. Тим не менш, кредитування не стоїть на місці. І щоб воно рухалося саме в позитивному напрямку, ми будемо і надалі оперативно реагувати на мінливу ринкову ситуацію, роблячи умови більш привабливими. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Національне бюро кредитних історій користується все більшим попитом у російських позичальників 2 квітня 2012 10:16 Національне бюро кредитних історій вивчило поточне ставлення жителів Росії ... Більше

Сбербанк Росії в г Єкатеринбург - робота відділень і філій, кредити, послуги Ощадбанк в ... Більше

Державна підтримка АПК, національний проект АПК, кредити фермерам У сучасній історії розвиток АПК можна розділити на ... Більше

Юніаструм Банк запустив нову систему дистанційного обслуговування Юніаструм Банк запустив багатофункціональну систему інтернет-банкінгу ... Більше

Студентська кредитна карта і її переваги Ця картка є інноваційним продуктом.Тепер у ... Більше

Популярне