Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Ханти-Мансійський банк про що набирає обороти автокредитуванні


Ханти-Мансійський банк про що набирає обороти автокредитуванні

Ханти-Мансійський банк кредитні карти Статус - кредитні карти Ютейр

За обсягом виданих споживчих кредитів Ханти-Мансійський банк входить у тридцятку провідних кредитно-фінансових інститутів країни і є лідером ринку автокредитування в Уральському федеральному окрузі. Про особливості роботи за даним напрямком розповідає начальник Управління споживчого та іпотечного кредитування Ханти-Мансійського банку Ірина Корнієнко. «Занімаем.Ру»: Ханти-Мансійський банк скасував усі комісії з споживчим і автокредитах.

Це крок до докризових умов? І.К.: Сьогодні середня ставка по найбільш затребуваним споживчим кредитам складає 17% річних, що дуже близько до докризової ставкою, коли вона дорівнювала 16%. Скасування комісій також дозволила знизити вартість споживчих та автокредитів на 0,5-1 процентних пункти. Відзначу, що наш банк першим з регіональних фінансових організацій пішов на даний крок.

Це робило наші кредитні продукти одними з найбільш вигідних і доступних на ринку. Постійно зростаючий портфель споживчих кредитів - тому підтвердження. Сьогодні він становить більше 12 млрд. рублів. «Занімаем.Ру »: Який із пропонованих автокредитів є найпопулярнішим серед клієнтів Ханти-Мансійського банку? І.К.: Безумовно - «Автомечта».

Популярність пояснюється, насамперед, тим, що клієнт може вибрати вподобаний йому автомобіль в будь-якому автосалоні країни. Причому, машина може бути як нової, так і вживаної. Сума кредиту не обмежена. Процентні ставки варіюються в межах 14-15% річних у рублях.

Максимальний термін позики - 5 років. Ханти-Мансійський банк не стягує комісію за видачу кредиту і є можливість отримати його без початкового внеску. Взяти позику може і непрацюючий пенсіонер. Ще один популярний автокредит - «Практичний вибір» - передбачає придбання транспортного засобу у фізичної особи.

Не багато банки можуть запропонувати дану схему, тому вона є в деякому роді унікальною. Максимальний термін, на який видається кредит, - 5 років. У зв'язку з більш високими ризиками в плані застави, процентна ставка по даному продукту трохи вище - 16,5%.

Важливим параметром для клієнтів є оперативність банку в прийнятті рішення про надання кредиту. Термін розгляду мінімальний і складає 8 робочих годин по продукту «Автомечта» і не більше 2-х робочих днів по кредиту «Практичний вибір». «Занімаем.Ру»: Як у цілому змінився ринок автокредитування за останній рік?

І.К.: Сьогодні 40% нових автомобілів купуються саме в кредит. У минулому році продажі автомобілів пішли вгору, і Росія входить у п'ятірку європейських країн-лідерів за даним показником. Перш за все, це пов'язано з тим, що банки активізували програми кредитування. Можна сказати, що починаючи з літа 2010 року, ми не спостерігаємо якихось значних змін в умовах видачі автокредитів. Зараз вони досить-таки стабільні, і малоймовірно, що в найближчому майбутньому відбудуться які-небудь серйозні коректування.

У 2010 році були значно спрощені вимоги до позичальників і документам: знову приймаються довідки про доходи у вільній формі, скасовані списки високоризикованих професій позичальників, знижуються розміри мінімальних початкових внесків. При цьому продовжує діяти державна програма пільгового автокредитування. «Занімаем.Ру»: Чи бере участь Ханти-Мансійський банк в цій програмі?

І.К.: Звичайно. Як відомо, умови пільгового кредитування є єдиними для всіх банків: клієнт може звернутися в банк за кредитом на автомобіль російського виробництва вартістю не вище 600 тисяч рублів. Кредит видається терміном до 3 років, максимальна сума - 510 тисяч рублів.

За програмою передбачена компенсація відсотків по кредиту в розмірі 2/3 ставки рефінансування. «Занімаем.Ру»: Багато банків починають пропонувати експрес-кредити. Чи з'являться вони в Ханти-Мансійському банку? І.К.: Ми не вважаємо розумним запускати високоризикованих пропозицію з гігантськими ставками.

Тому, немає. Тим не менш, кредитування не стоїть на місці. І щоб воно рухалося саме в позитивному напрямку, ми будемо і надалі оперативно реагувати на мінливу ринкову ситуацію, роблячи умови більш привабливими. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Московський Банк Реконструкції і Розвитку - кредити МБРР Про банк Московський Банк Реконструкції ... Більше

Автокредити "Ощадбанку": умови, ставки, спрощення процедури отримання ... Нагадує Ощадбанк і підтверджує ... Більше

Програми іпотечного кредитування - огляд ринку іпотеки Незважаючи на те, що на ... Більше

Банк Урал ФД г Перм (Уральський фінансовий дім) Про банк ВАТ Банк «Уральський Фінансовий Дім» засновано 26 лютому 1990 року ... Більше

Чи можлива оплата таксі кредитною карткою Сучасне життя насичена нововведеннями самих просунутих ... Більше

Популярне