Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Споживчі кредити в Банку Агропромкредит


Споживчі кредити в Банку «Агропромкредит»

Банкам Куби дозволили видавати кредити індивідуальним підприємцям

Банк «Агропромкредит» веде свою історію з 1994 року. За останні роки він істотно розширив географію своєї присутності в регіонах країни, а приватне банківське обслуговування стало найбільш динамічним напрямком розвитку бізнесу банку. Так, зовсім недавно Банк «Агропромкредит» запропонував своїм клієнтам новий продукт - кредит на невідкладні потреби.

Про це, а також про особливості роботи з онлайн-заявками на кредит, розповідає Заступник Голови Правління ВАТ КБ «Агропромкредит» Ірина Довдіенко. «Занімаем.Ру»: У лютому 2012 року Банк «Агропромкредит» ввів новий споживчий кредит для своїх клієнтів - кредит на невідкладні потреби без поручителів. Які документи потрібні для його оформлення і яка максимальна сума кредиту? І.Д.: Скористатися споживчим кредитом без поручителів всі бажаючі можуть з 1 лютого 2012 року.

Оформивши такий кредит, клієнт отримає можливість здійснити те, про що давно мріяв. Наприклад, зробити дорогу покупку, відправитися в подорож або оплатити освіту. При цьому Банк пропонує максимально гнучкі умови кредитування - вигідні відсоткові ставки, кредит без комісій і страхових платежів і з можливістю дострокового погашення без штрафу. Для зарплатних клієнтів, співробітників компаній-партнерів Банку, працівників муніципальних та бюджетних підприємств, а також клієнтів з позитивною кредитною історією в будь-якому російському банку передбачено пільгові процентні ставки.

Залежно від необхідної клієнту суми Банк пропонує оформити кредит за тарифними планами «Для тебе» або «Для тебе. Великий ». Скориставшись кредитом «Для тебе», клієнт зможе отримати суму в розмірі від 10 000 рублів до 70 000 рублів на термін до 12 місяців. Для оформлення йому будуть потрібні всього два документи.

Це паспорт громадянина РФ і довідка про доходи за формою 2-ПДФО за останні 6 місяців. Якщо клієнт отримує зарплату на картку Банку «Агропромкредит», то він надає в Банк тільки паспорт, а довідкою про доходи служить виписка з його зарплатного рахунку, яку йому зроблять прямо в офісі Банку. Клієнтам, яким потрібна сума більше, Банк пропонує скористатися тарифним планом «Для тебе.

Великий »і отримати в кредит суму від 70 000 рублів до 200 000 рублів на строк до 3-х років. Крім паспорта громадянина РФ і довідки про доходи клієнтові потрібно надати в Банк завірену роботодавцем копію трудової книжки або трудового договору «Занімаем.Ру»: Чи розглядаєте ви заявки на кредит он-лайн? І.Д.: На сайті Банку «Агропромкредит» - www.apkbank.ru - можна не тільки довідатися про умови кредитування, сумах, терміни і необхідних для оформлення кредиту документах, але й подати заявку на споживчий кредит, автокредит або кредитну картку Банку. У заявці клієнт вказує інформацію про необхідний кредитному продукті, розмір щомісячного прибутку, відомості про склад сім'ї та місце роботи, а також свої контактні дані. «Занімаем.Ру»: Як швидко відбувається розгляд он-лайн заявки та заявок на кредити в цілому?

І.Д.: Розгляд заявки на кредит, заповненої на сайті Банку, відбувається в той же день. У разі тривалих свят або вихідних термін розгляду може бути трохи збільшений. Отримавши заявку, фахівці Банку зв'язуються з клієнтом по телефону або електронній пошті в слушний для нього час і докладно консультують про тих кредитних продуктах, які Банк зможе йому запропонувати.

Якщо умови кредитування йому підходять, а він задовольняє вимогам Банку до позичальників, його запрошують в офіс для оформлення Анкети-Заяви на видачу кредиту з необхідним пакетом документів. Рішення про видачу кредиту приймається Банком на основі аналізу даних клієнта, наданих в Анкеті-Заяві, і ряду інших факторів, наприклад, кредитної історії клієнта. Відмовити в наданні кредиту Банк може з різних причин, в тому числі, якщо клієнт не задовольняє вимогам Банку до позичальників.  «Занімаем.Ру»: Іноді трапляється так, що люди, що взяли житло в іпотеку, опиняються у складній життєвій ситуації.

Як може допомогти банк «Агропромкредит», який є офіційним агентом ВАТ «Агентство з реструктуризації іпотечних житлових кредитів»? І.Д.: Банк «Агропромкредит» став офіційним Агентом ВАТ «Агентство з реструктуризації іпотечних житлових кредитів» у серпні 2009 року. Майже два роки ми допомагали позичальникам, які опинилися в складній життєвій ситуації, реструктуризувати свої іпотечні кредити за схемою «стабілізаційний позику» у разі відмови їх кредитора надати реструктуризацію позики. Зараз ВАТ «АРІЖК» завершило цю програму, однак надалі Банк «Агропромкредит» планує брати участь у всіх проектах державної підтримки позичальників іпотечних кредитів, які опинилися в складній життєвій ситуації.

«Занімаем.Ру»: Чи планується введення нових кредитів для приватних осіб? І.Д.: Банк «Агропромкредит» вже сьогодні надає клієнтам широку лінійку актуальних банківських продуктів і приділяє розвитку кредитної лінії для приватних осіб особливу увагу. Регулярний моніторинг ринку фінансових послуг дозволяє Банку, як пропонувати клієнтам нові кредитні продукти, так і удосконалювати вже існуючі.

У 2012 році Банк планує продовжити роботу в цих напрямках. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

У Лівобережному пенсіонерам пропонують кредит під 1,5% річних 27 серпня 2012 16:34 Новосибірський Банк Лівобережний зробив черговий ... Більше

Золоті монети Ощадбанку - інвестиційні монети Ощадбанку, вартість, як купити Збереження і ... Більше

Кредитна карта Ощадбанку Росії Ощадбанк Росії займає одну з лідируючих позицій на ринку кредитних ... Більше

Рейтинг банків по якості обслуговування Починаючи з березня 2012 року, фахівці CreditCardsOnline.ru ... Більше

Бінбанк - вклади і кредити банку, філії, Бінбанк онлайн Відкрите акціонерне товариство «Бінбанку» внесено Центробанком РФ в КГР 01.11.1993, ліцензія ... Більше

Популярне