Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Ренесанс Кредит мінімум документів для кредиту готівкою


«Ренесанс Кредит»: мінімум документів для кредиту готівкою

Ренесанс Кредит мінімум документів для кредиту готівкою

«Ренесанс Кредит» входить до ТОП-100 найбільших російських банків, будучи одним з лідерів споживчого кредитування. Олег Скворцов, заступник голови правління «Ренесанс Кредит», розповів «Занімаем.Ру» про умови оформлення кредиту готівкою, про те, для яких цілей він береться і якими способами його слід погашати. «Занімаем.Ру»: «Ренесанс Кредит» пропонує своїм клієнтам кредит готівкою. Олег, які основні умови даної програми? Олег Скворцов: В даний час «Ренесанс Кредит» пропонує своїм клієнтам кредит готівкою «Люблю його за швидкість».

Сума кредиту варіюється від дванадцяти до трьохсот тисяч рублів строком від шести до сорока п'яти місяців. Річна ставка становить 25%, комісії за дострокове погашення, надання та обслуговування кредиту не стягуються. Особливістю кредиту готівкою в «Ренесанс Кредит» є мінімальна кількість необхідних до надання документів - більшість клієнтів (близько 90%) можуть отримати кредит за паспортом і другому документом, що засвідчує особистість. При цьому клієнти можуть вибрати спосіб отримання кредиту - готівкою або на банківську картку. При отриманні кредиту на карту позичальник отримує безкоштовне річне обслуговування, також він може знімати готівку в банкоматі будь-якого банку без комісій.

Також всім позичальникам пропонується послуга СМС-інформатор, за допомогою якої вони можуть відслідковувати всі надходження на рахунок, отримувати нагадування про термін чергового погашення. «Занімаем.Ру»: Для яких цілей зазвичай береться даний кредит? О.С.: Нецільовий кредит зазвичай береться на самі різні цілі, для яких потрібні кошти - це може бути ремонт, дачне будівництво, подорожі, навчання, сімейні торжества, придбання дорогих товарів і т.д.

«Занімаем.Ру»: Які вимоги пред'являє банк позичальникові, що бажає оформити кредит готівкою? О.С.: Кредит готівкою в «Ренесанс Кредит» може отримати громадянин Російської Федерації від 24 до 65 років, має постійну роботу (мінімальний стаж на останньому місці роботи повинен бути не менше чотирьох місяців) або постійну реєстрацію в регіоні оформлення. Щомісячний дохід для жителів Москви повинен бути не нижче десяти тисяч рублів, для мешканців інших регіонів - не менше шести тисяч рублів.

«Занімаем.Ру»: Які документи необхідно надати? О.С.: Для отримання нецільового кредиту потрібно надати паспорт громадянина Російської Федерації. В якості другого документа приймаються закордонний паспорт, водійське посвідчення, страхове свідоцтво пенсійного державного страхування або свідоцтво про надання ИНН на вибір. Для пенсіонерів другим документом може виступати пенсійне посвідчення.

У деяких випадках при оформленні кредиту можуть знадобитися додаткові документи, які клієнт може самостійно вибрати із запропонованого списку: квитанції про оплату комунальних послуг, свідоцтво про державну реєстрацію права власності, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, наявність візи іноземної держави в закордонному паспорті, копія трудової книжки, довідка про доходи за формою 2-ПДФО за останні 4 місяці, виписка з зарплатного банківського рахунку за останні 4 місяці. «Занімаем.Ру»: Як можна вносити платежі по кредиту, узятому в «Ренесанс Кредит»? О.С.: Вносити платежі по кредиту можна в компаніях-партнерах «Ренесанс Кредит», серед яких банки, термінали, торгові мережі та платіжні системи.

Всього на сьогоднішній день існує близько 20 каналів погашень, і їх число постійно зростає. З повним списком можна ознайомитися на сайті банку у розділі «Центр підтримки клієнтів - Як і де оплатити кредит». Також можливо здійснювати платежі шляхом перерахування грошових коштів роботодавцем із заробітної плати клієнта. Для цього позичальнику необхідно звернутися в бухгалтерію за місцем роботи і залишити заяву на щомісячне перерахування суми щомісячного платежу, зазначеного у графіку погашення, на його рахунок в нашому банку.

«Занімаем.Ру»: Чи можна достроково погасити борг по кредиту? О.С.: Дострокове погашення нецільового кредиту можливе через три місяці, додаткова комісія за дострокове погашення не стягується. «Занімаем.Ру»: Чи планує «Ренесанс Кредит» введення нових програм споживчого кредитування?

О.С.: За перші 4 місяці року «Ренесанс Кредит» реалізував ряд ініціатив, які зробили нецільовий кредит банку ще зручнішим і доступнішим. Тепер, щоб дізнатися попереднє рішення по кредиту, клієнту достатньо заповнити міні-анкету, і попереднє схвалення буде отримано вже через 5 хвилин! Крім того в травні банк збільшив максимальну суму кредиту з 300 000 до 500 000 рублів.

Про нові продукти та ініціативах ми будемо повідомляти по мірі їх виведення на ринок. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

КПКГ - функції, принципи кредитного кооперативу Кредитні споживчі кооперативи громадян (КПКГ) - це кредитна організація, створювана як добровільне об'єднання ... Більше

Штрафи за кредитами юридичних осіб, пені та шртафи по кредиту Кредитування ... Більше

Купити авто в кредит - з пробігом, вживані або нові без проблем Управляти мрією ... Більше

Кредит малому бізнесу в Уралсиб - нова програма кредитування 9 серпня 2012 0:00 Нова програма кредитування малого бізнесу на купівлю обладнання була представлена банком Уралсиб.Позики ... Більше

Банк Тольяттіхімбанк г Тольятті - кредити, послуги банку Про банк Закрите акціонерне товариство «Акціонерний комерційний банк« Тольяттіхімбанк »(Тольятті) внесено ... Більше

Популярне