Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Райффайзен банк автокредит - інтерв'ю керівника дирекції обслуговування фізичних осіб


Райффайзен банк автокредит - інтерв'ю керівника дирекції обслуговування фізичних осіб

Райффайзенбанк входить в топ-10 банків з найбільшими обсягами виданих в 2010 році автокредитів. На запитання «Занімаем.Ру» про кредитні програми банку відповідає Андрій Степаненко, член правління Райффайзенбанку, керівник дирекції обслуговування фізичних осіб. «Занімаем.Ру»: Райффайзенбанк пропонує кілька програм автокредитування.

Андрій, розкажіть нашим читачам про їхні особливості. Андрій Степаненко: У Райффайзенбанку діє спеціальна програма з державним субсидуванням процентних ставок. Кредитування за цією програмою на придбання нових іномарок здійснюється за ставками від 8,5% річних у рублях, кредит на автомобіль вітчизняного виробництва клієнт може оформити за ставкою від 10,5% річних у рублях. У рамках програми з державним субсидуванням процентних ставок можна придбати автомобілі марок Chevrolet, Hyundai та Renault за спеціальними ставками від 7,5% річних у рублях. Кредит можна оформити на термін від року до трьох років.

Також ми пропонуємо спеціальні програми з автовиробниками, наприклад, кредит на придбання автомобілів Chevrolet та Opel. При первинному внеску від 15% вартості автомобіля кредитна ставка складе від 11,5% в рублях. Якщо клієнт вносить від 40% вартості кредиту, то мінімальна ставка по кредиту буде дорівнює 8% в рублях.

Дані кредити оформляються на термін від року до п'яти років. «Занімаем.Ру»: Яка з програм є найбільш популярною? А.С.: Найбільш популярними серед наших клієнтів є програми з державним субсидуванням процентних ставок і спеціальні програми з автовиробниками Chevrolet, Opel, Cadillac, Volvo, Mitsubishi, Hyundai, Suzuki. У рамках цих програм позичальники можуть оформити кредит за зниженою відсотковою ставкою, а на деякі програми автовиробники надають додаткові знижки.

«Занімаем.Ру»: Які вимоги пред'являються до потенційного позичальника Райффайзенбанку? А.С.: Райффайзенбанк видає кредити громадянам Російської Федерації, не молодший 23 років. При цьому на момент середини строку погашення кредиту позичальник-чоловік повинен бути не старше 60 років, позичальник-жінка - не старше 55 років.

Стаж роботи на останньому місці повинен становити не менше 4 місяців, якщо клієнт має позитивну кредитну історію у Райффайзенбанку - не менше 1 місяця. «Занімаем.Ру»: Розкажіть, які документи повинен буде надати майбутній позичальник. А.С.: Для оформлення автомобільного кредиту в Райффайзенбанку достатньо заповнити анкету, надати паспорт і другий документ, що засвідчує особу. «Занімаем.Ру»: Райффайзенбанк оформляє кредит на покупку автомобілів із зворотним викупом. Розкажіть, які умови даної програми.

Наскільки затребуваною вона є? А.С.: Програма Buy-Back дозволяє позичальникам виплатити до 50% вартості автомобіля під час терміну дії кредиту, а після цього поміняти машину на іншу. У Райффайзенбанку така програма діє досить давно.

Інтерес до неї, як правило, зростає під час проведення спеціальних акцій з автовиробниками або автосалонами. За програмою Buy-Back можна розглянути кілька способів оформлення кредиту, загальний термін кредитування при цьому не повинен перевищувати п'ять років. Початковий внесок складає від 15% до 50% вартості автомобіля за стандартною програмою і від 40% до 50% вартості автомобіля за програмою, що дозволяє оформити кредит без трудової книжки та довідки.

Клієнт може вибрати частину суми кредиту і гасити її протягом строку його дії (від 1 до 3 років) ануїтетними платежами. За стандартною програмою ця частина може скласти від 7% до 65% вартості автомобіля, за програмою оформлення кредиту без трудової книжки та довідки - від 7% до 40% вартості автомобіля. «Занімаем.Ру»: Чи можна відмовитися від страхування життя і здоров'я при оформленні автокредиту? А погасити кредит наперед?

А.С.: За бажанням у Райффайзенбанку клієнт може оформити кредит без страхування життя і здоров'я. У нашому банку також відсутній мораторій і комісії за дострокове погашення кредиту, тому при бажанні позичальник може достроково його закрити. «Занімаем.Ру»: Як змінився попит на автокредити в порівнянні з кризовими часами? А.С.: Зараз можна говорити про відновився попит на ринку автокредитування. Цьому сприяв цілий ряд факторів.

Зокрема, відновлення платоспроможності населення, значне зниження процентних ставок у порівнянні з кризовим періодом, поява нових спільних пропозицій та пом'якшення умов по автокредитах. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит у банку г Челябінська - банки Челябінського регіону Експерти відзначають, що ще 10 років тому ... Більше

Прийшла весна - час готувати подарунки до 8 березня! Для більшості чоловіків день ... Більше

Світова економічна криза 2008 - наслідки, вплив Світова економічна криза почав зароджуватися ще задовго до 2008 року.Передумови кризи лежать в ... Більше

Порука за кредитом: договір поруки, кредит під поручительство Кредит і кредитні відносини все сильніше вплітаються в наше життя.Банки розсилають пропозиції скористатися кредитними картками, ... Більше

Іпотечний кредит - НОМОС-Банк почав видавати VIP-іпотеку 4 квітня 2012 0:00 Іпотечні кредити для ... Більше

Популярне