Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Переказ грошей за номером карти


Переказ грошей за номером карти

Переказ грошей за номером карти

Переказ зі свого рахунку в інший банк часто викликає у клієнтів труднощі. По-перше, треба знати реквізити одержувача. По-друге, не помилитися, заповнюючи заяву або форму в Інтернет-Банку.

Плюс до цього - реквізити платежу в інший банк не завжди в точності укладаються в стандартну форму банку.

Особливо це критично, коли переклад в інший банк треба зробити для погашення кредиту. Будь-яка затримка перекладу для уточнення реквізитів може означати виникнення прострочення і, як наслідок, штрафні санкції і зіпсовану кредитну історію.

Міжнародні платіжні системи Visa International та MasterCard WorlWide полегшують життя власникам пластикових карток, пропонуючи послугу "Переказ за номером карти". Скористатися послугою можна в банку, що уклав відповідний договір з платіжною системою (банку-партнері). Чи є такий же договір у банку-одержувача, не має значення.

Послуга переказу за номером карти виявляється через мережі банкоматів, терміналів або системи дистанційного банківського обслуговування банків-партнерів. Переклад за номером карти на офіційному сайті банку на сьогоднішній день можливий тільки в Альфа-Банку. Переклади по номеру картки у відділенні банку здійснює банк Російський Стандарт.

Термін зарахування коштів залежить від банку-одержувача і складає від декількох хвилин до 4 банківських днів. Можливість переведення на карти іноземних банків надається не завжди і залежить від банку-партнера. Також банком може бути встановлена комісія за переказ.

Visa Money Transfer - Платежі та Переклади Visa. Повний список банків, що надають послугу Visa Money Transfer, розміщений на офіційному сайті Visa. Крім того, з системою працюють мережі платіжних терміналів QIWI, CyberPlat і Елекснет.

Крім банків і термінальних мереж, Visa International обіцяє найближчим часом підключити до системи переказів торгово-роздрібні мережі. Переклади будуть можливі не тільки по Росії, але і в СНД і в інші країни, тільки в цьому випадку, крім номера карти одержувача, необхідно буде повідомити касиру свої ім'я та адресу. Під перекладом в інші країни мається на увазі переклад на картку, випущену іноземним банком.

MasterCard MoneySend - грошові перекази на карти MasterCard і Maestro. Список банків-партнерів системи MasterCard MoneySend в Росії, на жаль, невеликий. За даними офіційного сайту MasterCard, послугу підтримують Транскредитбанка, Альфа-Банк, Банк Російський Стандарт, Газпромбанк і система QIWI.

Також в кінці березня 2012 про запуск послуги "Перекази за номером карти" спільно з MasterCard WorldWide оголосив МТС Банк.

Крім номера картки отримувача, для перекладу MasterCard MoneySend бажано знати термін її дії. Якщо строк дії не буде вказано, можлива відмова у проведенні платежу.

Важливо розуміти: послуга "Переказ за номером карти" надається в рамках однієї платіжної системи. Тобто, користуючись Visa Money Transfer, Ви можете поповнити готівкою або перевести грошові кошти тільки на карту Visa. Так само і система MasterCard MoneySend працює з картками MasterCard і Maestro.

Користуючись перекладом за номером карти для погашення заборгованості за кредитними картками, враховуйте те, що надходження коштів на карту не завжди означає, що банк встиг провести операцію погашення заборгованості. Тому після надходження грошей на рахунок треба перевірити виписку в Інтернет-Банку або просто подзвонити в банк і переконатися, що заборгованість погашена. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: переказ грошей кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитування інвестиційних проектів банками - банківське фінансування Інвестиційне кредитування не тотожне довгострокового, ... Більше

З 1.09 НОМОС знизить відсоток по кредитах для малого бізнесу в рамках акції 27 серпня 2012 7:20 НОМОС-БАНК оголошує 1 вересня днем початку двомісячної ... Більше

Дизайн кредитки від Промсвязьбанка можна намалювати самому 19 вересня 2012 19:09 Інтернет-магазин «індивідуальних» банківських ... Більше

ЮніКредит Банку 25 вересня оголосить кращу історію про автокредиті 17 вересня 2012 20:31 ЮніКредит ... Більше

Волзький Універсальний Банк г Самара - кредити, послуги банку Про банк Волзький Універсальний Банк відкрився ... Більше

Популярне