Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредитні карти від КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК - пропозиція Card Credit


Кредитні карти від КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК - пропозиція Card Credit

Що таке кредитні карти і кредитна історія

Можна впевнено говорити про те, що сьогодні кредитні карти перестали бути дивовижним інструментом. Клієнти більше не бояться їх і не плутають з дебетовими. Вони вчитуються в умови кредитних договорів, тарифи і розумно ставляться до планування своїх витрат. І галузь відповідає клієнтам «взаємністю», пропонуючи нові ідеї і нові можливості у використанні кредитних карт.

Про спеціальних пропозиціях КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу розповідає Петро Попов, начальник департаменту з управління портфелем і розвитку пластикових карт КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу. Занімаем.ру: Що з себе представляють кредитні карти вашого банку? Сама назва КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК вказує на те, що до кредитів у вас особливий підхід ... Петро Попов: У КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу дійсно існує особливий підхід до кредитних картах. За нашою технологією у відділенні банку клієнт оформляє і отримує на руки повноцінну кредитну карту Card Credit: ембосований, з пільговим періодом кредитування, з моментальної активацією - всього за 30 хвилин.

Більш того, наша технологія є практично «безпаперової»: співробітник банку заповнює анкету на комп'ютері зі слів клієнта, потім роздруковує заяву і дає його на підпис. Все це робить кредитну карту Card Credit одним з найбільш зручних карткових продуктів в Росії на сьогоднішній день. Ми також використовуємо цю технологію в ряді партнерських проектів - у торгових центрах МЕГА (карта MEGACARD); в магазинах оптової торгівлі METRO Cash & Carry, в магазинах ІКЕА і магазинах АШАН.

Занімаем.ру: Наскільки кредитні карти вашого банку доступні населенню, і на яку максимальну суму може розраховувати позичальник? Петро Попов: Для оформлення моментальної кредитної картки КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу достатньо мати при собі паспорт РФ з постійною реєстрацією. Кредитні карти доступні для клієнтів, які відповідають базовим вимогам банку до потенційного позичальника: громадянство РФ; вік від 21 року до 60 років; також необхідно, щоб у клієнта було постійне місце роботи і реєстрація в регіоні присутності банку. На кредитний ліміт по карті позитивним чином можуть вплинути такі фактори, як гарна кредитна історія клієнта в кредитних бюро, а також надання додаткових документів. Занімаем.ру: Чи можна оцінити популярність моментальної кредитної картки серед ваших клієнтів?

Петро Попов: Card Credit є дуже популярним банківським продуктом, тому що вона задовольняє запит клієнта «тут і зараз», і весь процес оформлення займає не більше 30 хвилин. Як правило, якщо у людини виникає потреба в кредитній карті, то він хоче її отримати як можна швидше. Технологія миттєвого випуску, розроблена КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКом, звільняє клієнта від тривалого очікування і повторного відвідування відділення банку.   Занімаем.ру: Відомо, що КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК надає своїм клієнтам послугу, яка не має аналогів в Росії ... «Покупка в розстрочку» за допомогою кредитки - як це?

Петро Попов: Так, дійсно, «розстрочка карті» - одне з найцікавіших і вигідних пропозицій на російському ринку, створене на основі схожого продукту в Туреччині. Ми використовували досвід банку, що входить до складу ФІБА Групи поряд з КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКом. У наші дні безкоштовна розстрочка по карті надзвичайно популярна як в Туреччині, так і в Росії. Ця послуга цікава тим, що вона дозволяє розділити оплату покупки на рівні частки, однак, на відміну від споживчого кредиту, отримання кредитної картки займає менше часу і вимагає меншої кількості документів, - більше того, даний кредит є безвідсотковим для клієнта.

Процес оплати в розстрочку відбувається в автоматичному режимі в терміналі оплати: клієнт вибирає опцію «Розстрочка», потім вибирає термін погашення кредиту (від 2-х до 6-и місяців). Після цього клієнт отримує квитанцію, на якій вказаний графік його платежів. Якщо він складе всі платежі, то отримає саме вартість товару без будь-яких подорожчань. Занімаем.ру: Це вельми цікава пропозиція.

Де ж можна скористатися послугою «Покупка в розстрочку»? Петро Попов: У партнерську мережу КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК входить більше 200 торговельно-сервісних організацій, що разом налічують 2000 магазинів та точок продажів. Повний список можна знайти в інформаційних каталогах у відділеннях КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу та на сайті банку. Занімаем.ру: Ви вже згадали, що серед партнерів вашого банку у випуску кобрендовою кредитних карт значаться такі великі гравці, як МЕГА, IKEA, Ашан, METRO ... Чим ви керуєтеся при виборі партнерів?

Виправдовуються ваші очікування? Петро Попов: При виборі партнерів ми керуємося такими критеріями як бренд-впізнаваність партнера, масштаби його бізнесу та перспективи розвитку. Звичайно, нам цікаві в першу чергу провідні гравці ринку.

При запуску нових проектів з мережевими партнерами в роздрібній торгівлі ми завжди відштовхуємося від того, що в рамках партнерських відносин КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК уважно вивчає дії партнерів, спрямовані на задоволення потреб його клієнтів. Ми добре розуміємо цілі партнерів і намагаємося проявляти найбільшу гнучкість у веденні спільних проектів, - це і є запорука нашого успіху. Відзначу, що поточні партнерства з МЕГА, IKEA, Ашан, METRO більш ніж виправдовують наші сподівання з точки зору досягнення результатів за такими основними показниками бізнесу, як кількість карт, обороти і прибутковість. Занімаем.ру: Розкажіть, в чому полягає перевага використання кобрендовою кредитних карт в порівнянні із звичайною кредиткою? Петро Попов: кобрендовою карти дають клієнтові пільгові умови та привілеї: це можуть бути бонуси, милі, знижки, або особливі умови кредитування.

Наприклад, в рамках спільного проекту КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу з ТЦ МЕГА - MEGACARD - власник карти «заробляє» бонуси по всьому покупкам по карті, незалежно від місця оплати - а потім ці накопичені бонуси він може витрачати в магазинах ТЦ МЕГА, які беруть участь у даній програмі. Занімаем.ру: І трохи про управління кредитним рахунком. Які можливості для зручної роботи з Card Credit передбачені КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКом? Петро Попов: Погашати заборгованість можна через банкомати КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу з функцією прийому готівки, в системі Інтернет-банку, через платіжні термінали великих мереж - таких, як Елекснет і QIWI, а також у відділеннях банку, у відділеннях Пошти Росії, в інших банках з допомогою міжбанківського переказу. Дізнатися інформацію про свій рахунок, кредитному ліміті по карті, історію платежів можна в системі Інтернет-банку або у відділенні банку.

А з більш детальною інформацією про кредитні картки Card Credit можна завжди ознайомитися на сайті банку: http://www.crediteurope.ru/ru/privately/credit_cards/card_credit/. Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Альфа-Банк в Казані В даний час «Альфа-Банк», створений в 1990 році, є одним з найбільших приватних російських ... Більше

Споживчі кредити для студентів, чи дають кредит студентам Повноцінних споживчих кредитів студентам не видають.Причини очевидні.Немає ніякої впевненості в тому, що навіть ідеальні молода ... Більше

Банк "Східний Експрес" буде видавати кредит на квитки Напередодні літніх відпусток Банк Східний Експрес в співпраці з дочірньою компанією РЖД "Федеральна пасажирська компанія" ... Більше

ВТБ24: молоді сім'ї, які оформили іпотеку, майже не розлучаються 27 лютого 2012 21:31 Регіональний офіс ВТБ24 в Ярославлі ... Більше

Банк Зеніт - кредити, філії банку Zenit Про банк Банк «Зеніт» був заснований нафтовою компанією «Татнефть» в кінці 1994 року.У числі засновників ... Більше

Популярне