Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредитні карти ОТП Банку швидко зручно надійно


Кредитні карти ОТП Банку: швидко, зручно, надійно

Кредитні карти банку ОТП

Олена Леванкова, начальник управління карткових та ощадних продуктів ОТП Банку, відповідає на питання кореспондента Занімаем.ру про те, як оформити кредитну карту і як зробити її використання розумним і безпечним. Занімаем.ру: Олена В'ячеславівна, розкажіть, будь ласка, які найбільш привабливі пропозиції по кредитних картах ОТП Банку діють цього літа для ваших постійних та майбутніх клієнтів? Олена Леванкова: Дуже зручне і комфортне пропозиція - це кредитна карта по одному документу. Більшість наших клієнтів скористалося саме цією пропозицією. Взагалі кредитна картка - це зручно.

Розплачуючись їй, ви користуєтеся засобами банку, наданими у вигляді відновлювальної кредитної лінії. Ви можете не тільки розплатитися за покупки практично в будь-якій точці планети, але і зняти готівку у більш ніж мільйоні банкоматів по всьому світу. Занімаем.ру: Найчастіше позичальники оформляють кредит в російських рублях, але Ви щойно згадали випадки, наприклад, при виїзді за кордон, покупці авто або квартири, коли необхідна сума в доларах США або євро.

Чи існують «валютні» кредитні карти ОТП Банку, і чи можна використовувати їх за кордоном? Олена Леванкова: На даний момент ОТП Банк не пропонує кредитні карти в євро і доларах США у зв'язку з малим попитом.

Але ми продовжуємо обслуговувати кредитні карти в доларах США, які були придбані клієнтами банку раніше, тому вони можуть скористатися цими картами за кордоном, так само, як і картами в рублях. Незалежно від валюти країни перебування, клієнт завжди може розплатитися рублевої кредитною карткою - конвертація здійснюється за курсом ОТП Банку. За кордоном у клієнта також є можливість зняти готівкові кошти через банкомат або в касі банку, але в даному випадку необхідно буде заплатити комісію за зняття грошей. Занімаем.ру: Який максимальний ліміт за кредитними картками ОТП Банку?

Чи залежить пільговий період по карті від ліміту кредитки? Олена Леванкова: Максимальний кредитний ліміт по картах - 200 000 рублів, і залежить він, як правило, від типу картки і продукту банку. Чим престижніше карта - тим більше кредитний ліміт.

Тривалість пільгового періоду, наданого ОТП Банком, становить 55 днів, і вона не залежить від типу картки - наприклад, Gold або Standard. Занімаем.ру: Визнаємо, що кредитні картки стають все популярнішими, однак рівень недовіри до них досі високий. І, як правило, основний потік негативу виходить від тих, хто не вчитався в умови кредитного договору. Олена В'ячеславівна, на що б Ви порадили звернути увагу людині, яка замовляє свою першу кредитну картку?

Як зробити процес її використання комфортним і вигідним? Олена Леванкова: Кредитна карта - це складний банківський продукт, який має свої тонкощі. Розуміючи складності клієнтів в осягненні премудростей користування кредитною картою, ми розміщуємо на сайті банку інформацію в простій і доступній формі, що пояснює всі тонкощі банківського продукту «Кредитна картка».

Найчастіше більшість проблем починається саме тоді, коли клієнт не розібрався, як користуватися тим чи іншим банківським продуктом. Перш за все, потрібно визначитися, як ви будете використовувати кредитну карту. Якщо це не тільки безготівкові платежі, то потрібно враховувати, що відсоток за користування наявними засобами вище.

Також банк стягує комісію за зняття готівкових коштів, згідно своїм тарифами. Найголовніший аспект - це бути готовим платити відсотки по кредиту, так як при отриманні готівкових коштів, пільговий період не діє і відсотки по кредиту нараховуються з наступного дня. Саме цей момент багато клієнтів забувають. Занімаем.ру: Що потрібно зробити для того, щоб оформити кредитну карту ОТП Банку? Чи можна залишити онлайн-заявку на вашому офіційному сайті?

Олена Леванкова: ОТП Банк пропонує оформлення кредитної картки за одним документом - паспортом РФ. Також можна залишити заявку на офіційному сайті банку.

Після заповнення заявки фахівці зв'язуються з клієнтом, уточнюють при необхідності інформацію і запрошують в офіс на підписання договору. У деяких випадках для підписання договору можливий виїзд фахівця банку до клієнта. Занімаем.ру: Які ще вимоги висувають співробітники ОТП Банку до позичальника, який хоче оформити кредитну картку?

Чи потрібна йому збирати пакет документів? Олена Леванкова: Повторю, що для оформлення кредитки в нашому банку достатньо лише паспорта. При цьому необхідно пам'ятати, що картка оформлюється за місцем постійної реєстрації.

Занімаем.ру: Чи є категорії клієнтів, які користуються пільговими умовами кредитування по картах ОТП Банку?

Олена Леванкова: Пільгових категорій немає, але банк гнучко підходить до побудови відносин з клієнтами та їх кредитуванню. Так клієнти, що є співробітниками компаній, які перераховують заробітну плату на рахунки у ОТП Банк, як правило, можуть претендувати на більш низькі ставки в порівнянні з клієнтами, у яких ще не було стосунків з ОТП Банком. Занімаем.ру: Часто гроші потрібні терміново. Скільки часу зазвичай проходить з моменту подання заяви на видачу кредитної картки до її отримання на руки?

Олена Леванкова: Процес прийняття рішення по кредитній карті і її випуск займають не більше десяти робочих днів.

Занімаем.ру: Які способи погашення заборгованості за кредитом передбачені ОТП Банком?

Олена Леванкова: Погасити заборгованість по кредитній карті можна різними способами, назвемо найпопулярніші. У тих містах, де є відділення ОТП Банку, можна внести платіж через термінал самообслуговування або банкомати. Також можна скористатися платіжними терміналами Ківі, Елекснет або Банк Примор'я.

Передбачена оплата через Пошту Росії, платіжні системи Золота корона, Контакт та Кіберплат. Оплату по картці можливо здійснити і банківським платежем. Занімаем.ру: Олена В'ячеславівна, розкажіть, будь ласка, які зусилля вживає ОТП Банк, щоб його клієнти могли "спати спокійно", не турбуючись за кредитні кошти? Чи можуть вони контролювати процес видаткових операцій по кредитній карті, і як це організовано?

Олена Леванкова: Для того щоб завжди контролювати свій рахунок, ми рекомендуємо підключити смс-інформування та Інтернет-банк ОТПДірект. Як правило, щомісячна вартість смс-інформування невелика, і воно дозволяє моментально отримувати інформацію про скоєні по карті операціях.

ОТПДірект - це послуга, яка підключається безкоштовно і дозволяє не тільки контролювати стан рахунку, але й здійснювати активні операції по карті. Марія Ронен, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Лівобережний в Новосибірську почав набір кредитних співробітників - ... Більше

Економічна криза в Білорусі - причини, наслідки кризи в республіці Говорячи про те, ... Більше

Переказ грошей за номером карти Переказ зі свого рахунку в інший банк часто викликає у ... Більше

ЖНК, ЖБК - пайова участь у будівництві Житлові накопичувальні кооперативи ЖНК (Житлові накопичувальні кооперативи) - це об'єднання громадян на основі членства з метою ... Більше

Ризики факторингу - як їх передбачити в договорі; сторони факторингу Договір факторингу, як і будь-який інший договір кредитування, містить зобов'язання сторін та відповідальність за їх ... Більше

Популярне