Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредити Азіатсько-Тихоокеанського Банку з малого бізнесу у великій


Кредити «Азіатсько-Тихоокеанського Банку»: з малого бізнесу у великій

Кредити Азіатсько-Тихоокеанського Банку з малого бізнесу у великій

Євген Аксенов, Голова правління «Азіатсько-Тихоокеанського Банку» (ВАТ), що входить за величиною чистих активів до трійки найбільших банків Сибіру і Далекого Сходу, розповідає порталу «Занімаем.Ру» про кредити малому і середньому бізнесу і ділиться думками про найближче майбутнє даного напрямку . «Занімаем.Ру»: «Азіатсько-Тихоокеанський Банк» (ВАТ) пропонує програми кредитування малого та середнього бізнесу. Євген, які основні форми кредитування?

Євген Аксьонов: Банк пропонує різні способи фінансування: кредити, поновлювані і непоновлювані кредитні лінії, овердрафти, банківські гарантії. Для розширення лінійки послуг, що надаються в кінці 2010 року була придбана велика лізингова компанія «Експолізінг», відповідно, наші клієнти також можуть скористатися і даним видом фінансування. Графік погашення кредитів завжди враховує сезонний фактор та інші особливості бізнесу. В АТБ існують близько 20 різних тарифних планів по кредитним продуктам для малого та середнього бізнесу, які враховують найрізноманітніші потреби підприємств МСБ і підприємців.

Діють програми по мікрокредитах, сума яких не перевищує 500 тисяч рублів, без надання заставного забезпечення, достатнім є порука власників бізнесу. Для зниження процентних ставок і максимального охоплення клієнтів АТБ співпрацює з різними фінансовими організаціями, реалізують програми для малого та середнього бізнесу. Так, співпраця з Міжнародною фінансовою корпорацією в 2009-2010 роках дозволило збільшити терміни кредитування до 7 років.

А угода з ВАТ «Російський банк розвитку», укладену в грудні 2010 року, зробило АТБ учасником державної програми фінансової підтримки малого і середнього підприємництва. Це дозволило розширити територію надання державної підтримки на весь Далекий Схід і Сибір. «Занімаем.Ру»: Хто може отримати кредит у вашому банку? Е.А.: Ми видаємо кредити на суму до 60 млн. рублів підприємствам, що мають досвід роботи від шести місяців і виручку, що дозволяє обслуговувати наданий банком кредит. При оцінці фінансового стану підприємства АТБ розглядає не тільки бухгалтерську, але і управлінську звітність, що розширює коло контрагентів.

Розуміючи необхідність зниження навантаження з обслуговування боргу, ми максимально збільшили терміни кредитування, і в даний час вони складають до 7 років. У Банку велика мережа відділень, і клієнти можуть скористатися послугами кредитування більш ніж в 170 точках обслуговування Азіатсько-Тихоокеанського банку. «Занімаем.Ру»: На яку суму були видані кредити МСБ у 2010 році?

О.А.: За 2010 рік АТБ видав близько 4,5 млрд. рублів на підтримку малого та середнього бізнесу. «Занімаем.Ру»: Які прогнози на 2012 рік? Е.А.: Ми розуміємо, що в даний час одним з пріоритетних завдань для підприємств МСБ є модернізація виробництва, оскільки без оновлення технологічної бази через 2-3 роки підприємства не зможуть перейти на новий рівень розвитку, внаслідок чого ці проекти з великою часткою ймовірності виявляться безперспективними. Враховуючи очікуване збільшення попиту на кредити, ми плануємо довести загальний обсяг наданих коштів через кредити і лізинг в 2012 році до 15 млрд. рублів.

«Занімаем.Ру»: Євген, як Ви вважаєте, як буде розвиватися кредитування МСБ? Які перспективи даного напрямку? Е.А.: Упевнений, у цього напряму банківського бізнесу великий потенціал. Малий бізнес є запорукою збалансованого розвитку економіки і соціальної стабільності як в розвинених, так і в країнах, що розвиваються світу. У Європі малими підприємствами створюється до 70% ВВП, у США - близько 40%.

У Росії цей показник поки значно нижче. Основною причиною нерозвиненості малого бізнесу в нашій країні залишається брак фінансування: більш ніж половині представників малого бізнесу, які оцінюють свій бізнес як стійкий, елементарно не вистачає коштів для розвитку. В останні роки державою впроваджується комплекс урядових програм з фінансової підтримки, створення сприятливого клімату для розвитку суб'єктів малого та середнього підприємництва, формуванню стійкого класу власників. Особлива роль у питаннях підтримки і розвитку малого та середнього підприємництва відводиться фінансовим інститутам.

Саме банки стають урядовим інструментом для цілеспрямованого донесення фінансових коштів державної підтримки до кінцевого споживача - підприємця. Для банків розвиток кредитування малого та середнього бізнесу має високий потенціал як в плані нарощування клієнтської бази, так і зростання кредитного портфеля, адже сьогодні все ще невелика частина суб'єктів МСБ користується банківськими послугами і, зокрема, кредитуванням. Кредитування підприємств малого та середнього бізнесу - високоприбутковий інструмент, за допомогою якого банк нарощує прибуток на тлі зниження маржі і зростання конкуренції в сегменті корпоративного обслуговування. Крім того, кредитування малих і середніх підприємств дає додаткові можливості в плані диверсифікації кредитних ризиків. Зараз у зв'язку з високою конкуренцією серед фінансових інститутів у представників МСБ з'являється можливість вибору кредитної програми, яка більшою мірою відповідає їхнім потребам.

Упевнений, що АТБ зможе стати партнером багатьох з них і допоможе з малого стати великим. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Хоум Кредит знизив рівень кредитного шахрайства Хоум Кредит є одним з лідерів на ринку споживчого кредитування.Банк постійно прагне до того, щоб зробити свої ... Більше

Банківська таємниця: поняття, відповідальність за розголошення відомостей Прямого поняття банківської таємниці не дано в законодавстві РФ, але перераховані категорії інформації, яка відноситься ... Більше

Кредит Європа Груп реєструє новий банк Кредит Європа Груп і Оней Банк Акорд оголосили про початок реєстрації спільного банку в Росії.Планується, що спільний ... Більше

Банк "Авангард" вводить пільги на обслуговування З 1 червня 2012 року ... Більше

Банк Уралпромбанк г Челябінськ - кредити, послуги Про банк Відкрите акціонерне товариство "Уральський Промисловий Банк" було ... Більше

Популярне