Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредит на освіту від АК БАРС Банку кредит на освіту в ДОУ школі середньому професійному учеб


Кредит на освіту від "АК БАРС" Банку: кредит на освіту в ДОП, школі, середньому професійному навчальному закладі, вищому навчальному закладі, кредит на освіту за кордоном; як отримати кредит на освіту, умови

Кредит на освіту від АК БАРС Банку кредит на освіту в ДОУ школі середньому професійному учеб

Директор департаменту роздрібного бізнесу ВАТ «АК БАРС» БАНК Марат Ганеев розповідає читачам Занімаем.ру про отримання кредиту на освіту - темі, актуальною не лише влітку. «Вік живи - вік учись» говорить прислів'я, а кредитні установи роблять все, щоб допомогти своїм клієнтам утілити цей наказ у життя. Занімаем.ру: Марат Вілевіч, які види освіти доступні за допомогою кредиту від «АК БАРС» Банку? Чи надаєте ви кредитні лінії, призначені для отримання середнього або другої вищої освіти?

Марат Ганеев: В даний час «АК БАРС» Банк пропонує населенню кредит на отримання власної освіти, на освіту дітей в дошкільному освітньому закладі, в школі, середню професійну, а також вищому навчальному закладі. Крім того, в якості альтернативи спеціалізованим освітнім позичках «АК БАРС» Банк пропонує кредит на споживчі потреби, який позиціонується як багатоцільовий вид кредитування, за допомогою якого, клієнт може отримати грошові кошти і скористатися ними на свій розсуд, у тому числі витратити їх на отримання освіти , а також на супутні витрати, пов'язані з процесом навчання. Занімаем.ру: На яку суму, максимальний термін кредитування і процентну ставку може розраховувати людина, яка бере кредит на здобуття освіти?

Марат Ганеев: Освітній кредит оформляється у вигляді кредитної лінії на весь термін навчання. Грошові кошти видаються позичальнику частинами. Такий підхід дозволяє економити за рахунок того, що клієнт оплачує не всю суму заборгованості за кредитом і відсотками, а тільки ту її частину, яка береться щорічно. Погашення кредиту здійснюється убутними (диференційованими) платежами.

У результаті сума переплати за користування кредитними коштами нижче, ніж по кредиту на споживчі потреби. Наведу базові умови кредиту на здобуття освіти: термін кредиту - до трьох років, валюта кредиту - рублі РФ, процентна ставка - від 16,9% річних, комісія за видачу кредиту відсутня, а забезпеченням кредиту може виступати порука фізичних або юридичних осіб, а також заставу ліквідного майна. Занімаем.ру: А хто може виступати позичальником по кредиту на здобуття освіти? Марат Ганеев: Тут досить широке коло осіб: це сам студент, батьки студента або третя особа, яка відповідає всім вимогам Банку. Для оформлення кредиту потрібно договір на навчання і рахунок на оплату (рахунок-фактура).

Сума кредиту видається у межах суми, зазначеної в рахунку на оплату. Занімаем.ру: За яких умов майбутній студент може отримати кредит на освіту самостійно, без участі батьків або опікунів?  Марат Ганеев: Для того щоб виступати позичальником за кредитом, студенту необхідно відповідати стандартним вимогам Банку до позичальників, у тому числі що стосуються наявності офіційного місця роботи і тривалості трудового стажу. Занімаем.ру: На якому етапі вступу до вузу ви рекомендуєте абітурієнту задуматися про одержання кредиту на освіту?

Марат Ганеев: Питання про оформлення кредиту, як правило, виникає в момент вибору навчального закладу, форми навчання, спеціалізації і отримання повної інформації про вартість освітніх послуг. А подати заявку на освітній кредит в «АК БАРС» Банк можливо вже після оформлення договору на навчання між студентом і вузом. Занімаем.ру: Які етапи оформлення й отримання освітнього кредиту передбачені у вашому Банку? 

Марат Ганеев: Процес отримання освітнього кредиту умовно можна розділити на кілька етапів: це підготовка необхідного пакету документів, звернення в один з підрозділів Банку, заповнення заяви-анкети на отримання кредиту та передача документів кредитному інспекторові, потім - підписання кредитних документів і, нарешті, перерахування Банком кредитних коштів в навчальний заклад. Занімаем.ру: Скільки часу займає розгляд кредитної заявки? Які документи необхідно прикласти до неї? Марат Ганеев: Термін розгляду кредитної заявки на освітній кредит в нашому банку аналогічний терміну розгляду будь-якого споживчого кредиту і, як правило, не займає більше двох днів.

Для оформлення освітнього кредиту в «АК БАРС» Банку необхідно надати наступні документи: 1. паспорт громадянина РФ (якщо позичальник перебуває у зареєстрованому шлюбі, то також необхідно надати паспорт чоловіка або дружини - для розгляду можливості надання кредиту, а в інших випадках - при підписанні кредитних документів); 2. другий документ (крім паспорта) на розсуд позичальника або чоловіка / дружини позичальника в разі врахування його / її доходу при розрахунку платоспроможності. Таким документом можуть виступати свідоцтво про постановку на облік в податковому органі, водійське посвідчення, російський закордонний паспорт і так далі. З повним переліком документів можна ознайомитися на сайті «АК БАРС» Банку www.akbars.ru. 3. документи на вибір, що підтверджують доходи позичальника, а також чоловіка або дружини позичальника (у разі врахування доходу): 

 • довідка за формою Банку; 
 • довідка про доходи за формою 2-ПДФО; 
 • виписка з банківського рахунку, відкритому в «АК БАРС» Банку і призначеному для обліку і оплати операцій з використанням банківської (пластикової) карти (емітованої в рамках зарплатного проекту) за останні 6 місяців; 
 • довідка з територіального органу Пенсійного фонду. 
 • Кредит на здобуття освіти можуть взяти і індивідуальні підприємці.

  З необхідним пакетом документів можна також ознайомитися на сайті Банку.  Занімаем.ру: Чи надає «АК БАРС» Банк небудь пільги успішним студентам? Чи існує можливість зниження процентної ставки по кредиту в тому випадку, якщо студент покаже відмінні результати протягом строку навчання?

  Марат Ганеев: Ні, надання яких додаткових пільг, так само як і стягування будь-яких штрафних санкцій в залежності від успішності студента Банком не передбачено. Занімаем.ру: Чи надає «АК БАРС» Банк кредити для навчання за кордоном? Які особливості такого кредитування? Марат Ганеев: Кредитування фізичних осіб на отримання освіти грунтується на тісній співпраці Банку і навчальних закладів, у тому числі в питаннях отримання необхідних документів (договору на навчання, рахунки на оплату), перерахування кредитних коштів, доступності абітурієнтам і учням інформації щодо умов кредитування. Партнерські відносини будуються на договірній основі.

  Тому при наявності таких домовленостей між «АК БАРС» Банком та зарубіжними навчальними закладами позичальники будуть мати можливість отримання кредиту на навчання за кордоном. Занімаем.ру: В яких містах Росії доступний кредит на здобуття освіти від «АК БАРС» Банку? Марат Ганеев: Кредит на здобуття освіти можна отримати у всіх регіонах присутності нашого Банку.

  Занімаем.ру: І це просто чудово! Марат Вілевіч, спасибі за цікаві та вичерпні відповіді! Марія Ронен, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

  Перекладено: zanimaem.ru


  Похожие статьи:


  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Банк Ренесанс Капітал - кредити банку Ренесанс Про банк Банк «Ренесанс Капітал» веде свою історію від 24 листопада 2000 року, коли він ще називався «АльянсІнвест» ... Більше

  Банк Лівобережний в Новосибірську почав набір кредитних співробітників - ... Більше

  Банк Перм - кредити, вклади в АКБ Перм Про банк Відкрите акціонерне товариство ... Більше

  Споживче кредитування: доступнішим з кожним днем Споживче кредитування продовжує активно розвиватися: з'являються нові кредити, ... Більше

  Як молодіжна дебетова картка відкриває нові двері. Ощадбанк, завжди дивує фахівців в області банківської справи своїми нестандартними пропозиціями, а також великою кількістю ... Більше

  Популярне