Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Інтерв'ю Кредитні карти ОТП Банку - умови оформлення карт


Інтерв'ю Кредитні карти ОТП Банку - умови оформлення карт

Кредитні карти Агропромкредит - нові тарифи для карток

ОТП Банк пропонує оформлення кредитних карт з пільговим періодом до 55 днів. Про умови випуску карт, їх особливості та відмінності від кредитів готівкою, а також про розвиток ринку кредитних картах порталу «Занімаем.Ру» розповідає Олена Леванкова, Начальник відділу роздрібних карт ОТП Банку. «Занімаем.Ру»: Олено, розкажіть читачам «Занімаем.Ру» про кредитних картах, оформлюваних в ОТП Банку. Яка максимальна сума кредиту? Олена Леванкова: В ОТП Банку можна оформити кредитні картки платіжної системи MasterCard.

Процентна ставка по кредитних картах залежить від типу картки і від наданого Клієнтом пакету документів. Мінімальна процентна ставка по карті MasterCard Standard складає 24,9% в рублях і від 19,9% у доларах США. Що стосується карт типу MasterCard Gold, то мінімальна ставка буде 22,9% в рублях і 17,9% в доларах США. Вартість річного обслуговування картки MC Standard при наданні мінімального комплекту документів становить 600 рублів.

Окрема плата за випуск картки та розгляду заявки не стягується. При оплаті товарів і послуг за допомогою карти комісія також не стягується. При знятті готівки в банкоматах і пунктах видачі готівки стягується плата у розмірі 3% від суми зняття (мінімум 350 рублів).

Кредитні карти мають пільговий період до 55 днів. При дотриманні умов пільгового періоду ставка по кредиту на безготівкові операції - 0% річних. Ліміт по кредиту розраховується, виходячи з історії взаємодії Клієнта з Банком та кредитної історії Клієнта. На даний момент максимальний ліміт по стандартній карті ОТП Банку становить 150 000 рублів. У процесі користування карткою Клієнт має можливість зменшити чи збільшити кредитний ліміт, подавши відповідну заявку в банк.

«Занімаем.Ру»: Які карти найбільш популярні серед клієнтів ОТП Банку? Е.Л.: Найпопулярніші карти - MasterCard Standard. «Занімаем.Ру»: Які вимоги пред'являються до позичальників?

Є.Л.: У серпні ОТП Банк спростив процедуру видачі кредитних карт. Тепер оформити картку можливо тільки за одним документом - паспортом. При цьому необхідно пам'ятати, що картка оформлюється за місцем постійної реєстрації. «Занімаем.Ру»: На Ваш погляд, які переваги кредитних карт перед стандартними споживчими кредитами? Кому Ви б порадили оформити саме карту?

Е.Л.: Якщо говорити про зростання ринку роздрібного кредитування, то за даними Frank Research Group, за другий квартал 2012 року він склав 9%, зростання ринку кеш-кредитів - 11%, причому наш Банк домігся колосального результату - 45% зростання портфеля за звітний період. Зростання ринку кредитних карт взагалі можна охарактеризувати як безпрецедентний - 16%. Ринок кредитних карт росте максимальними темпами в порівнянні з іншими кредитними продуктами. Кредити готівкою і кредитні карти відрізняються своїми аудиторіями. Максимальна сума по кеш-кредитам значно більше ліміту по кредитній карті, тому позичальник може дозволити собі більш великі покупки.

Крім того, в середньому, процентні ставки по кредитах готівкою нижче, ніж по кредитних картах. У той же час кредитні карти - більш універсальний спосіб вирішення фінансових завдань. Карта зручна, якщо Вам необхідна невелика сума відразу.

Скористатися позиковими засобами можна в будь-який момент, в будь-якому місці, де можлива оплата або зняття готівки по карті. У власників карт немає необхідності шукати обмінні пункти, тому оплатити товар або зняти готівку грошові кошти можна у будь-якій валюті, незалежно від валюти карткового рахунку. Користуватися кредитом по картці можна багаторазово, тому карта має поновлюваний кредитний ліміт.

Протягом терміну дії картки немає необхідності повністю погашати кредит, досить щомісяця оплачувати частину суми кредиту і відсотки - мінімальний платіж. Якщо Клієнт не бажає «платити зайвого», то при дотриманні умов пільгового періоду, користуватися позиковими коштами можна безкоштовно. Термін дії кредитної картки - 3 роки, після чого карта може бути перевипущена. Кредитні картки є не тільки фінансовим резервом. Власники кредитних карток ОТП Банку можуть отримати знижки та подарунки в рамках різних акцій, що проводяться Банком та платіжною системою.

У міру розвитку інфраструктури карткового бізнесу (еквайринг, канали погашення, банкоматні мережі) все більша кількість людей буде використовувати карти і як джерело довгострокового фінансування, і як електронний гаманець для вирішення щоденних завдань. «Занімаем.Ру»: Як змінився останнім часом обсяг виданих ОТП Банком кредитних карт? Е.Л.: Як уже зазначалося, ринок кредитних карт переживає активний ріст. Для цього є кілька причин, які стали ключовими для зростання ринку кредитних карт. По-перше, це бурхливий розвиток карткового бізнесу у ключових гравців ринку, в тому числі ОТП Банку.

На перше вересня портфель склав 18807 млн руб. що говорить про 37,8% зростанні з початку року (дані по МСФО). А, по-друге, вплинуло зростання потреби в кредитуванні у населення, що послужило, в свою чергу, драйвером для зростання ринку споживчого кредитування в цілому. «Занімаем.Ру»: Які перспективи ринку кредитних карт в Росії? Які основні причини передбачуваних змін? Е.Л.: Банківські карти стають для росіян звичним інструментом для розрахунків.

І якщо раніше переважна кількість власників карток обмежувалося зняттям готівки в банкоматах, то з появою різноманітних банківських продуктів і дистанційних каналів обслуговування «пластик» вже не здається дивиною. В ОТП Банку, наприклад, частка безготівкових операцій по картах складає 58,5%. Для банків пластикові карти стали ще й універсальним інструментом для просування різних кредитних програм. Соня Коркодінова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

АКІБАНК оголосив про сезонної акції зниження річних ставок 4 липня ... Більше

Банк СКБ-Банк г Єкатеринбург - кредити, послуги Про банк «Комерційний Банк Сприяння Комерції ... Більше

Банк Російський Стандарт оголосив про можливість оформити тримісячну подарункову віртуальну карту 5 липня 2012 10:44 Банк Російський Стандарт розробив для ... Більше

Чи може банк забрати квартиру в разі неповернення кредиту?Як бути позичальникові? Світова ... Більше

 Похожие статьи:Кредитування малого та середнього бізнесу від Росбанка: умови, процентні ставки, програмиБанки Омська - кредит у ... Більше

Популярне