Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » DeltaCredit про ринок іпотечного кредитування - аналіз ринку іпотеки


DeltaCredit про ринок іпотечного кредитування - аналіз ринку іпотеки

Банк DeltaCredit уклав нові контракти з партнерами по іпотеці

Марина Полякова, керівник Аналітичного центру DeltaCredit, розповідає «Занімаем.Ру» про стан ринку іпотеки, про прогнози щодо обсягів кредитування і про причини їх зміни. «Занімаем.Ру»: У червні DeltaCredit був визнаний журі премії «Рекорди ринку нерухомості» кращим іпотечним банком. Вітаємо! Як Ви вважаєте, що дозволило банку стати № 1? Марина Полякова: Банк DeltaCredit впродовж 13 років пропонує своїм клієнтам затребувані продукти і самі передові технології.

Місія банку полягає у вирішенні житлових питань громадян. У банку завжди прагнули, щоб для найбільшого числа людей іпотека була доступною, зрозумілою і зручною. Нам дуже приємно, що робота DeltaCredit була відзначена провідними експертами.

Взагалі, включення в премію номінації «Кращий іпотечний банк» говорить про високу значимість іпотеки для розвитку всього ринку нерухомості. DeltaCredit на протязі вже багатьох років є одним з лідерів ринку, визначаючи при цьому його розвиток і задаючи стандарти якості. Ми вважаємо, що діяльність банку - це приклад того, як професіоналізм та чітке дотримання інтересам своїх клієнтів здатні зробити іпотеку реальним інструментом набуття громадянами власного житла. «Занімаем.Ру»: DeltaCredit не так давно розмістив облігації обсягом 5 млрд. рублів.

Які результати розміщення? Чи задоволені ви ними? М.П.: Ми задоволені результатами розміщення.

Облігації Банку DeltaCredit розміщувалися за відкритою підпискою. Ми отримали 43 заявки на купівлю облігацій від інвесторів, обсяг попиту на папери перевищив обсяг випуску майже в два рази. Було прийнято рішення про акцепт 39 заявок. У підсумку, була визначена ставка купона в розмірі 7,2% річних.

Це кращий результат серед всіх російських банків, що випустили облігації з початку 2012 року. Залучені кошти будуть спрямовані на подальше нарощування іпотечного портфеля банку. Ми також плануємо, що в 2012 році кредитний портфель перевищить 60 млрд. рублів, і для цього є всі передумови.

Все це призведе до зміцнення позицій DeltaCredit на російському іпотечному ринку. «Занімаем.Ру»: Отже, банк прагне до збільшення іпотечного портфеля. Чи можна говорити про те, що ринок іпотечного кредитування поступово приходить до тями?

Які дані по ринку за минулі місяці 2012 року? М.П.: Ринок почав відновлюватися ще в минулому році. У цьому році банки нарощували свої іпотечні портфелі. За підсумками перших п'яти місяців у Росії було видано більше 150 тис. кредитів на загальну суму 208,2 млрд. рублів.

Зростання обсягу кредитування в порівнянні з аналогічним періодом минулого року склав 106%, а кількість виданих кредитів збільшилася на 82%. Середньозважена процентна ставка також знизилася. Якщо в червні минулого року вона становила 13,5% по кредитах в рублях і 11% по кредитах у доларах, то в червні цього року становила 12,3% і 9,7% відповідно. Середня сума кредиту трохи збільшилася до 1,38 млн. рублів, а кількість і обсяг валютної іпотеки незначно знизилися.

«Занімаем.Ру»: Які прогнози банку DeltaCredit щодо обсягів виданих кредитів на кінець поточного року? Чи не буде спаду? М.П.: Згідно з Індексом стану іпотечного ринку DeltaCredit в липні 2012 року обсяг виданих іпотечних кредитів складе 53 485 млн. руб. Якщо порівнювати прогноз обсягу виданих іпотечних кредитів у липні поточного року з обсягом виданих іпотечних кредитів у липні 2010 року (32 944 млн. руб.), То зростання складе 162%.

У третьому кварталі 2012 обсяг виданих кредитів складе 160 445 млн. руб. При цьому в порівнянні з 3 кварталом 2010 р. (100 840 млн. руб.) Зростання складе 160%. Однак у порівнянні з першим кварталі 2012 року темпи зростання ринку будуть нижче. Місячна динаміка зростання ринку буде плавною і без різких коливань, характерних для першого кварталу цього року. На 2012 рік Банк DeltaCredit підвищив прогноз обсягу виданих іпотечних кредитів до 624 245 млн. руб.

Якщо порівняти показники з минулим роком, то можна говорити про зростання на 164%. Індекс стану іпотечного ринку продовжує показувати щоквартальне зростання. В цілому, загальна динаміка обсягу ринку іпотеки позитивна. «Занімаем.Ру»: У чому ви бачите основні причини збільшення обсягів іпотечного кредитування?

М.П.: На мій погляд, основна причина - зниження суми первісного внеску основними учасниками іпотечного ринку. Рушійною силою розвитку ринку іпотеки на сьогоднішній день є зростання кредитування на первинному ринку нерухомості. На ринку вторинної нерухомості ми спостерігаємо відсутність різкого зростання цін, що також є важливим фактором розвитку ринку. Статистика говорить про поступове повернення населення до колишньої моделі поведінки щодо витрат і заощаджень.

Період швидкого зростання вкладів завершився остаточно, але активно, як до кризи, витрачати позикові гроші громадяни поки не готові. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

За підсумками першого півріччя 2012 року іпотечний кредитний портфель Россельхозбанка перевищив ... Більше

«Миттєві Гроші» Алтайенергобанка можна гасити через «Рапіду» 29 серпня 2012 21:03 Погашати кредити, взяті в Алтайенергобанке, ... Більше

Онлайн-кредитування набирає обертів Як показують останні дослідження, роздрібне кредитування набирає обертів.При цьому, відчуваючи після кризи деяка недовіра до кредитів в банках, росіяни забувають про нього ... Більше

Газпромбанк повідомив про оновлення мобільних додатків для системи «Телекард» 22 липня 2012 23:19 Газпромбанк повідомив про оновлення мобільних ... Більше

Кредит в шлюбі - кредитні зобов'язання подружжя, шлюбний договір, розділ кредиту Буває, що ... Більше

Популярне