Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » DeltaCredit про ринок іпотечного кредитування - аналіз ринку іпотеки


DeltaCredit про ринок іпотечного кредитування - аналіз ринку іпотеки

Банк DeltaCredit уклав нові контракти з партнерами по іпотеці

Марина Полякова, керівник Аналітичного центру DeltaCredit, розповідає «Занімаем.Ру» про стан ринку іпотеки, про прогнози щодо обсягів кредитування і про причини їх зміни. «Занімаем.Ру»: У червні DeltaCredit був визнаний журі премії «Рекорди ринку нерухомості» кращим іпотечним банком. Вітаємо! Як Ви вважаєте, що дозволило банку стати № 1? Марина Полякова: Банк DeltaCredit впродовж 13 років пропонує своїм клієнтам затребувані продукти і самі передові технології.

Місія банку полягає у вирішенні житлових питань громадян. У банку завжди прагнули, щоб для найбільшого числа людей іпотека була доступною, зрозумілою і зручною. Нам дуже приємно, що робота DeltaCredit була відзначена провідними експертами.

Взагалі, включення в премію номінації «Кращий іпотечний банк» говорить про високу значимість іпотеки для розвитку всього ринку нерухомості. DeltaCredit на протязі вже багатьох років є одним з лідерів ринку, визначаючи при цьому його розвиток і задаючи стандарти якості. Ми вважаємо, що діяльність банку - це приклад того, як професіоналізм та чітке дотримання інтересам своїх клієнтів здатні зробити іпотеку реальним інструментом набуття громадянами власного житла. «Занімаем.Ру»: DeltaCredit не так давно розмістив облігації обсягом 5 млрд. рублів.

Які результати розміщення? Чи задоволені ви ними? М.П.: Ми задоволені результатами розміщення.

Облігації Банку DeltaCredit розміщувалися за відкритою підпискою. Ми отримали 43 заявки на купівлю облігацій від інвесторів, обсяг попиту на папери перевищив обсяг випуску майже в два рази. Було прийнято рішення про акцепт 39 заявок. У підсумку, була визначена ставка купона в розмірі 7,2% річних.

Це кращий результат серед всіх російських банків, що випустили облігації з початку 2012 року. Залучені кошти будуть спрямовані на подальше нарощування іпотечного портфеля банку. Ми також плануємо, що в 2012 році кредитний портфель перевищить 60 млрд. рублів, і для цього є всі передумови.

Все це призведе до зміцнення позицій DeltaCredit на російському іпотечному ринку. «Занімаем.Ру»: Отже, банк прагне до збільшення іпотечного портфеля. Чи можна говорити про те, що ринок іпотечного кредитування поступово приходить до тями?

Які дані по ринку за минулі місяці 2012 року? М.П.: Ринок почав відновлюватися ще в минулому році. У цьому році банки нарощували свої іпотечні портфелі. За підсумками перших п'яти місяців у Росії було видано більше 150 тис. кредитів на загальну суму 208,2 млрд. рублів.

Зростання обсягу кредитування в порівнянні з аналогічним періодом минулого року склав 106%, а кількість виданих кредитів збільшилася на 82%. Середньозважена процентна ставка також знизилася. Якщо в червні минулого року вона становила 13,5% по кредитах в рублях і 11% по кредитах у доларах, то в червні цього року становила 12,3% і 9,7% відповідно. Середня сума кредиту трохи збільшилася до 1,38 млн. рублів, а кількість і обсяг валютної іпотеки незначно знизилися.

«Занімаем.Ру»: Які прогнози банку DeltaCredit щодо обсягів виданих кредитів на кінець поточного року? Чи не буде спаду? М.П.: Згідно з Індексом стану іпотечного ринку DeltaCredit в липні 2012 року обсяг виданих іпотечних кредитів складе 53 485 млн. руб. Якщо порівнювати прогноз обсягу виданих іпотечних кредитів у липні поточного року з обсягом виданих іпотечних кредитів у липні 2010 року (32 944 млн. руб.), То зростання складе 162%.

У третьому кварталі 2012 обсяг виданих кредитів складе 160 445 млн. руб. При цьому в порівнянні з 3 кварталом 2010 р. (100 840 млн. руб.) Зростання складе 160%. Однак у порівнянні з першим кварталі 2012 року темпи зростання ринку будуть нижче. Місячна динаміка зростання ринку буде плавною і без різких коливань, характерних для першого кварталу цього року. На 2012 рік Банк DeltaCredit підвищив прогноз обсягу виданих іпотечних кредитів до 624 245 млн. руб.

Якщо порівняти показники з минулим роком, то можна говорити про зростання на 164%. Індекс стану іпотечного ринку продовжує показувати щоквартальне зростання. В цілому, загальна динаміка обсягу ринку іпотеки позитивна. «Занімаем.Ру»: У чому ви бачите основні причини збільшення обсягів іпотечного кредитування?

М.П.: На мій погляд, основна причина - зниження суми первісного внеску основними учасниками іпотечного ринку. Рушійною силою розвитку ринку іпотеки на сьогоднішній день є зростання кредитування на первинному ринку нерухомості. На ринку вторинної нерухомості ми спостерігаємо відсутність різкого зростання цін, що також є важливим фактором розвитку ринку. Статистика говорить про поступове повернення населення до колишньої моделі поведінки щодо витрат і заощаджень.

Період швидкого зростання вкладів завершився остаточно, але активно, як до кризи, витрачати позикові гроші громадяни поки не готові. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Мобільний банк Смоленського Банку - послуги мобільного банку Мобільний банкінг Смоленського Банку недавно був визнаний одним з кращих (за версією журналу «Фінанс.»).На запитання ... Більше

Платити за боргами - чи варто, примусове стягнення боргу Ви напевно помітили, в засобах масової інформації все частіше ... Більше

«Фосборн Хоум»: найцікавіше в споживчому кредитуванні Споживче кредитування зараз в стані зростання після затяжного періоду економічної кризи.Ставки знижуються, і споживачів цікавить ... Більше

Банки Москви: де взяти кредит в Москві Так уже влаштований наш менталітет, що при вирішенні ... Більше

Лізинг в компанії ВТБ-Лізинг - огляд продуктів, умови, вимоги Ну, в общем-то, як ... Більше

Популярне