Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Банк БКФ Розвиток кредитування бізнесу залежить від політики Уряду


Банк БКФ: «Розвиток кредитування бізнесу залежить від політики Уряду»

Банк БКФ Розвиток кредитування бізнесу залежить від політики Уряду

Банк корпоративного фінансування, існуючий з 1994 року, пропонує великий вибір програм кредитування бізнесу. Про них, про вимоги до організацій, а також про перспективи розвитку даного напрямку порталу «Занімаем.Ру» розповідає Олена Новікова, Заступник Голови Правління Банку БКФ. «Занімаем.Ру»: Олено, розкажіть про програми кредитування бізнесу, які своїм клієнтам пропонує Банк БКФ. У чому їх переваги?

Олена Новікова: Банк БКФ пропонує наступні види кредитування бізнесу: • кредити, кредитні лінії (поновлювані і непоновлювані), овердрафти, бридж фінансування, гарантії (гарантії за контрактами, митні гарантії, гарантії відшкодування ПДВ). Основні цілі, на які надаються кредити: оборотні кошти, капітальні вкладення, інвестиційні проекти. По всіх кредитних продуктах пропонуються індивідуальні умови в залежності від: фінансового стану клієнта, заставного забезпечення, наявності позитивної кредитної історії, перспективності бізнесу клієнта, оборотів по р / с і багатьом іншим факторам. Основні переваги кредитних програм Банку БКФ: немає обов'язкових умов щодо страхування застав або страхування життя (власника або ІП); плаваюча процентна ставка по кредиту; кредити надаються на різні строки; індивідуальний підхід до кожного клієнта.

«Занімаем.Ру»: Хто може розраховувати на отримання кредиту в Банку БКФ? Е.Н.: Кредити надаються організаціям наступних організаційно-правових форм: ТОВ, ЗАТ, ВАТ, ІП або інших організаційно-правових форм за погодженням з Правовим управлінням Банку БКФ. Термін роботи підприємства - не менше 1 року.

«Занімаем.Ру»: Який з кредитних продуктів банку є найбільш затребуваним? Е.Н.: Овердрафти, так як вони дозволяють клієнту заощадити на відсотках. «Занімаем.Ру»: На яку суму були видані кредити бізнесу в 2010 році?

Е.Н.: Обсяг кредитного портфеля юридичних осіб з числа нефінансових організацій досяг до кінця 2010 року 1 509 млн. руб. У цьому році ми розраховуємо збільшити кредитний портфель. «Занімаем.Ру»: Які Ваші прогнози щодо перспектив кредитування бізнесу?

Як в цілому буде розвиватися даний напрямок в найближчому майбутньому? Е.Н.: Російська економіка - це економіка, що розвивається. Тому зростання кредитування повинен відбуватися в нашій країні постійно.

По крайней мере, в корпоративному секторі. На сьогоднішній день не всі галузі економіки отримують достатньо інвестицій. Приміром, обробні виробництва, інноваційні технології через відсутність джерел фінансування, у тому числі зовнішніх, не мають високих темпів розвитку.

У майбутньому зростання економіки буде забезпечуватися за рахунок вкладень саме в ці галузі економіки, які за собою повинні потягнути всі інші галузі (будівництво, металургія, видобування корисних копалин та ін.) Проте багато в чому те, як буде розвиватися кредитування, залежить від політики Уряду і Банку Росії. А це: ставка рефінансування, інфляція, фіскальна політика, розвиток науки і вкладення в інфраструктуру економіки.

Якщо на ці напрямки будуть розподілятися бюджетні кошти, то й економіка разом з кредитуванням будуть постійно зростати. А якщо ні, то бізнес продовжить відводити гроші закордон. Вважаю, що в 2012 році, істотного зростання в кредитуванні, швидше за все, не буде (якщо не розглядати частку держбанків).

Хоча по окремим маленьким банкам може спостерігатися значне зростання обсягів кредитування. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Лихвар - приватні лихварі, послуги лихварства Сьогодні вже мало хто згадає, що таке лихварство і хто такий лихвар. ... Більше

На старті законопроект про перехід на безнал Повернемося до питання про ... Більше

Як правильно вибрати кредит - вибір між банківським споживчим, цільовим і ... Більше

Цільове використання кредиту - принципи, контроль, перевірка Підприємства та індивідуальні підприємці ... Більше

Автокредити від Банку "Агропромкредит": програми, умови, можливості офіційного сайту Заступник Голови Правління ВАТ КБ «Агропромкредит» ... Більше

Популярне