Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Банк Агропромкредит Росіяни стали довіряти кредитних картах


Банк «Агропромкредит»: «Росіяни стали довіряти кредитних картах»

Банк Агропромкредит Росіяни стали довіряти кредитних картах

Перший Заступник Голови Правління ВАТ КБ «Агропромкредит» Світлана Степанівна Іванова розповідає «Занімаем.Ру» про оформлення кредитних карт, пільговому періоді кредитування і про те, як змінилося ставлення наших співгромадян до кредитних картах. «Занімаем.Ру»: Світлана Степанівна, розкажіть про основні тарифи, по яких оформляються кредитні карти в Банку «Агропромкредит». Світлана Іванова: У Банку «Агропромкредит» передбачено кілька тарифних планів по кредитних картах з пільговим періодом. Вони диференціюються за ступенем лояльності клієнта Банку та його кредитної історії.

Найбільш вигідні тарифи для зарплатних клієнтів, для співробітників компаній-партнерів, для вкладників і для клієнтів з позитивною кредитною історією. Окремий тариф є і для тих, хто тільки починає свою співпрацю з Банком. Незалежно від тарифу та історії обслуговування в Банку всі клієнти можуть оформити кредитну карту з пільговим періодом в російських рублях. Карта в доларах США і євро оформляється в рамках пакету послуг «Комфортний» та тарифного плану «Visa Platinum».

Кредитна картка нашого Банку дозволяє користуватися встановленим кредитним лімітом безстроково. Щорічно карта перевипускається, при цьому в момент перевипуску клієнтові не обов'язково погашати заборгованість повністю. Процентні ставки залежать від тарифного плану, ліміт кредитування - від величини доходу клієнта. «Занімаем.Ру»: Ви згадали про «пільговому періоді кредитування».

Розкажіть, що це за період і чим він вигідний власникам карток? С.І.: Всі кредитні картки Банку «Агропромкредит» мають пільговий період тривалістю до 51 дня. Пільговий період - це такий термін, коли можна використовувати позикові кошти і при цьому не платити відсотки Банку. Пільговий період поновлюваний, клієнт має можливість позичати гроші без відсотків на термін до 51 дня та під відсотки на більш довгий термін. Протягом всієї історії користування карткою можна витрачати гроші і не платити відсотки, погашаючи заборгованість у встановлений час до закінчення пільгового періоду.

Для цього досить дотримуватися простого правила - безготівково оплачувати карткою товари або послуги і погашати заборгованість не пізніше 20-го числа наступного календарного місяця. Це просто, зручно і вигідно. Наприклад, якщо ви розрахувалися кредитною карткою за покупку в магазині 1 березня, щоб не платити відсотки за користування кредитом, вам потрібно повністю погасити заборгованість до 20 квітня. При цьому в квітні ви також можете вільно оплачувати карткою будь-які покупки. Термін погашення заборгованості за ці розрахунки на умовах пільгового періоду - до 20 травня.

Окремо хотілося б сказати про тих додаткових можливостях, якими можуть скористатися власники кредитних карт з пільговим періодом Банку «Агропромкредит». По-перше, це сервіси для дистанційного керування рахунками - «Інтернет-Банк» та «СМС-інформування», що підключаються до карти безкоштовно. Система «Інтернет-Банк» дозволяє контролювати заборгованість та здійснювати платежі за допомогою комп'ютера або ноутбука, не відвідуючи офіс Банку, а послуга «СМС-інформування» допомагає клієнтам дізнаватися про всі операції по карті за допомогою смс-повідомлення. По-друге, безкоштовний страховий поліс для виїжджаючих за кордон від одного з світових лідерів в галузі страхування. Він надається власникам кредитних карток Банку преміальної категорії Platinum.

І, по-третє, бонуси і спеціальні пропозиції партнерів Банку і міжнародних платіжних систем, користуватися якими мають можливість усі власники кредитних карток Банку незалежно від категорії карти. «Занімаем.Ру»: Чи встановлений ліміт кредитування по картах? С.І.: Встановлюючи кредитний ліміт по картці, Банк «Агропромкредит» працює індивідуально з кожним клієнтом. При оформленні кредитної картки Банк враховує побажання клієнта щодо ліміту кредитування.

Якщо за результатами розгляду заявки стає ясно, що у клієнта не виникне труднощів з погашенням такої суми кредиту, встановлює запитаний їм ліміт. Він залежить від доходу клієнта або наявних у його розпорядженні активів. Отримати ексклюзивний кредитний ліміт при оформленні кредитної картки з пільговим періодом можуть вкладники Банку, незалежно від суми відкритого вкладу.

Скориставшись спеціальними умовами, передбаченими для них тарифними планами «Класичний», «Преміум» та «Visa Platinum», клієнти, що мають вклад у Банку, отримають кредитну карту з підвищеним кредитним лімітом класичної, золотої або платинової категорії відповідно. «Занімаем.Ру»: А що робити держателю кредитної картки, якщо вона була загублена або вкрадена? С.І.: У разі втрати або крадіжки банківської карти, необхідно звернутися в Банк для блокування картки. Клієнти Банку «Агропромкредит» для цього можуть зателефонувати до цілодобового Call-центру Банку за номерами +7 (495) 755 80 08 (для Москви) і 8 (800) 100 80 08 (для регіонів) або заблокувати картку за допомогою послуги «СМС- сервіс », відправивши в Банк смс-повідомлення.

«Занімаем.Ру»: Світлана Степанівна, спостерігаєте ви зміни у ставленні росіян до кредитних картах? С.І.: Відбулося те, чого так довго чекали російські банкіри: клієнти банків стали по-справжньому довіряти кредитних картах. Наявність декількох карт в портмоне (дебетових і кредитних) сьогодні стає звичайною практикою для громадян нашої країни.

І, на наш погляд, це правильно: чим активніше кредитні карти входять у наше життя, тим раніше ми навчимося ними правильно користуватися і цінувати всі їхні переваги. Власники кредитних карток Банку «Агропромкредит», наприклад, вже сьогодні із задоволенням користуються не тільки пільговим періодом і спеціальними пропозиціями компаній-партнерів Банку, але й додатковими послугами - «Інтернет-Банком» і «СМС-інформуванням». Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» 31 березня 2012 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

У Россельхозбанке можна взяти до 90 відсотків стартового капіталу на відкриття бізнесу за програмою "Стань фермером" 25 червня 2012 11:32 Россельхозбанк оголосив про запуск ... Більше

Промсвязьбанк підбив підсумки сімнадцятирічної роботи 12 травня Промсвязьбанк зазначив 17-річчя своєї діяльності.На сьогоднішній день ВАТ "Промсвязьбанк" впевнено входить у десятку найбільших банків ... Більше

Банк "ФІНАМ" - оформити картку стало простіше! З 1 березня ... Більше

Детальна інформація Перекладено: zanimaem.ruПохожие статьи:Бізнес в умовах кризи, вплив кризи на бізнесХоум Кредит спростив всю наявну клієнтську документаціюДизайн ... Більше

Банк Російський Стандарт - кредити банку РС Про банк Банк «Русский Стандарт» був утворений в 1993 ... Більше

Популярне