Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Актуальні питання рефінансування кредитів


Актуальні питання рефінансування кредитів

Актуальні питання рефінансування кредитів

1. Наскільки актуальна сьогодні проблема рефінансування кредитів? Які переваги і недоліки? Рефінансування дозволяє вирішити одне з основних питань, що виникають у позичальників постраждалих матеріально в період кризи, а саме, зниження щомісячного платежу, що дозволить знизити ризик виникнення простроченої заборгованості для всіх учасників кредитної угоди. Про рефінансування правильніше задуматися до моменту виникнення першого прострочення, що б зберегти позитивну кредитну історію. Якщо ж кредитна історія зіпсована, то допомогу і розуміння складної ситуації слід шукати у своєму банку-кредиторі, або в банку, де існують програми рефінансування для позичальників 2. Багато позичальників усвідомлюють, що кредитне навантаження могла б бути менше поточної, однак не цілком уявляють собі, як можна її знизити.

Які кроки потрібно зробити, щоб рефінансувати поточний кредит? Як виглядає алгоритм рефінансування? З чого складаються витрати на оформлення рефінансування?

Для початку потрібно з'ясувати, чи потрібно рефінансувати поточні зобов'язання, якщо поточна кредитна навантаження перевищує 50% від поточного доходу то, безумовно, необхідне рефінансування. Як правило, рефінансуються експрес кредити, яким властива невелика сума заборгованості при досить високому щомісячному платежі. Далі слід звернутися у власний банк з проханням рефінансувати наявний кредит на більш тривалий термін, якщо у власному банку таких програм немає, то слід знайти інший банк, де такі програми є. Знайти такий банк можна самостійно в інтернеті на спеціалізованих банківських порталах або звернутися до посередників. Просто взяти ще один кредит на більш вигідних умовах буде проблематично, тому маючи певну кредитне навантаження, позичальник просто не задовольнить вимогам нового кредитора щодо параметра дохід-витрата.

Треба шукати такий банк, який зможе розглядати діючі кредити не з точки зору кредитного навантаження, а з точки зору обслуговування боргу, тобто з точки зору кредитної історії. Далі слід діяти згідно вказівки співробітника обраного банку. Конкретного алгоритму тут немає, процедури різняться від банку до банку.

У загальному випадку від позичальника зажадають довідки з попередніх банків про позитивної кредитної історії. З витрат можливо буде потрібно сплатити комісію банку за рефінансування або за дострокове погашення минулих кредитів, але це залежить від конкретних умов кредитних договорів. 3. Які основні способи рефінансування кредиту для позичальника?

Найпоширенішим способом рефінансування є збільшення терміну кредиту, що знижує щомісячні виплати. У окремих банків існують програми кредитних канікул, де можливо виплата тільки відсотків на протязі певного терміну. 4.Будь Чи позичальник може розраховувати на рефінансування в сьогоднішніх умовах? Які вимоги висувають банкіри, і наскільки охоче банки рефінансують кредити?

Головна вимога це якість обслуговування раніше взятих кредитів. Відсутність прострочень і можливість обслуговувати взяті на себе зобов'язання в майбутньому. Це і є основні вимоги. Деталі можуть змінюватися від банку до банку.

5. Умови рефінансування відрізняються від банку до банку. Як вибрати кращий варіант, на що варто звернути особливу увагу? Загальний принцип можна сформулювати так: Відсотки менше - термін більше. Для прикладу візьмемо діючий експрес-кредит на суму 300 тис. рублів, терміном 36 місяців, взятий під 34% річних. Щомісячний платіж по такому кредиту незмінний 13401.56 руб.

Якщо ж рефінансувати даний кредит на більш тривалий термін, то платіж може бути знижений до 7616 руб. Розмовляли Роман Матусевич, Занімаем.ру, і заступник генерального директора КГ «НеваФінанс» Ігор Кочуров Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Зв'язковий Банк пропонує власникам універсальних карт рахунок SAFE з 10% річних на залишок 8 червня 2012 8:26 Зв'язковий Банк відкрив «особливий рахунок» ... Більше

Споживчі кредити Россельхозбанка - вимоги, умови, програми Один з найбільших банків нашої країни з 100%-ним державною участю, Россельхозбанк активно кредитує підприємства агропромислового ... Більше

Банк ВТБ буде кредитувати адміністрацію Пензенської області 27 серпня 2012 16:09 Банк ВТБ став для Пензенської ... Більше

Договір лізингу - важливі моменти: прямий, зворотний лізинг, права, ... Більше

Волга-Кредит Банк г Самара - кредити, послуги банку Про банк ВАТ «Волга-Кредит Банк» було заснована 11 грудня 1990 року в м. Безенчук.У 1993 році ... Більше

Популярне