Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Акції банків по кредитних картах в липні


Акції банків по кредитних картах в липні

Акції банків по кредитних картах в травні

Настала спекотна пора знижок і спеціальних пропозицій по кредитних картах!

Альфа-Банк і Хоум Кредит з 1 липня по 31 серпня пропонують можливість виграти подарункові сертифікати на туристичну поїздку номіналом 300 тисяч або 75 тисяч рублів. Для того, щоб стати учасником акції необхідно зареєструватися на сайті компанії VISA та активно розплачуватися картою Visa в закордонній поїздці. В акції беруть участь транзакції на суму не менше 300 рублів.

Сертифікати на поїздку номіналом 300 тисяч рублів дістануться першим трьом учасникам-клієнтам банків, які здійснять найбільшу кількість транзакцій, 75 тисяч рублів - наступним 50 переможцям.

До 15 липня 2012 Альфа-Банк також проводить акцію "На автомобілі в літо", взявши участь в якій можна стати власником одного з п'яти автомобілів марки Chevrolet Cruze. Для участі необхідно з 15 червня по 15 липня зробити покупки по картці Visa Альфа-Банку на загальну суму понад 20 тисяч рублів.

Крім цього, у банку знову продовжена акція "100 днів без відсотків по кредитній карті Альфа-Банку", яка стартувала ще 3 жовтня 2012 року. Тепер скористатися пропозицією можна до 30 липня 2012 року.

У Сітібанку також проходять відразу кілька акцій. З 15 червня по 15 серпня 2012 року банки пропонує шанс виграти гаджет від мережі re: Store. Для цього в період дії акції необхідно здійснити не менше п'яти покупок або операцій зі зняття готівки з використанням кредитки MasterCard Standard Сітібанку, на загальну суму від 10 тисяч рублів.

З 6 червня по 1 серпня, оплачуючи покупки кредитною картою Сітібанку за кордоном можна отримати додаткові винагороди: 5% назад на рахунок карти (беруть участь Сітібанк MasterCard, МТС-Сітібанк, Мегафон-Сітібанк, Стокманн-Сіті, Neste Oil-Сітібанк і CASH BACK) , заробити селект по карті Сіті Селект або преміальні милі по картах Miles & More і Аерофлот-Сітібанк. Загальна сума покупок повинна бути не менше 15 тисяч рублів.

Крім цього, до 31 липня в банку тривають акції, учасники яких можуть отримати знижки до 15% на товари в магазинах-партнерах банку, і до 7% при оплаті картою путівок у туроператора-партнера Сітібанку.

З 30 червня 2012 по 30 червня 2013 Банк "Російський Стандарт" проводить програму "Приведи друга", в рамках якої діючі клієнти можуть отримати грошову винагороду. Для цього клієнту необхідно порекомендувати своїм знайомим або родичам звернутися в банк для оформлення певного типу карти. Винагорода видається за умови, що знайомий або родич зробить хоча б одну витратну операцію протягом 90 днів з моменту випуску картки.

До 20 липня 2012 банк проводить акцію спільно з інтернет-магазином подорожей Ozon.travel і компанією MasterCard. При оплаті покупок в інтернет-магазині карткою MasterCard Standard банку "Російський Стандарт" учасники акції отримують у подарунок сертифікат на 300 рублів в інтернет-магазині Ozon. Спільну c Ozon акцію також проводять Сітібанк, банк "Зеніт", банк "Глобекс", Росгосстрах БАНК та ін

У Райффайзенбанку можна виграти автомобіль Chevrolet Cruze. Для цього власникам карток Visa Райффайзенбанку необхідно до 15 липня 2012 зробити покупки по карті на загальну суму не менше 20 000 рублів. Переможець акції буде визначено 10 серпня 2012 року.

З 1 липня по 31 серпня клієнти Райффайзенбанку отримали відмінну можливість безкоштовно користуватися послугою SMS-повідомлень.

Кредит Європа Банк з 1 липня по 31 серпня повертає 100 рублів на рахунок з кожної покупки, зробленої по карті CARD CREDIT, на суму понад 1500 рублів. Два найбільш активних учасника акції отримають головний приз - одну з двох путівок на двох до розкішні готелі Белека в Туреччині.

Нагадуємо також, що до 20 липня продовжується акція "Золотий час з Visa Gold", головний приз якої - тиждень подарунків і розваг від Visa. Беріть участь і вигравайте! Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Взяти кредит в 20 років - кредит для студентів та молодих людей Молодь - найбільш «цікавий» сегмент ринку ... Більше

Розмова з колектором - якщо колектори дзвонять додому і ... Більше

Споживчі кредити в Банку «Агропромкредит» Банк «Агропромкредит» веде свою історію ... Більше

Банк Меткомбанк г Єкатеринбург - кредити, послуги Про банк Меткомбанк - один з найбільш великих банків Уралу і Єкатеринбурга, ... Більше

У Ростовській області відкрився перший ресторан за програмою «Бізнес-старт» від Ощадбанку 16 квітня 2012 15:46 У Новочеркаську Ростовської області Південно-Західний банк ... Більше

Популярне