Главная » Новини архів » Вчителям хочуть давати пільговий кредит на житло


Вчителям хочуть давати пільговий кредит на житло

Вчителям хочуть давати пільговий кредит на житло

16 квітня 2012 20:16

Іпотечний банк DeltaCredit озвучив свій прогноз: у другому кварталі поточного року російський іпотечний ринок буде рости. Інші банки поки підводять підсумки першого кварталу (а хтось все ще дивиться на підсумки минулого року). Абсолют Банк (Москва), наприклад, днями повідомив про те, що за даними на 1 січня поточного року за обсягами іпотечного кредитування увійшов до п'ятірки кращих російських банків (майже 5 тис. кредитів, які в 2012 році були видані під заставу придбаної клієнтами банку нерухомості на загальну суму 8.6 млрд. рублів).

За обсягом кредитного портфеля (мова також йде про іпотеку) Абсолют Банк зайняв шостий рядок у відповідному рейтингу «РБК рейтинг» (зростання за рік - 1.4%, загальна сума іпотечного портфеля на кінці 2012 року - 32.5 млрд. рублів).

  Банк DeltaCredit, як уже було сказано, сьогодні не підводить підсумки, а озвучує перспективи: за даними кредитної організації, зростання ринку іпотечного кредитування в новому кварталі 2012 року може досягти 42% (обсяг виданої іпотеки, відповідно, прогнозується на рівні 238 790 млн. руб .). Цікаво, що при загалом-то оптимістичному прогнозі, DeltaCredit згадує про те, що щомісячні темпи зростання ринку при всіх сприятливих показниках будуть все ж нижче, ніж були в першому кварталі нинішнього року, але істотно вище, ніж в аналогічний період минулого року. У квітні, наприклад, згідно аналітиці Банку, обсяг виданої іпотеки може досягти 82189 млн. руб. - Це на 59% більше, ніж показники минулого квітня.

  Про іпотеку, але в іншому - пільговому - контексті пише сьогодні й інтернет-газета «Маркер». Згідно з даними цього мережевого видання, найближчим часом в декількох регіонах Росії (наприклад, в Краснодарському і Ставропольському краях, а також у Волгоградській області і Карачаєво-Черкеської Республіці) планується розробити програму, аналогічну тій, яку готуються почати сьогодні в Новосибірської області. Йдеться, зокрема, йде про проект пільгового іпотечного кредитування вчителів.

Умови оформлення «соціальної іпотеки» - 20-процентний початковий внесок і пільгова відсоткова ставка, що не перевищує 8,5% річних. Особлива привабливість цієї програми в тому, що первинний внесок виплачується не самим учителем-позичальником, а, фактично, виконавчою владою - кошти на це закладаються в бюджеті регіону і потім виплачуються у вигляді субсидії (відповідно, регіональний бюджет отримає компенсацію профільних витрат з федеральної скарбниці) .

  Передбачається, що позичальниками в рамках дії пільгової «учительській іпотеки» зможуть стати педагоги, вік яких не перевищує 35 років - відповідні списки вже запитані у навчальних закладів у регіональному міністерстві освіти. Можна припустити, що з боку банківського сектора участь у програмі візьмуть кредитні організації з державною участю, хоча чіткої схеми, за якою працюватимуть банки в умовах програми «учительській іпотеки», поки немає.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

«Зі знаком якості» від Лівобережного - мінімум 150 тис. без застави 27 серпня 2012 16:01 Банк Лівобережний, оцінивши попит з боку малого і ... Більше

Хто повинен платити за шахраїв? Той, хто хоч раз ставав жертвою "карткового" шахрайства погодиться, що втратити гроші з ... Більше

ЮніКредит Банк змінив умови автокредитів - початковий внесок за автокредитом 11 жовтня 2012 0:00 ... Більше

Державний борг Росії - внутрішній борг, зовнішній борг Подолання економічної кризи за рахунок фінансових вливань з боку держави крім позитивних моментів має і свою ... Більше

Споживчий кредит без забезпечення в Ощадбанку - умови, процентні ставки Ощадбанк ... Більше

Популярне