Главная » Новини архів » У сукупному кредитному портфелі російських банків 15 - прострочена заборгованість


У сукупному кредитному портфелі російських банків 15% - прострочена заборгованість

У сукупному кредитному портфелі російських банків 15 - прострочена заборгованість

15 липня 2012 22:34

15% становить на сьогоднішній день прострочена заборгованість в сукупному кредитному портфелі російських банків. Таку інформацію озвучили експерти рейтингового агентства «Експерт РА» на III щорічній конференції «Проблемні кредити: вирішення та перспективи», одним з організаторів якої виступив Зв'язок-Банк. Також за даними агентства, на 1 липня нинішнього року частка пролонгованих кредитів у сукупному кредитному портфелі знизилася до 12% (в той час як на аналогічну дату минулого року ця частка становила 15%).

Також експерти агентства зазначили: за стояння на 1 квітня 2012 року, як і раніше залишається високою концентрація кредитних ризиків в середньому по банківській системі - на рівні 27,73% від чистих активів. Не менш серйозні цифри прозвучали і з вуст відповідального секретаря Національної асоціації професійних колекторських агентств (НАПКА) Романа Красноруженко. За його відомостями, 90% клієнтів колекторів - банки, а всього на сьогоднішній день в колекторських агентств, що входять в Асоціацію, знаходиться в роботі майже на 300 млрд рублів боргових зобов'язань (борги за агентською схемою - близько 200 млрд рублів, цессіонние борги - 100 млрд рублів).

Нарешті, відповідно до інформації, наданої на конференції АРІЖК, в даний час приблизно у 2% всіх іпотечних позичальників є проблеми з виплатою кредиту, взятого на придбання житла.

Найчастіше - уточнюють в Агентстві - складнощі виникають через настання у позичальника тимчасової втрати доходів.

Крім того, проблемну ситуацію з погашення іпотечної позики створюють розлучення подружжя або ж, навпаки, народження дитини, а також зміна роботодавця. У АРІЖК вважають: для того, щоб провести ефективну реструктуризацію заборгованості, слід враховувати можливість надання «проштрафився» з поважної причини позичальникові часу на те, щоб він відновив платоспроможність. Також можливо використовувати способи зниження платіжної навантаження (це може бути, наприклад, рефінансування іпотечного кредиту, яке подовжить термін позики, або ж зміна процентної ставки).

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Синергія г Саратов - кредити, послуги банку Про банк Банк «Синергія» був заснований в м. Саратов в ... Більше

Банк Москви кредитує великі дорожньо-будівельні організації - державні та приватні 15 березня 2012 12:34 Банк Москви почав березень з кредитування дорожньо-будівельних організацій: спочатку - ЗАТ ... Більше

З Сітібанком на фінальний розіграш Ліги чемпіонів УЄФА! Сплачуйте покупки кредитною картою MasterCard Сітібанку і отримаєте шанс виграти поїздку на фінальний ... Більше

Банк Кубань-Кредит г Краснодар - кредити, послуги банку Про банк Банк «Кубань-Кредит» був ... Більше

Іпотека для матерів одиначок - соціальна іпотека, іпотечне кредитування в банку Питання, в общем-то, ... Більше

Популярне