Главная » Новини архів » У сукупному кредитному портфелі російських банків 15 - прострочена заборгованість


У сукупному кредитному портфелі російських банків 15% - прострочена заборгованість

У сукупному кредитному портфелі російських банків 15 - прострочена заборгованість

15 липня 2012 22:34

15% становить на сьогоднішній день прострочена заборгованість в сукупному кредитному портфелі російських банків. Таку інформацію озвучили експерти рейтингового агентства «Експерт РА» на III щорічній конференції «Проблемні кредити: вирішення та перспективи», одним з організаторів якої виступив Зв'язок-Банк. Також за даними агентства, на 1 липня нинішнього року частка пролонгованих кредитів у сукупному кредитному портфелі знизилася до 12% (в той час як на аналогічну дату минулого року ця частка становила 15%).

Також експерти агентства зазначили: за стояння на 1 квітня 2012 року, як і раніше залишається високою концентрація кредитних ризиків в середньому по банківській системі - на рівні 27,73% від чистих активів. Не менш серйозні цифри прозвучали і з вуст відповідального секретаря Національної асоціації професійних колекторських агентств (НАПКА) Романа Красноруженко. За його відомостями, 90% клієнтів колекторів - банки, а всього на сьогоднішній день в колекторських агентств, що входять в Асоціацію, знаходиться в роботі майже на 300 млрд рублів боргових зобов'язань (борги за агентською схемою - близько 200 млрд рублів, цессіонние борги - 100 млрд рублів).

Нарешті, відповідно до інформації, наданої на конференції АРІЖК, в даний час приблизно у 2% всіх іпотечних позичальників є проблеми з виплатою кредиту, взятого на придбання житла.

Найчастіше - уточнюють в Агентстві - складнощі виникають через настання у позичальника тимчасової втрати доходів.

Крім того, проблемну ситуацію з погашення іпотечної позики створюють розлучення подружжя або ж, навпаки, народження дитини, а також зміна роботодавця. У АРІЖК вважають: для того, щоб провести ефективну реструктуризацію заборгованості, слід враховувати можливість надання «проштрафився» з поважної причини позичальникові часу на те, щоб він відновив платоспроможність. Також можливо використовувати способи зниження платіжної навантаження (це може бути, наприклад, рефінансування іпотечного кредиту, яке подовжить термін позики, або ж зміна процентної ставки).

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Хоум Кредит запропонував клієнтам сервіс самообслуговування Клієнти Хоум Кредит банку ... Більше

Як оформити кредитну карту без довідок і чому це можливо Традиційно вважається, що для оформлення кредитної картки потрібно зібрати мало не купу паперів.Проте останнім часом ... Більше

Кредити в торгових точках від НБ «ТРАСТ» НБ «ТРАСТ» оформляє кредити в торгових точках в 60 ... Більше

Банк Глобекс пропонує придбати в іпотеку житло, що будується в підмосковному комплексі "Суханове" 8 липня 2012 8:36 Банк Глобекс (Москва) запрошує тих, хто ... Більше

Військова іпотека Газпромбанк - державна система забезпечення військових житлом ... Більше

Популярне