Главная » Новини архів » У регіонах Росії відкриваються нові банківські відділення


У регіонах Росії відкриваються нові банківські відділення

У регіонах Росії відкриваються нові банківські відділення

15 березня 2012 16:53

Тенденцію до розширення у всіх сенсах слова продемонстрували на цьому тижні деякі банки, що діють на території Росії. 14 березня оголосив про відкриття додаткового офісу Росгосстрах БАНК (Москва) - мова йде про відокремлення в підмосковному Орехово-Зуєво. Як повідомляє прес-служба Банку, клієнтів тут будуть обслуговувати в «форматі міні-офісу».

Це означає, що потенційні позичальники і вкладники Росгосстрах БАНКу зможуть придбати в новому відділенні «прості роздрібні продукти», використовуючи для цього термінал «Електронний касир». У банку нагадують: в даному випадку йдеться про спілкування з клієнтом за принципом «одне вікно» - для консультацій та касових операцій клієнт «використовує» одного фахівця, не виконуючи ніяких додаткових операцій.

  Повідомив про відкриття нового операційного офісу в Ярославлі і МТС-Банк. Мова також йде про повний спектр можливих послуг, які тепер будуть запропоновані і фізичним, і юридичним особам, які вирішили стати клієнтами цього банку. Зокрема, жителі Ярославля в новому офісі МТС-Банку можуть отримати різні види кредиту, відкрити банківський рахунок, виконати різні операції з банківськими картами ... Плюс скористатися послугами банкомата, розташованого тут же.

  А в Уфі в ці ж дні почав роботу новий офіс Соцінвестбанка (Башкирія). Функцій у нього поменше, ніж у вищеназваних колег, але вони теж безумовно «корисні в господарстві»: йдеться про відкриття вкладів у рублях, оплаті комунальних послуг та стільникового зв'язку без комісії (для «фізиків»), а також про розрахунково-касовому обслуговуванні (для «Юріко»). Інший спосіб «розширити поле діяльності» вибрав КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК - як повідомляє прес-служба цієї фінансової організації, її відділення в Красноярську тепер здійснює касові операції.

Судячи з коментарів директора Департаменту Роздрібного бізнесу КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу Догана Гюркан, зроблено це невипадково: на сьогоднішній день банк вважає саме Красноярськ «одним з найбільш динамічно розвиваються міст Сибіру». У цьому контексті здійснення касових операцій - це, перш за все, розширення того спектру послуг, який Банк готовий надавати красноярців (у відділенні тепер можна погашати кредити, відкривати рахунки і так далі).

Ну і, крім того, таким способом банк відкриває дорогу для співробітництва малому і середньому бізнесу. 

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Що заважає росіянам оформити кредитку? Кредитні карти для багатьох росіян досі залишаються недоступним фінансовим інструментом.Фахівцям CreditCardsOnline.ru вдалося з'ясувати основні причини, ... Більше

Критика банків - як ставитися до негативних відгуками клієнтів про банки В Інтернеті, на форумах, в блогах і інших джерелах ... Більше

Хоум Кредит збільшив портфель кредитів на 37% 28 грудня 2012 0:00 ... Більше

Кредит у банку г Челябінська - банки Челябінського регіону Експерти відзначають, що ще 10 років тому ... Більше

ЮніКредит Банк випускає нову кобрендовою карту ЮніКредит Банк оголосив про ... Більше

Популярне