Главная » Новини архів » У регіонах Росії відкриваються нові банківські відділення


У регіонах Росії відкриваються нові банківські відділення

У регіонах Росії відкриваються нові банківські відділення

15 березня 2012 16:53

Тенденцію до розширення у всіх сенсах слова продемонстрували на цьому тижні деякі банки, що діють на території Росії. 14 березня оголосив про відкриття додаткового офісу Росгосстрах БАНК (Москва) - мова йде про відокремлення в підмосковному Орехово-Зуєво. Як повідомляє прес-служба Банку, клієнтів тут будуть обслуговувати в «форматі міні-офісу».

Це означає, що потенційні позичальники і вкладники Росгосстрах БАНКу зможуть придбати в новому відділенні «прості роздрібні продукти», використовуючи для цього термінал «Електронний касир». У банку нагадують: в даному випадку йдеться про спілкування з клієнтом за принципом «одне вікно» - для консультацій та касових операцій клієнт «використовує» одного фахівця, не виконуючи ніяких додаткових операцій.

  Повідомив про відкриття нового операційного офісу в Ярославлі і МТС-Банк. Мова також йде про повний спектр можливих послуг, які тепер будуть запропоновані і фізичним, і юридичним особам, які вирішили стати клієнтами цього банку. Зокрема, жителі Ярославля в новому офісі МТС-Банку можуть отримати різні види кредиту, відкрити банківський рахунок, виконати різні операції з банківськими картами ... Плюс скористатися послугами банкомата, розташованого тут же.

  А в Уфі в ці ж дні почав роботу новий офіс Соцінвестбанка (Башкирія). Функцій у нього поменше, ніж у вищеназваних колег, але вони теж безумовно «корисні в господарстві»: йдеться про відкриття вкладів у рублях, оплаті комунальних послуг та стільникового зв'язку без комісії (для «фізиків»), а також про розрахунково-касовому обслуговуванні (для «Юріко»). Інший спосіб «розширити поле діяльності» вибрав КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК - як повідомляє прес-служба цієї фінансової організації, її відділення в Красноярську тепер здійснює касові операції.

Судячи з коментарів директора Департаменту Роздрібного бізнесу КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу Догана Гюркан, зроблено це невипадково: на сьогоднішній день банк вважає саме Красноярськ «одним з найбільш динамічно розвиваються міст Сибіру». У цьому контексті здійснення касових операцій - це, перш за все, розширення того спектру послуг, який Банк готовий надавати красноярців (у відділенні тепер можна погашати кредити, відкривати рахунки і так далі).

Ну і, крім того, таким способом банк відкриває дорогу для співробітництва малому і середньому бізнесу. 

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Нову кредитну картку «U-Grace» надає банк Юніаструм 3 жовтня 2012 0:00 Юніаструм Банк почав надавати ... Більше

Іпотеку запустив Регіональний банк розвитку 19 травня 2012 0:00 Іпотечні кредити почав надавати Регіональний банк розвитку.Кредитна організація надає іпотеку ... Більше

У Пермі відкрилося перше відділення Вятка-банку 28 серпня 2012 15:50 Вятка-банк ... Більше

Бінбанк - вклади і кредити банку, філії, Бінбанк онлайн Відкрите акціонерне товариство «Бінбанку» внесено Центробанком РФ в КГР 01.11.1993, ліцензія ... Більше

Банк Економбанк г Саратов Про банк Вперше про комерційному банку «Економбанк» мешканці міста ... Більше

Популярне