Главная » Кредит в Альфабанк. Процентні ставки, умови оформлення, вигідні пропозиції » Новий автокредит почав видавати банк Санкт-Петербург


Новий автокредит почав видавати банк «Санкт-Петербург»

Новий автокредит почав видавати банк Санкт-Петербург

22 серпня 2012 0:00

Банк «Санкт-Петербург» розпочав надання нового автокредиту за програмою «Легка покупка» зі зниженим первісним внеском і зниженою процентною ставкою. Особливість програми - доступність індивідуальним підприємцям. Автокредит в рамках даної програми надається за ставкою від 12% річних.

Початковий внесок за кредитом становить 12% вартості машини (це може бути як іномарка, так і вітчизняна).

При цьому позичка видається на строк від одного до п'яти років. Максимальна сума становить від 60 тисяч до трьох мільйонів рублів. Позичальник може оплачувати, наприклад, КАСКО в розстрочку за рахунок кредиту.

Крім того, як повідомлялося вище, угода доступна в тому числі і індивідуальним підприємцям. На сайті фінансової організації вказаний також приблизний розрахунок повної кредитної ставки.

Так, для покупки машини в кредит на суму до 1 300 тисяч рублів і первинному внеску в 300 тисяч сума позики складе мільйон рублів. Повна вартість кредиту, враховує страхові платежі з КАСКО, буде становити 22,3% річних. Щомісячний платіж по кредиту, до речі, не повинен буде перевищувати 40% щомісячного доходу позичальника.

Основна мета кредитування - купівля нових легкових автомобілів або машин категорії B. Кредит надається під заставу придбаної машини або під особисте поручительство дружини або чоловіка позичальника. Автомобіль може бути переоформлений у власність позичальника або поручителя, якщо такий є чоловіком або дружиною. Варто відзначити, що умови цієї програми найбільш вигідні.

Даний банк надає автокредити і за іншими програмами.

Наприклад, у нього діє програма «PRОБЕГ». Мінімальний початковий внесок 30% вартості машини, ставка - від 12% до 15% річних. Призначена для придбання автомобілів з пробігом.

Максимальний розмір позики - 1 500 тисяч. Також у «Санкт-Петербурга» діє програма «Стандарт» з універсальними і для інших банків умовами: мінімальний внесок в 20%, строк до п'яти років і ставка від 12,5% до 13,5% річних у рублях. Автокредит надають і в іноземній валюті.

При цьому максимальна сума кредитування складає 1 600 тисяч рублів. Крім того, на початку серпня була запущена програма «Швидкий клієнт», що дозволяє отримати автокредит всього по одному документу - паспорт.

При наявності можна продемонструвати водійське посвідчення та військовий квиток. Не повідомляється, чи можуть вони знизити ставки по автокредиту. А в рублях вони становлять 14% для кредиту на строк до трьох років та 14,5% для кредиту на строк від трьох до п'яти років.

Максимальна сума кредитування за програмою становить 1 600 000 рублів.

Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитна карта Тинькофф: різноманітність вибору Різноманітність вибору Відразу що впадає в очі, при оформленні кредитної карти Тинькофф це великий вибір рішень, які ... Більше

Детальна інформація Перекладено: zanimaem.ruПохожие статьи:Бізнес в умовах кризи, вплив кризи на бізнесХоум Кредит спростив всю наявну клієнтську документаціюДизайн ... Більше

Кредитка - кредитна карта, переваги кредитки банку перед споживкредити Останні ... Більше

Кредитна карта для студентів Всі, хто хоч раз брав кредит у банку, знають мінімальні вимоги до позичальника: працездатний вік, наявність роботи та постійної прописки, ... Більше

Росгосстрах Банк - колишній Русь Банк Про банк Вхідний у п'ятдесят найбільших кредитних організацій Росії за обсягами активів і пасивів Росгосстрах Банк (РГС ... Більше

Популярне