Главная » Кредит на освіту. Навчання в кредит » Взяти кредит в 21 рік - корисні поради як отримати перший кредит


Взяти кредит в 21 рік - корисні поради, як отримати перший кредит

Новий кредит Юніаструм Банку в заставу йде майже все що завгодно

Раніше на Занімаем.ру ми писали, що молодій людині у віці від двадцяти років досить непросто взяти кредит у банку. Віковий «ценз» для дам - від 23-х років, для чоловіків - від 24-х. Тим не менш, прагнення банків роздати якомога більше кредитів росте, тому програми кредитування починають видозмінюватися, і сьогодні вже можна розраховувати на отримання кредиту у віці 21-го року.

Кредити таким потенційним позичальникам, зокрема, пропонують Ощадбанк, Уральський банк реконструкції та розвитку (УБРіР), Альфа-банк, Меткомбанк, Банк Москви. Інше питання - максимальна сума, яку можна отримати. Давайте міркувати логічно: хто така людина у віці 21-го року?

Або студент, або тільки що закінчив вищий навчальний заклад фахівець. Яка у нього може бути посада? відповідно, зарплата? стаж роботи? За моїми прикидками - тисяч двадцять - двадцять п'ять максимум. При такій сумі можна отримати кредит не більше, ніж в 200 000 рублів, а про іпотеку, автокредити та інших великих позиках взагалі немає сенсу говорити. Важлива рекомендація - ніколи не намагайтеся штучно завищити суму одержуваного вами доходу.

По-перше, багато банків мають можливість перевірити ці дані через податкову. По-друге, у банків накопичена досить велика база даних відповідності віку, займаної посади і зарплати. Ви звичайно, можете написати в анкеті, що ви - фінансовий директор, отримуєте 80 000 в місяць. Але чи повірять у це, якщо вам лише 21 рік? Якщо обман розкриється, в кращому випадку вам відмовлять по кредиту, в гіршому - внесуть в «чорні» списки, і тоді вам буде складно отримати кредит у банку в будь-якому віці.

Тепер найголовніше питання: а чи варто кредит зусиль? Відповідайте собі чесно на наступні питання: а) чи так вам потрібен кредит або краще назбирати грошей? б) ви точно впевнені в своїх майбутніх доходах? Уважно прочитайте текст кредитного договору і тарифи банку (більш докладно про це написано у статтях про тарифікації споживчих кредитів). Взявши кредит (особливо, якщо це ваш перший в житті досвід отримання кредиту), платите за нього чітко за графіком. Не допускайте по ньому навіть «технічних» прострочень - вивчіть всі варіанти гасіння, з'ясуйте для себе чітко, що вважається простроченням в цьому банку.

По можливості, платите за день-два до настання дати виплати. Отримана зараз гарна кредитна історія стане вагомим чинником при кредитуванні потім. Відповідно, вірно і зворотне: зіпсувавши свою кредитну історію відразу, ви отримаєте складнощі з отриманням кредитів в інших банках. Відомості про всіх кредитах потрапляють в бюро кредитних історій, і всі банки мають можливість дізнатися вашу порядність при здійсненні платежів за отриманими кредитами.

Резюмуючи вишенапісанного, думайте і читайте документи ретельно, перш ніж брати кредит. І ретельно аналізуйте свої можливості і варіанти: можливо, накопичення буде ефективніше кредиту. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 12 січня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

30 фактів про кредитні картки які ви не повинні не знати (ч.1) Перша серія ... Більше

Які документи потрібні для іпотеки - перелік документів для оформлення, ... Більше

Іпотека для зарплатних клієнтів у банку БКФ 9 вересня 2012 0:00 З сьогоднішнього дня банк БКФ починає надавати іпотеку учасникам своїх зарплатних проектів.Кредити в рамках ... Більше

Капіталізація процентів по вкладу - вклад з щомісячною капіталізацією Люди, які вирішують довірити свої заощадження банку, неминуче ... Більше

Кредитні карти Пробизнесбанка - кредит у банку Лайф Ми продовжуємо цикл статей Занімаем.ру, присвячених кредитних продуктах різних банків.У цьому матеріалі розглянемо ... Більше

Популярне