Главная » Кредит для бізнесу. Кредитування підприємців. Кредити на розвиток і старт » Кредити Россельхозбанка - кредити фермерам фізичним особам


Кредити Россельхозбанка - кредити фермерам, фізичним особам

Россельхозбанк видав кредит на 210 мільйонів - кредит компанії Русское море

Якщо фермер здійснює свою діяльність як індивідуальний підприємець, товариство з обмеженою відповідальністю або акціонерне товариство, то йому, як звичайний юридичній особі, доступні стандартні варіанти кредитування в банках, про такі програми чимало написано на Занімаем.ру. У цій статті ми розповімо про спеціальних кредитних програмах саме для фермерських і селянських господарств. Активніше за інших банків, кредити фермерам та сільськогосподарським підприємствам пропонує Россельхозбанк.

Россельхозбанк надає кредити селянським і фермерським господарствам, а також індивідуальним підприємцям і іншим суб'єктам малого та середнього підприємництва, які задовольняють наступним вимогам: за видами діяльності відносяться до господарюючих суб'єктів агропромислового комплексу; фермер здійснює свою діяльність не менше трьох місяців; фермер пророблений бізнес-план, з яких випливає ефективність проекту. Також банк кредитує, по суті, стартапи на селі.

Фермер, який працює менше трьох місяців, але має досвід ведення особистого підсобного господарства, може розраховувати на кредит. Перелік кредитних продуктів, доступних фермерам, досить великий. Можна отримати кредит на придбання техніки або обладнання під заставу майна, до речі кажучи, не багато банків готові кредитувати під заставу майна - це безсумнівний плюс кредитних програм Россельхозбанка.

Крім техніки за програмами Россельхозбанка можна придбати молодняк сільськогосподарських тварин (під заставу придбаних тварин!), А також земельні ділянки зі складу земель сільськогосподарського призначення (під заставу землі).

Кредит також доступний на створення сімейних ферм або цехів по переробці продукції тваринництва, на проведення сезонних робіт під заставу продукції майбутнього врожаю, на ведення діяльності рибницьких господарств. Кредит фермерам в Россельхозбанке може бути і не пов'язаний безпосередньо з господарською діяльністю, у банку є спеціальна програма надання кредитів на будівництво житла для громадян, що працюють в сільській місцевості, а також і багато стандартні кредитні продукти. Умови кредитування більш ніж лояльні.

Кредит в сумі до 1 млн. рублів до 3-х років можна отримати без застави, але потрібно поручительство фізичних осіб, як мінімум, чоловіка або дружини.

При наявності застави сума кредиту може доходити до 15 млн. рублів, а максимальний термін кредитування - до 5 років, при цьому фермер може запропонувати свій графік гасіння заборгованості, що, загалом-то, дуже зручно, враховуючи сезонність сільськогосподарської діяльності. При фінансуванні закупівель під майбутній урожай сума кредиту може становити до 100% оцінного обсягу врожаю, але правда термін кредиту тільки один рік. На мій погляд, шикарний варіант, інша справа, що необхідно правильно оцінити і обсяг майбутнього врожаю та дохід від його реалізації.

Якщо говорити про кредитування придбання обладнання та основних засобів, то тут теж умови досить привабливі.

Максимальний термін кредиту складає 5 років, мінімальний початковий внесок - 20%, в якості застави може бути прийняте купується обладнання (техніка). Тим не менше, я впевнений, що, якщо банк «виявить» у фермера на момент придбання вже наявну техніку, він попросить її в заставу. Унікальний для банківського ринку продукт - кредитування на придбання землі та будівництво малоповерхового житла на селі.

Максимальні терміни кредитування за цією програмою складають 8 років, а розмір початкового внеску у разі придбання землі повинен бути не менше 30%, а житла - 15% кошторисної вартості. Що стосується відсоткової ставки, то вона визначається індивідуально, але в рамках державної підтримки сільгоспвиробників, відповідних певним критеріям, можлива державна компенсація платежів за відсотками в розмірі ставки рефінансування.

Більш докладно про заходи державної підтримки фермерів можна почитати в інших матеріалах Занімаем.ру. Що стосується переліку документів, то він набагато менше, ніж при типовому банківському кредитуванні. Мінімальний пакет документів для отримання кредиту фермером включає: 1. Заявку на надання кредиту; 2. Копію Свідоцтва про реєстрацію; 3. Копію Ліцензії на здійснення підприємницької діяльності; 4. Ксерокопії паспортів, засвідчують особи позичальника, поручителів, заставодавців; 5. Дані про фінансовий стан позичальника на останню звітну дату.

До даних про фінансовий стан відносяться: копія декларації про доходи, або баланс позичальника індивідуального підприємця; дані про проведені витрати і отримані доходи.

В залежності від цілей кредитування від вас можуть зажадати: дані про купується техніці (обладнанні), свідоцтва та кадастрові паспорти на землю, кошторис та проектну документацію на житло, що будується, бізнес-план. Раз вже мова зайшла про складанні бізнес-плану, резонно зауважити, що не кожен фермер-аграрій в змозі самостійно скласти фінансовий план або купити готовий розрахунок. У цьому сенсі Россельхозбанк знову ж молодці, банк розробив набір готових типових рішень.

Тепер фермер при зверненні в Россельхозбанк за отриманням кредиту на цілі, пов'язані, наприклад, з створенням сімейної молочної ферми, може скористатися одним з типових варіантів документації, в них враховані архітектурні, функціонально-технологічні, інженерно-технічні рішення.

Використовуючи ці документи, фермер зможе оцінити ефективність планованого проекту. Резюмуючи, хочу зазначити, що кредитні продукти Россельхозбанка безумовно зручні для фермерів, тим більше, що кредит можна отримати на самі різні цілі, в тому числі, на відкриття сільськогосподарського бізнесу з нуля! Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Оптимізація кредиторської заборгованості від Центру повернення банківських комісій Центр повернення банківських ... Більше

У Новосибірську Глобекс видає іпотеку працівникам муніципальної бюджетної сфери 8 червня 2012 14:34 Банк Глобекс (Новосибірськ) приступив до ... Більше

Визначено найкращого в Росії іноземний банк! Незалежне видання EMEA Finance присудило Райффайзен Банк Інтернаціональ звання "Кращий банк Центральної та Східної Європи ... Більше

Як і яку банківську карту вибрати Застосування банківських пластикових карток вже широко увійшли в повсякденне життя значної частини ... Більше

Волзький Універсальний Банк г Самара - кредити, послуги банку Про банк Волзький Універсальний Банк відкрився ... Більше

Популярне