Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Банк Москви все літо буде робити додаткову знижку на відсоток по іпотеці від 4 млн рублів


Банк Москви все літо буде робити додаткову знижку на відсоток по іпотеці від 4 млн рублів

Банк Москви все літо буде робити додаткову знижку на відсоток по іпотеці від 4 млн рублів

4 червня 2012 15:36

Банк Москви (Москва і Московська область) запропонував своїм клієнтам літній подарунок: додаткова знижка до процентної ставки при оформленні іпотеки. Як повідомляє прес-служба Банку Москви, на додаткову знижку в розмірі 0,75% до індивідуальної процентній ставці може претендувати позичальник, який готовий оформити в цій кредитно-фінансовій організації договір іпотечного кредитування на суму від 4 млн рублів. На думку директора по іпотечному кредитуванню Банку Москви Олега Пятліна, нова акція цілком укладається в рамки загальної кредитної стратегії, яка орієнтована, насамперед, на те, щоб продукти, які пропонує своїм клієнтам Банк, постійно вдосконалювалися в напрямку, по-перше, доступності, а, по-друге, конкурентоспроможності.

Особливу увагу пан Пятлін загострює на тому факті, що оголошена з початком червня іпотечна акція дозволить Банку Москви заявити на ринку кредитування на покупку житла один з найнижчих відсотків річних. Поки додаткова знижка на відсоткову ставку доступна тільки позичальникам Москви і Московської області, а взяти участь в акції вони зможуть до 31 серпня нинішнього року, тобто акція буде працювати все літо. Цікаво, що за останні два тижні це вже друга іпотечна акція Банку Москви: 23 травня прес-служба кредитної організації оголосила про те, що тепер у них покращені умови іпотечного кредитування під заставу земельної ділянки на будівництво житлового будинку.

Йдеться, зокрема, йшла про встановлену Банком можливості «підняти» ліміт кредитування до 200% від оціночної вартості застави, а зробити це можна одним із двох способів - або надавши додаткову заставу, або шляхом залучення поручителів, причому конкурентоспроможність потенційного позичальника Банк обіцяє оцінювати тільки при першій подачі заявки, тоді як кредит можна оформити у вигляді кредитної лінії з отриманням до п'яти кредитних траншів.


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Казані і Російський Трастовий Банк підтримує малий бізнес, а Ощадбанк і Абсолют Банк - бізнес ... Більше

Субсидування автокредитів - державна програма субсидування кредитів на машини Стартувала в 2009 році, програма державного ... Більше

Банк Лівобережний (Новосибірськ) видає кредитні історії та виписки 30 серпня 2012 21:43 ... Більше

Кредит за годину готівкою і без довідок - як взяти кредит за годину В ... Більше

«Кредит для друга» в Сибірському банку Ощадбанку РФ 7 грудня 2009 0:00 З 07 грудня 2009 року по ... Більше

Популярне