Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Банк Москви пропонує знижку 30 на процентну ставку за кредитом оформленому до 31 серпня


Банк Москви пропонує знижку 30% на процентну ставку за кредитом, оформленим до 31 серпня

Банк Москви пропонує знижку 30 на процентну ставку за кредитом оформленому до 31 серпня

24 липня 2012 6:25

Банк Москви нагадує: якщо кредит готівкою оформляється до 31 серпня нинішнього року, на процентну ставку по ньому можна отримати спеціальну літню знижку в 30%. Зрозуміло, що самі ставки річних при цьому все одно будуть різнитися, оскільки навіть з урахуванням знижки залежать, в першу чергу, від суми яку бере у Банку позичальник, а також від строку, на який оформляється позика. У прес-службі Банку Москви уточнюють: як правило, мінімальна процентна ставка для позики в рублях встановлюється в розмірі 10,5% річних у рублях, а для кредиту в євро або доларах США - 8,755 річних.

На думку директора Департаменту роздрібних продуктів Банку Москви Наталії Коновалової, заявлена акція - це не просто літній залучення клієнтів - фізичних осіб, але й хороший спосіб розширити їх споживчі можливості. Втім, як показує практика, увагу кредитної організації спрямовано не тільки на «фізиків», але й на «Юрика», причому самих солідних: за інформацією прес-служби Банку, не так давно спеціально для плідної роботи з великими позичальниками був створений Департамент корпоративно- інвестиційного бізнесу. Це відкриття відбулося повністю в рамках глобальної бізнес-лінії «корпоративно-інвестиційний бізнес», яку послідовно просуває Група ВТБ.

Нарешті, Банк Москви в Новосибірську також вніс свою лепту в літній розвиток кредитної організації. Як повідомляє прес-служба, у липні цей філіал почав видавати іпотечні кредити. Тепер новосибірці, бажаючі придбати житло в кредит, можуть звернутися і в Банк Москви, іпотечна лінійка якого досить обширна (кредитні кошти можна взяти, наприклад, під придбання в кредит квартири як на первинному, так і на вторинному ринках, або ж на будівництво будинку) .

Плюс до цього, Банк Москви готовий запропонувати клієнтам не тільки свої іпотечні продукти, але і програми ВТБ24.


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк24.ру запропонував термінали розміром з флешку Банк24.ру почав просування мобільних міні-терміналів ... Більше

З Сітібанком на фінальний розіграш Ліги чемпіонів УЄФА! Сплачуйте покупки кредитною картою MasterCard Сітібанку і отримаєте шанс виграти поїздку на фінальний ... Більше

Іпотечний кредит МДМ Банк - іпотека «Поліпшення житлових умов» 16 вересня ... Більше

Банк КОР г Волгоград - кредити, послуги Про банк Відкрите акціонерне товариство Акціонерний комерційний банк ... Більше

ІНРЕСБАНК дає маржинальний позику клієнтам з брокерського обслуговування 27 серпня ... Більше

Популярне