Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Банк Акцепт (Сибірський ФО) оформляє іпотеку на покупку котеджів


Банк Акцепт (Сибірський ФО) оформляє іпотеку на покупку котеджів

Ощадбанк Кредит Європа Банк і Банк Лівобережний поповнили лінійку автокредитів

4 липня 2012 19:40

Банк Акцепт (Новосибірська область) оголосив про початок іпотечної програми, орієнтованої на шанувальників свіжого повітря і спокійної обстановки. Новий продукт Акцепт - це можливість придбати в кредит приватний будинок, таунхаус або котедж в передмісті, принаймні, саме на цьому акцентує увагу прес-служба банку. Рішення про створення нового кредитного продукту було ухвалене у зв'язку з усе активніше зростаючим попитом на приміську нерухомість, щодо віддалену від центру, але при цьому досить непогано облаштовану.

Умови іпотеки, яку пропонує Банк Акцепт, припускають, що клієнт збирається придбати «будиночок у селі» в іпотеку на вторинному ринку нерухомості. При цьому йому необхідно мати в запасі мінімум 30% від загальної вартості будинку.

Працює нова іпотечна програма акцепту з червня нинішнього року. Оформити позику можна мінімум на один рік (максимальний термін кредитування традиційний для іпотечних продуктів - 25 років). Взяти в борг у Банку в Сибірському федеральному окрузі можна до 10 млн рублів (начитається сума кредиту з 300 тис. рублів).

Головне, щоб обсяг фінансів, на які претендує позичальник, не перевищувала 70% об загальної вартості тієї садиби, яку він збирається придбати.

Як верб програмах багатьох інших російських банків, в іпотеці від Банку Акцепт ставка річних залежить від декількох критеріїв, у тому числі, від тієї суми, яку позичальник має намір отримати, і від розміру початкового внеску, який він може внести.

Таким чином, амплітуда ставки річних коливається від 13,5 до 15,5%. При цьому, якщо позичальник не готовий забезпечити собі особисте страхування, ставка для нього підросте на 1 процентний пункт. І ще один цікавий нюанс: за те, щоб оформити документи, потенційний позичальник виплатить кредитної організації 10 тис. рублів.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні карти для студентів В даний час відповідь на поставлене питання стає однозначним.Більшість банків стало ... Більше

Банк Іжкомбанк г Іжевськ - кредити, послуги банку Про банк Відкрите акціонерне ... Більше

Ощадбанк почав розсилку кредитних карт поштою Ощадбанк Росії почав розсилати кредитні карти поштою, повідомляє ... Більше

Чи вигідно знімати готівку з кредитної картки? Згідно з результатами останніх досліджень, 91% росіян ... Більше

Де можна взяти кредитну карту Оформити кредитну картку досить просто, для цих цілей всього лише потрібно прийти в ... Більше

Популярне