Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Агропромкредит збільшив ліміт споживчого кредиту


Агропромкредит збільшив ліміт споживчого кредиту

У 2011 році Агропромкредит зробив автокредитування одним зі своїх пріоритетів

23 січня 2012 0:00

Ліміт споживчого кредиту «Родина», наданого банком «Агропромкредит», збільшений до трьох мільйонів рублів. Тепер кредит на суму до одного мільйона рублів надається без додаткового забезпечення. Якщо позичальникам потрібно більш крупна сума, необхідно буде надати поручительства або власність в якості застави.

Банк пропонує вибрати в якості застави або машину, або порука юридичної особи (природно, підприємство повинно мати стійке фінансове становище), або поручительство приватної особи. Банк також змінив умови поручительства приватних осіб.

Тепер в цій якості можна залучати не тільки родичів, але і знайомих. Варто зазначити, однак, що поручитель обов'язково повинен бути схвалений «Агропромкредітом». Для цього банк повинен буде перевірити платоспроможність поручителя та його доходи.

Банк «Агропромкредит» - невелика кредитна організація, що спеціалізується на споживчому кредитуванні і фінансуванні бізнесу.

Як і більшість банків, середніх за розмірами капіталу і активів, «Агропромкредит» зараз відчуває потребу як в залученні додаткових вкладників, так і в отриманні прибутку за рахунок кредитування.

Банки не можуть знижувати процентні ставки за кредитами, тому вони намагаються змінити інші умови кредитування - суми коштів, що надаються позичальникам, і умови кредитування, а також застави. Наприклад, банк «Західний» нещодавно створив новий споживчий кредит, а практично «налаштував» існуючу програму під існуючі умови.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Квартири в новобудовах стали доступнішими ВТБ24 знову покращує умови іпотечного кредитування.З 10 вересня купити квартиру в новобудові з ... Більше

Комерційний банк ОПМ-Банк - вклади, кредити, іпотека ТОВ «Комерційний банк" ОПМ-Банк "» внесено Банком Росії в КГР ... Більше

Хоум Кредит на захисті інтересів споживачів Приділяючи особливу увагу взаєминам з клієнтами, банк Хоум Кредит ввів нову посаду - фінансовий примиритель.Завдання нового посадової особи ... Більше

Банк АК БАРС запустив нові кредитні програми для бізнесу - на купівлю автотранспорту і на купівлю обладнання 27 червня 2012 9:53 Банк АК ... Більше

Сбербанк Росії в г Самара - робота відділень, адреси філій, кредити, послуги У 1855 році, ... Більше

Популярне