Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Агропромкредит збільшив ліміт споживчого кредиту


Агропромкредит збільшив ліміт споживчого кредиту

У 2011 році Агропромкредит зробив автокредитування одним зі своїх пріоритетів

23 січня 2012 0:00

Ліміт споживчого кредиту «Родина», наданого банком «Агропромкредит», збільшений до трьох мільйонів рублів. Тепер кредит на суму до одного мільйона рублів надається без додаткового забезпечення. Якщо позичальникам потрібно більш крупна сума, необхідно буде надати поручительства або власність в якості застави.

Банк пропонує вибрати в якості застави або машину, або порука юридичної особи (природно, підприємство повинно мати стійке фінансове становище), або поручительство приватної особи. Банк також змінив умови поручительства приватних осіб.

Тепер в цій якості можна залучати не тільки родичів, але і знайомих. Варто зазначити, однак, що поручитель обов'язково повинен бути схвалений «Агропромкредітом». Для цього банк повинен буде перевірити платоспроможність поручителя та його доходи.

Банк «Агропромкредит» - невелика кредитна організація, що спеціалізується на споживчому кредитуванні і фінансуванні бізнесу.

Як і більшість банків, середніх за розмірами капіталу і активів, «Агропромкредит» зараз відчуває потребу як в залученні додаткових вкладників, так і в отриманні прибутку за рахунок кредитування.

Банки не можуть знижувати процентні ставки за кредитами, тому вони намагаються змінити інші умови кредитування - суми коштів, що надаються позичальникам, і умови кредитування, а також застави. Наприклад, банк «Західний» нещодавно створив новий споживчий кредит, а практично «налаштував» існуючу програму під існуючі умови.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

ЮніКредит Банк підняв вікову "планку" для позичальників за іпотечними ... Більше

Який банківський сервіс найбільш популярний в Росії? До сервісам дистанційного банківського обслуговування ... Більше

Умови автокредитів в Росевробанк поліпшені 4 квітня 2012 0:00 Автокредити Росевробанка були покращені.Лінійка автокредитів даної кредитної організації була, перш за все, здешевлена: знижено ... Більше

Банк DeltaCredit в Московській області почав іпотечне співробітництво з Групою Компаній ПІК 26 липня 2012 ... Більше

Банк Челябінвестбанк г Челябінськ - кредити, послуги Про банк Акціонерний Челябінський інвестиційний банк «Челябінвестбанк» був утворений 17 жовтня 1990 для обслуговування населення та юридичних осіб.За період ... Більше

Популярне