Безвідсоткові позики на карту

Сума:
Термін:
Показати ще компінії

На сьогоднішній день, напевно, якщо не всі, то кожен третій українець знає або ж, принаймні, цікавився про позики, які можна отримати без відсотків, тобто зі ставкою 0% або під 0,01%.

Адже, позика під 0% на банківську картку – це чудове рішення незапланованих фінансових питань.

Кому і чому дають безвідсоткові позики?

Не так давно, отримати кредит під 0% було досить складно через різні умови та вимоги банків. Зараз все змінилося на фінансовому ринку, завдяки появі великій кількості компаній, готових кредитувати населення на невеликі суми й короткі терміни. Через досить високу конкуренцію в даній ринковій ніші багато МФО повинні були проявити лояльність та гнучкість, аби завоювати клієнта.

Власне, мова йде про безвідсоткові позики на короткий термін. Для кредиторів позика під 0% – крок, який дозволяє збільшити кількість клієнтів, при цьому з мінімальними ризиками (розмір позики невеликий). Адже, мати постійні високі доходи від кредитування може дозволити собі лише компанія з достатньо великою клієнтською базою.

Середні значення процентних ставок за мікропозиками в Україні від МФО на 2020 рік 1,4%-1,9% на добу
Для постійних клієнтів діють знижки – від 10% до 80%

Кому ж дають безвідсоткові позики?

Кожному, хто вперше звертається до певної МФО. Новий клієнт впевнено може розраховувати на кредит під 0%, проте, слід зауважити, що розмір позики буде невеликим (від 1 000 до 10 000 грн.), а термін кредитування становитиме до 30 днів.

Займ на більшу суму, наприклад, до 30 000 грн. можуть отримати постійні клієнти, що показали себе відповідальними позичальниками.

Переваги та недоліки кредитів під 0%

 1. Безсумнівним плюсом є те, що для нових клієнтів більшість МФО готові надати кредит під 0% або під 0,01%.
 2. Мінімальний пакет документів для отримання кредиту – достатньо паспорту громадянина України та ІПН.
 3. Переважно всі компанії працюють нон-стоп і приймають заявки 24/7 в режимі онлайн.
 4. Погана КІ не є перепоною – деякі мікрокредитні організації готові дати шанс на отримання позики на банківську картку.
 5. Онлайн заявки на отримання позики з високою ймовірністю (до 80%) отримують позитивне рішення.

До недоліків варто віднести:

 1. Ліміт на розмір позики при першому зверненні до МФО
 2. Короткий термін кредитування (при отриманні мікрозайму)
 3. Високі процентні ставки при несвоєчасному поверненні позики

Важливо знати і пам’ятати

Онлайн гроші на карту стають в нагоді, коли виникають непередбачувані фінансові витрати і вам необхідно позичити гроші до зарплати. При цьому дуже добре, коли ви впевнені, що зможете повернути позику вчасно.

Якщо плануєте користуватися послугами кредиторів і надалі, тоді варто серйозно підійти до вибору МФО:

 • Обирайте ту мікрокредитну компанію, рейтинг якої високий, а ставки нижчі
 • Важливо знати, що позика онлайн під 0%, як правило, видається новому клієнту на короткий термін. Пам’ятайте, що у випадку прострочення платежу навіть на день, повертати борг будете з відсотками.
 • З умовами кредитного договору потрібно ознайомитися дуже уважно: інколи строк/термін виплати кредиту можна пролонгувати на 1-3 дні без пені, але, зазвичай, виникає додаткова комісія.

зику онлайн під 0%, це не означає, що ви й надалі будете користуватися такими послугами. Варто пам’ятати, що при повторній потребі отримання онлайн позики на карту від тієї ж МФО будуть виникати відсотки 

Економія чи додаткові витрати з позикою під 0%

Коли до справи підійти обдумано й зважено, тоді від позики під 0% отримуємо дійсно економію. Наприклад, ви давно мріяли придбати новенький гаджет, а тут ще й нечувана знижка в 50%, але вам бракує грошей для здійснення покупки.    

 • Скориставшись позикою під 0%, ви зможете отримати бажане, при цьому без жодних переплат, правда, це можливо при своєчасному поверненні боргу.
 • Після погашення кредиту, ви можете спокійно планувати свій бюджет на місяць з урахуванням вже зробленої покупки так, аби не виникало потреби знову звертатися до кредиторів, аби отримати гроші до зарплати.

Адже товари за акційними цінами, як правило, не продають на виплату, а споживчі кредити завжди містять відсотки. Ви, звісно ж, можете відкласти придбання товару, але поки у вас з’явиться достатня сума для здійснення покупки, то і акція може закінчитися, і сам товар.

Хто може взяти кредит на умовах позика онлайн під 0 , позика без відсотків?

Ні дял кого не секрет, що МФО мають більш лояльні умови надання грошей у борг, ніж банки, – вони мають мінімальні вимоги до позичальників, автоматизовані спрощені процедури надання кредитів. Мікрокредитні організації готові видавати позики практично всім: кредит мамам в декреті, кредит онлайн студентам, кредит безробітним та кредит пенсіонерам.


 • Нові правила для мікрокредитів: що зміниться з 1 січня 2021 року
  15 вересня Верхoвна Рада України прийняла Закoн України № 891-ІХ «Прo внесення змін дo деяких закoнів України щoдo спoживчoгo кредитування і фoрмування та oбігу кредитних істoрій» (далі – Закoн). Таке рішення парламенту спричинене пo суті стрімким зрoстанням пoпиту на мікрoкредитування, […]
 • Що робити, якщо немає чим платити за кредит?
  Що Ви можете зробити, потрапивши у фінансову скруту? Не платити взагалі нічого буде надто ризикованим, так як судова тяганина з банком чи колекторською організацією, а пізніше і з виконавчою службою – справа не з приємних. А отже передусім не ігноруйте […]
 • Про мікропозики
  Незважаючи на те, що кредитування в Україні існує дуже давно, послуга мікропозик з’явилася відносно недавно, років 5 тому. Цей короткий період став переломним, змінивши стан справ в ніші кредитних відносин. Сьогодні практично кожен може отримати кредит на вигідних умовах, з […]
Догори