Позика на карту без дзвінків

Сума:
Термін:
Показати ще компінії

ЯК ВЗЯТИ МІКРОПОЗИКУ БЕЗ ДЗВІНКІВ І ЗАЙВИХ РОЗМОВ?

Отримання кредиту часто супроводжується відвідуванням офісу фінансової компаній або дзвінками співробітників МФО. Подібні дзвінки надходять в самий невідповідний момент, коли говорити не дуже зручно, але й скасувати виклик не можна. Крім незручності, дана процедура затягує час оформлення мікропозики. 

Оформляючи мікрокредит без дзвінка, Ви можете бути впевненим, що наші співробітники не потривожать Ваш спокій. У той час, коли гроші надійдуть на рахунок, Ви можете займатися звичними справами. Чи не відволікаючись на розмови по телефону.

З детальними умовами кредитування ознайомтеся за допомогою онлайн-калькулятора на сайті Kredit-bank. Введіть розмір необхідної суми і термін використання коштів. Кредитний калькулятор відобразить суму для повернення по даній позиці.

По закінченню терміну кредитування, Вам необхідно буде повернути рівно ту суму, яку відобразить калькулятор в момент оформлення позики. Без додаткових платежів і переплат.

Наші співробітники подбали про те, що б кредит можна було отримати в найкоротші терміни і з мінімальною участю Клієнта в процесі оформлення швидкозайму.

Отримуйте мікропозики без зайвих розмов по телефону.

Оформлення кредиту в Kredit-bank можливе виключно для повнолітніх позичальників. Для отримання позики без дзвінків знадобиться: паспорт, ідентифікаційний код і платіжна карта одного з банків країни.

Ознайомившись з умовами кредитування за допомогою кредитного калькулятора, заповніть онлайн заявку на кредитування. Вкажіть в анкеті паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, рахунок пластикової карти, номер контактного телефону та електронну пошту.

Зверніть увагу, заповнюючи рядки заявки будьте гранично уважні! Найчастіше, відмови трапляються через допущені помилок при заповненні анкети.

Заявка вирушає на розгляд. Протягом 5 хвилин на пошту прийде схвалення на отримання мікропозики без дзвінків. Одночасно із схваленням, на вказаний в заявці рахунок, надходить кредитна сума. Без затримок і довгих очікувань.

ЯК ТІЛЬКИ ГРОШІ НАДІЙШЛИ НА РАХУНОК, ВОНИ ГОТОВІ ДО ВИКОРИСТАННЯ. ВИКОРИСТОВУВАТИ КРЕДИТ НА КАРТУ ОНЛАЙН БЕЗ ДЗВІНКА МОЖНА НА БУДЬ-ЯКІ ЦІЛІ:

 • придбання техніки, речей;
 • оплата тарифів;
 • ремонт автомобіля, житла, техніки;
 • погашення попереднього кредиту;
 • оплата туристичних послуг;
 • погашення орендної плати.

Як витрачати кредитні кошти – вирішувати тільки Вам!

ВЗЯТИ МІКРОПОЗИКУ БЕЗ ДЗВІНКА В МІСТАХ УКРАЇНИ

Оформлення позики без дзвінка відбувається за допомогою мережі Інтернет. Завдяки чому, взяти кредит можливо по всій території України (крім АР Крим, окремих частин Донецької і Луганської областей). Взяти кредит можна в одному місті, а погасити – в іншому.

Не потрібно залишати звичну обстановку і шукати відділення банківських установ або контактувати по телефону з представниками фінансових послуг. Достатньо за допомогою свого мобільного пристрою відвідати сайт Kredit-bank і обрати свою МФО. Після чого залишиться пару звичних дій.

Скористатися послугою кредитування без дзвінків можна під час романтичної вечері в ресторані, оформляючи подорож в офісі туристичної компанії або переглядаючи новинки кіно на улюбленому дивані.


 • Нові правила для мікрокредитів: що зміниться з 1 січня 2021 року
  15 вересня Верхoвна Рада України прийняла Закoн України № 891-ІХ «Прo внесення змін дo деяких закoнів України щoдo спoживчoгo кредитування і фoрмування та oбігу кредитних істoрій» (далі – Закoн). Таке рішення парламенту спричинене пo суті стрімким зрoстанням пoпиту на мікрoкредитування, […]
 • Що робити, якщо немає чим платити за кредит?
  Що Ви можете зробити, потрапивши у фінансову скруту? Не платити взагалі нічого буде надто ризикованим, так як судова тяганина з банком чи колекторською організацією, а пізніше і з виконавчою службою – справа не з приємних. А отже передусім не ігноруйте […]
 • Про мікропозики
  Незважаючи на те, що кредитування в Україні існує дуже давно, послуга мікропозик з’явилася відносно недавно, років 5 тому. Цей короткий період став переломним, змінивши стан справ в ніші кредитних відносин. Сьогодні практично кожен може отримати кредит на вигідних умовах, з […]
Догори