Главная » ЮніКредит Банк. Вигідні умови кредитування » ЮніКредітБанк і Росевробанк знижують ставку по іпотеці


ЮніКредітБанк і Росевробанк знижують ставку по іпотеці

БПФ оголосив про зниження ставок по іпотеці

3 квітня 2012 16:21

Банки все активніше намагаються зробити іпотечні кредити більш доступними для росіян. Про появу особливо привабливих ставок на минулому тижні оголосили ЮніКредітБанк і Росевробанк. «Іпотека під 1%» - під такою назвою з 26 березня пропонує свою нову іпотечну програму Росевробанк. У самому банку її називають інноваційною, її умови поширюються на два іпотечних кредитних продукту - «Квартира» і «Дім».

Суть програми - в певному для позичальника «пільговому періоді» строком на один рік (перший рік виплат по іпотеці).

Протягом цього періоду взяв кредит як раз і отримує право на оплату відсотків за ставкою 1% річних. Істотний плюс при цьому в тому, що загальна вартість кредиту не стає для позичальника дорожче. Претендувати на «пільговий період» може той клієнт, що прийшов в Росевробанк за іпотекою, який готовий внести в якості початкового внеску не менше 20%.

На думку виконавчого віце-президента Банку Сергія Гордейко, для позичальника особливо важливий саме перший рік кредитних виплат. Свідчення тому - весь накопичений фахівцями Росевробанка досвід роботи на іпотечному ринку (а це - більше семи років). Логіка в цьому твердженні є: саме в перший рік позичальник вносить перший внесок за те житло, яке хоче придбати за кошти іпотечного кредиту, а плюс до цього йому ще потрібно знайти кошти на так звані додаткові витрати на кшталт ремонту.

Саме тому 1% річних в період перших виплат повинен зробити іпотеку Росевробанка більш доступною для потенційних клієнтів. ЮніКредітБанк пішов по іншому шляху: з 1 квітня тут знизили на 0.5% ставки по рублевих іпотечних кредитах з фіксованою ставкою (мова йде про терміни на 10, 15 і 30 років). Крім того, на ті ж 0.5% «подешевшала» ставка за кредитами з комбінованою ставкою строком на 4 і 5 років.

Нарешті, ще піввідсотка до стандартної процентної ставки Банк «скине» за класичними іпотечними програмами - тим клієнтам, які прийдуть укладати кредитний договір в період з 1 квітня до 31 травня нинішнього року. 

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Знижки для власників кредитних карт ЮніКредит Банку 2 серпня 2012 0:00 Спільно з ЮніКредит Банком підприємства-партнери підготували масу пропозицій ... Більше

Чи варто переплачувати за статус кредитної картки? Оформити картку статусу ... Більше

Альтернативне кредитування Інтерв'ю з експертами Андрій Бахвалов Домашні гроші Микола Якубовський RVL Consult «Домашні гроші»: мікропозик вдома Ринок мікрофінансування починає активно розвиватися в Росії.Компанії пропонують доступні ... Більше

30 фактів про кредитні картки які ви не повинні не знати (ч.1) Перша серія ... Більше

Робота Ощадбанку Росії - робота з фізичними, юридичними особами Про якому би напрямку банківської діяльності не заходила мова, Ощадбанк ... Більше

Популярне