Главная » ЮніКредит Банк. Вигідні умови кредитування » Особливості отримання кредитки поштою


Особливості отримання кредитки поштою

Особливості отримання кредитки поштою

Оформити та отримати карту, не відвідуючи офіс банку, цілком можливо. Сьогодні переважна більшість російських банків пропонують позичальникам заповнити заявку на кредитну карту в режимі онлайн, а деякі з них готові надіслати кредитку поштою, економлячи тим самим свій час і час позичальників. Які банки висилають карти поштою, і наскільки безпечно користуватися "поштової" кредиткою?

Один з найактивніших кредиторів, які доставляють карти поштою, є банк "Тінькофф Кредитні Системи". Карти банку оформлюються на індивідуальних умовах. Замовлення здійснюється на сайті або в поштовому відділенні за допомогою заповнення заявки.

Після розгляду даних позичальника, банк приймає рішення: видати кредитну карту чи ні. У разі схвалення банком заявки, карта відправляється поштою на адресу фактичного проживання позичальника або доставляється представником банку, який може дати повну інформацію і роз'яснення по використанню карти.

ТОВ "Хоум Кредит енд Фінанс Банк" пропонує оформити заявку на кредитну карту в режимі онлайн або у відділенні банку. Готова карта, за бажанням, може бути доставлена поштою. Таким же чином побудована діяльність ОТП-Банку щодо видачі кредитних карт.

Поштою здійснює доставку своїх карт і Банк Зв'язковий. Також кредитку можна отримати у відділенні банку або в центрі мобільного зв'язку "Зв'язковий".

Що стосується безпеки отримання кредитної картки поштою, то тут особливо хвилюватися не варто - практично всі карти висилаються в неактивному стані. Для того, щоб почати користуватися "поштової" кредиткою, її потрібно активувати.

Способи активації в банках злегка відрізняються. До прикладу, в ТКС-Банк необхідно вислати копію паспорта та заяву, підписану від руки. Карта активується тільки після одержання банком документів і їх розгляду фахівцями.

Нерідкі випадки, коли карта приходить поштою людині, яка не оформляв онлайн заявку. Факт отримання кредитної картки та розтин конверта з ПІН-кодом не тягне за собою будь-яких обов'язків перед банком. Зобов'язання з'являються тільки після активації кредитки, але перш ніж активувати карту, слід досконально вивчити умови обслуговування й випуску карти. Джерело: CreditCardsOnline.ru Теги: кредитні карти оформлення кредиту банківське обслуговування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!

Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Огляд кращих кредитних карт Усі банківські інститути Росії можна поділити на два ... Більше

Банк АвтоВАЗбанк г Тольятті - вклади, кредити, послуги Про банк АвтоВАЗбанк був утворений в 1988 році в Тольятті і ... Більше

Споживчий кредит Альфа банку - умови, споживча карта Ми продовжуємо розповідати про кредитні ... Більше

АКІБАНК спільно з МСП Банком реалізує кредит для малого та середнього бізнесу - ФІМ «Цільовий» 30 липня 2012 21:31 АКІБАНК приступив ... Більше

Банк Експрес-кредит став учасником програми АІЖК по довгостроковій іпотеці 22 липня 2012 23:24 АКБ Експрес-кредит отримав ... Більше

Популярне