Главная » ЮніКредит Банк. Вигідні умови кредитування » Кредитна карта онлайн - заявка через Інтернет як оформити кредитну карту


Кредитна карта онлайн - заявка через Інтернет, як оформити кредитну карту

Кредитна карта онлайн - заявка через Інтернет як оформити кредитну карту

Якщо ви хочете отримати кредитну карту, не обов'язково відвідувати відділення банку: анкету-заяву можна заповнити на інтернет-сайті. Розглянемо, як ця процедура відбувається і в якій мірі процес оформлення кредитної картки переведений в онлайн-режим в різних банках. Вибираючи банк, зверніть увагу на умови, яким має відповідати позичальник: в одних банків вони м'якше, в інших досить жорсткі. У будь-якому випадку пам'ятайте, що м'якість вимог неминуче компенсується «жорсткими» ставками по кредиту. Уважно порівнюйте умови обслуговування кредитних карт, окремо зупиняючись на вимогах до позичальника, встановлені обраним вами банком.

Ці вимоги викладені, як правило, на тій же сторінці сайту, де пропонується онлайн-заявка на отримання кредитної картки. По суті, заявка на кредитну карту являє собою анкету. Єдиної для всіх банків форми не існує, проте в анкеті практично кожного банку, що пропонує (хоча б часткове) онлайн-оформлення кредитної картки, є наступні пункти: - прізвище, ім'я, по батькові; - стать; - дата і місце народження; - місце реєстрації і фактичного проживання заявника; - місце роботи і стаж на поточному місці; - щомісячний дохід після сплати всіх податків.

Крім цього, деякі банки цікавляться, чи є ви його клієнтом (позичальник по автокредиту, учасник зарплатного проекту і т.д.), а також запитують, яку суму вам хотілося б зайняти. Розглянемо, як йдуть справи з процедурою заявки онлайн на видачу кредитної картки в різних банках, і з якими особливостями цього процесу належить зіткнутися позичальнику. «Тінькофф Кредитні Системи»

Цей банк виявився «на чолі списку» не випадково: саме він на сьогоднішній день максимально перевів в Інтернет процес видачі кредиток. Все, що потрібно зробити потенційному позичальникові «Тінькофф», - це заповнити онлайн-заявку («оформити карту за 5 хвилин») на сайті банку. Складається вона з таких розділів: - основні дані (ПІБ, дата народження, регіон проживання, контактні телефони); - паспортні дані; - відомості про дохід; - інформація про роботу; - додаткові дані. Після цього заявка буде розглянута, а картка (при прийнятті позитивного рішення) прийде до вас поштою - або, за вашим бажанням, разом з представником банку, якщо ви захочете яких особистих консультацій (але не у всіх населених пунктах). Максимальний кредитний ліміт по картці «Тінькофф» - 300.000 рублів.

Конкретна цифра, як запевняє офіційний сайт банку, регулярно переглядається - треба думати, в залежності від матеріального становища клієнта, яке має звичай змінюватися.   Альфа-Банк Цей банк пропонує досить просту анкету - вона складається з декількох розділів (включаючи відомості про дохід та інформацію про інші карткових рахунках, відкритих в Альфа-банку). Економлячи час клієнтів, банк відразу висуває вимоги до позичальників, які обов'язкові для взяття до відома перед тим, як приступити до процедури оформлення онлайн-заявки на кредитну карту.

В якості однієї з вимог висунута «постійна реєстрація, місце проживання та роботи в регіонах присутності Альфа-Банку». На відміну від «Тінькофф», власне процедура заявки переведена в онлайн лише частково: після відправки заяви клієнта подзвонить співробітник банку і прояснить деталі, істотні для прийняття рішення про емісію кредитної картки. Щоб клієнтові було зручніше, «Альфа-Банк» просить вказати в заявці час, в яке людина готова поговорити з менеджером. Подальша процедура стандартна: картка приходить поштою або в вибране відділення банку.

Ощадбанк Найбільший банк Росії, в цьому році відзначає 170-річчя, не захотів залишатися в стороні від загальної тенденції і сайт Ощад допомагає клієнту оформити кредитну карту Ощадбанку. Втім, в онлайн-режим переведено лише стартовий етап цього процесу, а саме заповнення «Заяви-анкети» http://sbrf.ru/common/img/uploaded/files/pdf/person/bank_cards/anketa_cc_mas.pdf. Ймовірно, пов'язаний такий консерватизм, крім іншого, з тим, що Ощад, на відміну від менш великих конкурентів, не треба всіма силами боротися за клієнта-приватника.

  Хоум Кредит енд Фінанс банк У боротьбі за клієнтів цей банк пішов ще далі, ніж прогресивні конкуренти: він пропонує оформити онлайн-заявку не тільки на кредитну карту, але і на кредит готівкою. Форма заявки єдина для обох продуктів, і пунктів в ній відносно небагато.

Крім традиційних ПІБ, статі, дати народження, номера мобільного телефону і місця фактичного проживання та реєстрації, банк просить заявника вказати стаж роботи на поточному місці і розмір щомісячного доходу після сплати всіх установлених податків. Розмір кредитного ліміту позичальник теж вільний вибирати - зрозуміло, є верхня планка, і становить вона 700.000 руб. (Для кредиту готівкою). Втім, лінійка кредитних рішень у «ХКФ» досить гнучка: позичальник може отримати і «малий» кредит (до 75.000 руб.), Представивши в банк всього два документи - паспорт і, наприклад, водійські права або страхове свідоцтво. Терміни прийняття рішення про видачу кредиту - від 30 хв («міні-кредит» до 75.000 руб.) До 5 днів (кредит на суму до 700.000 руб.). У разі відмови в емісії карти, стверджує банк, заявнику буде запропоновано альтернативний варіант кредитно-фінансової допомоги.

Втім, така готовність піти назустріч клієнтові не означає переведення всієї «карткової» процедури в онлайн. Після заповнення інтернет-анкети заявнику по-любому доведеться підійти в банк з пакетом документів. Тамара Рибка, спеціально для Занімаем.ру 28 жовтня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Солідарність г Самара - кредити, послуги банку Про банк ВАТ КБ «Солідарність» був зареєстрований в Самарі 23 жовтня 1990.Першим президентом банку стала Галина ... Більше

Почалося злиття МТС-Банку та Далькомбанку МТС-Банк і Далькомбанк оголосили про злиття, яке повинне завершитися в жовтні 2012 ... Більше

ЮніКредит Банк оголосив конкурс «Ура!Я купив автомобіль! » 5 липня 2012 11:08 ЮніКредит Банк пропонує приз найкращому оповідачеві - ... Більше

Векселі банків: види векселів, розрахунки, операції Чи можливо, щоб банківський ... Більше

Банкомат не видав гроші?Без паніки! Технічні збої в роботі банкоматів відбуваються нерідко.Тому якщо ви запросили в ... Більше

Популярне