Главная » ЮніКредит Банк. Вигідні умови кредитування » Банкомат не видав гроші Без паніки


Банкомат не видав гроші? Без паніки!

Банкомат не видав гроші Без паніки

Технічні збої в роботі банкоматів відбуваються нерідко. Тому якщо ви запросили в банкоматі певну суму грошей, а апарат вам їх не видав, але гроші при цьому списав, не панікуйте! Ситуація, звичайно, неприємна, але все вирішуване.

Що робити?

В першу чергу, не відходячи від банкомата, телефонуйте в банк за номером телефону на зворотній стороні картки. Оператор банку підкаже вам подальші дії, і не виключено, що виникла "неприємність" можна буде залагодити прямо на місці. У будь-якому випадку запишіть прізвище оператора і час дзвінка.

Обов'язково збережіть чек про здійснення операції. Якщо апарат видав вам частину грошей, то запишіть номери отриманих купюр. Також при можливості сфотографуйте зображення на дисплеї банкомату, що повідомляє про який-небудь помилку або збої в операції.

Запам'ятайте точний час.

Якщо були свідки, попросіть їх назвати свої дані. Це прискорить вирішення вашого питання.

Зібравши на місці всі докази, вам потрібно вирушати у відділення банку з паспортом і писати заяву в двох примірниках на повернення грошових коштів. У заяві ви повинні будете вказати: ПІБ, паспортні дані, номер кредитної картки, дату та час здійснення операції, номер банкомата і детально описати ситуацію. Один бланк заяви віддаєте фахівцеві, на іншому співробітник банку поставить дату і свій підпис.

Все! Далі залишається лише чекати проведення внутрішнього розслідування.

Скільки часу чекати?

Зазвичай подібні ситуації вирішуються досить швидко, так як при інкасації банкоматів виявляються надлишки грошових коштів.

У різних банках на вирішення питання може піти від 5 робочих днів до одного місяця. Процес буде прискорений, якщо ваші гроші "з'їв" банкомат банку, клієнтом якого ви є. У цьому випадку питання може бути вирішене і за тиждень.

Справи будуть трохи складніше, якщо ви скористалися послугами банкомату іншого банку, так як тут у вирішенні питання буде брати участь вже три сторони: власне ви, ваш банк і банк, апаратом якого ви скористалися. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: зняття готівки
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

30 фактів про кредитні картки які ви не повинні не знати (ч.1) Перша серія ... Більше

Кредитка - кредитна карта, переваги кредитки банку перед споживкредити Останні ... Більше

Споживчий кредит банку Російський Стандарт готівкою Банк Російський стандарт знають всі, в основному, по активно рекламованим їм ... Більше

Райффайзенбанк пропонує в іпотеку квартири в житловому комплексі "Мрія" в Московській області 23 травня ... Більше

У ВТБ24 за низькими процентними ставками! ВТБ24 змінює умови на обслуговування ... Більше

Популярне