Главная » ЮніКредит Банк. Вигідні умови кредитування » Банк УралТрансБанк г Єкатеринбург - кредити послуги банку


Банк УралТрансБанк г Єкатеринбург - кредити, послуги банку

Банк УралТрансБанк г Єкатеринбург - кредити послуги банку

Про банк

Банк «УралТрансБанк», повна назва якого ВАТ «Уральський Транспортний Банк», був створений в Єкатеринбурзі в 1947 році на основі районного відділення державного банку Росії в Свердловській області. У жовтні 1993 року УралТрансБанк став членом Товариства всесвітніх банківських телекомунікацій.

У грудні 1994 року - увійшов до Асоціації транспортних банків.

У січні 1995 року банк «УралТрансБанк» став засновником координаційно-фінансового співтовариства банків Уральського регіону. У лютому цього ж року - був обраний уповноваженим банком-депозитарієм щодо обслуговування казначейських зобов'язань Міністерства Фінансів РФ. У травні 1995 - був включений у всесвітню систему «REUTERS».

У 1998 році банк вступив у міжнародну платіжну систему «VISA» і отримав ліцензію на операції з дорогоцінними металами.

У 1999 році УралТрансБанк був прийнятий в члени Уральської торгово-промислової палати, а також вступив в російську платіжну систему «Union Card». 2001 рік був ознаменований для банку входженням до числа восьми обраних банків Росії, з якими погодилося співпрацювати суспільство по страхуванню експортних кредитів ФРН HERMES Kreditversicherungs AG, Hamburg. 2002 приніс наймогутнішого уральському банку міжнародне співробітництво: • укладення угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо участі в «Програмою кредитування малого бізнесу» та «Програмі сприяння торгівлі»; координація підписання угоди про співпрацю між Свердловським обласним Союзом промисловців і підприємців та Конфедерацією Промисловців області Лігурія (Італія).

На сьогоднішній день банк «УралТрансБанк» - один з найбільших банків Уралу, що займає 6 місце в рейтингу банків Єкатеринбурга, 133 місце - серед тисячі найбільших банків Російської Федерації та 87 місце в народному рейтингу.

За показниками березня 2009 року «УралТрансБанк» займає 62 місце серед банків Росії за кількістю вкладів фізичних осіб, що свідчить про високу довіру громадян.

В даний час активи банку складають 14047007000 рублів, депозити фізичних осіб - 6876263000 рублів. Ліквідність банку перевищує 50%. Структура банку складається з 10 філій та 49 відділень більш ніж у 30 містах Челябінській, Тюменській, Курганській, Свердловській областях і в Пермському краї.

Напрямками діяльності банку є операції з відкриття та ведення банківських рахунків, здійснення грошових переказів, інкасації грошових коштів, надання сейфів для зберігання документації, купівлі-продажу іноземної валюти, роботі з цінними паперами та дорогоцінними металами, здійснення розрахунків за банківськими рахунками, надання інформаційних послуг. Основна спеціалізація спрямована на кредитування різних програм і приймання вкладів від фізичних та юридичних осіб. На початку 2009 року УралТрансБанк зайнявся завершенням залучення десятирічного кредиту Європейського Банку Реконструкції та Розвитку на суму 12 млн. доларів США на підвищення економіки в Уральському регіоні.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банки або ПІФи: куди вкладати гроші вигідніше? Вкладення в пайові інвестиційні фонди (ПІФи) в корені відрізняються від банківських вкладів.Депозитні вклади і ПІФи ... Більше

Споживчий кредит Хоум Кредит - порівняння пропозицій по кредитах банку ХКФ У цій статті мова піде про банк «Хоум Кредит», а точніше про споживчий ... Більше

"Східний Експрес" оформляє автокредити з доставкою У банку "Східний Експрес" стало можливим отримати кредит на покупку ... Більше

Кредитні карти банку Зв'язковий - де оформити, плюси отримання Багато різних кредитних продуктів пропонують нам банки, у тому числі кредитні карти.Сьогодні мова піде про кредитну ... Більше

Річна ставка по кредиту в 2012 році - процентні ставки по ... Більше

Популярне