Главная » ЮніКредит Банк. Вигідні умови кредитування » Банк Камабанк г Перм - кредити послуги


Банк Камабанк г Перм - кредити, послуги

Банк Камабанк г Перм - кредити послуги

Про банк

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк« КАМАБАНК »(Перм) було внесено Центробанком в Книгу держреєстрації 15.11.1990 р. Ліцензії на здійснення банківських операцій і на залучення у внески коштів фізичних осіб (у рублях і іноземній валюті) Банк отримав 09.11.2004 р. і в даний час є учасником Системи страхування вкладів. Камабанк емітує пластикові карти VISA International, приймаючи для здійснення операцій також картки MasterCard.

Камабанк - універсальне кредитна установа.

Географія його діяльності охоплює практично всю територію Пермського краю, включаючи його столицю в якій розташований головний офіс Банку, іпотечний центр і 6 додаткових офісів.

Одним із ключових напрямків діяльності Камабанка є іпотека. Банк виступає в ролі сервісного агента Агентства з іпотечного житлового кредитування, обслуговуючи близько 225.000 фізичних осіб і близько 3 тисяч корпоративних іпотечних позичальників. Клієнтам - юридичним особам Камабанк надає широкий спектр банківських послуг: розрахунково-касове обслуговування (обслуговування касового виконання бюджету організації-клієнта), операції з цінними паперами, розміщення депозитів (для юридичних осіб - 4 депозиту), а також послуги дистанційного обслуговування в рамках системи « Банк-клієнт ».

Банк має ліцензію ФСФР Росії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів.

Камабанк бере участь у Державній програмі підтримки малого та середнього підприємництва (під егідою «Російського Банку Розвитку) та здійснює кредитування таких підприємств, у тому числі за рахунок цільових ресурсів РБР.

Приватним клієнтам Камабанка доступні операції купівлі-продажу безготівкової валюти, операції з акціями та банківськими картами, послуга оренди сейфових осередків, неторговельні операції з дорожніми чеками і т.д. Клієнти - фізичні особи можуть відкрити в Банку депозит в рублях, доларах або євро (два з фіксованою процентною ставкою, один із плаваючою; ставка залежить від терміну та суми вкладу). До послуг VIP-клієнтури Камабанка - спеціалізований підрозділ по роботі із заможними клієнтами, надає індивідуально підібраний набір банківських послуг як самому клієнту, так і членам його сім'ї (Private Banking) на умовах повної конфіденційності.

Серед іпотечних програм Банку, що надаються приватним клієнтам в даний час, - «Готовий будинок», «Житло для молодої сім'ї», «Використання коштів материнського капіталу» і «Реструктуризація іпотеки».

Камабанк виступає оператором підпрограми «Забезпечення житлом молодих сімей» ФЦП «Житло» на 2002-2010 рр.., А також Крайової цільової програми «Забезпечення житлом молодих сімей в Пермському краї на 2007-2010 рр.». Згідно з даними на 1 липня 2009 р., за розмірами чистих активів Камабанк займає 297-е місце в рейтингу банків РФ, а за обсягом коштів на депозитах фізичних осіб - 241-е. 7 травня 2010 «Камабанк» був офіційно приєднаний до банку «Східний експрес банк».

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

АКІБАНК спільно з МСП Банком реалізує кредит для малого та середнього бізнесу - ФІМ «Цільовий» 30 липня 2012 21:31 АКІБАНК приступив ... Більше

Сбербанк Росії в г Новосибірськ - відділення, кредити, вклади, послуги, телефон Ощадбанк в Новосибірську представлений Сибірським банком Ощадбанку Російської Федерації, ... Більше

Кредит для ІП - як взяти споживчий кредит для ип, індивідуальному підприємцю Індивідуальний підприємець - особливий суб'єкт ... Більше

Вчителям хочуть давати пільговий кредит на житло 16 квітня 2012 20:16 Іпотечний банк DeltaCredit озвучив свій прогноз: у другому кварталі поточного року російський іпотечний ... Більше

Іпотека Московського кредитного банку - іпотечні суботи 26 вересня 2012 0:00 Московський кредитний банк з ... Більше

Популярне