Главная » ЮніКредит Банк. Вигідні умови кредитування » Антиколекторські послуги - вартість антиколектора


Антиколекторські послуги - вартість антиколектора

Колекторам повернули борг за кредитом в 97 тисяч рублів

Перш ніж говорити про антиколектори, необхідно уточнити, хто, власне кажучи, такі колектори. Колектори - це компанії, що займаються отриманням боргів законними (теоретично, в усякому разі) методами. Тобто банк, який не може самостійно стягнути борги позичальників за виданими кредитами, переуступає за певну плату це право колекторської компанії. На Заході діяльність колекторів є давно звичної і строго обмеженої рамками закону. Так як колектори працюють за відсоток отриманої з боржника суми, зрозуміло, що вони зроблять все можливе, щоб повернути борг.

Заходи їх впливу можуть включати в себе численні письмові повідомлення і телефонні дзвінки, спроби тиску через родичів або поручителів, а в разі юридичних осіб - через партнерів. Кінцевим етапом роботи колекторів є тривале і виснажливе судовий розгляд. Як захиститися від колекторів?

У багатьох громадян, не оцінили реально свої можливості щодо виплати взятих кредитів або залишилися без роботи в період кризи, може скластися думка, що вони залишені зі своїми проблемами один на один. Однак це далеко не так. Разом з компаніями-колекторами, в даний час діють компанії, що отримали назву антиколекторів. Основна мета їх діяльності - відстояти інтереси позичальника в його конфлікті з банківською установою, представником якого є колектори. Поява компаній, що надають антиколекторські послуги, стало великим кроком вперед до цивілізованого залагодженню відносин, що виникають у процесі видачі і отримання кредитів у нашій країні.

Якщо раніше позичальник був змушений або терпіти постійні домагання колекторів, або ховатися від них, то сьогодні він може передоручити всі функції спілкування з банком і колекторами спеціальної компанії - антиколекторні агентства, яка захистить його інтереси. Звичайно, антиколекторні агентства працюють не безкоштовно, а за відсоток від суми боргу, проте, враховуючи їх високий професіоналізм і той душевний комфорт, який їх послуги здатні забезпечити позичальникові, скористатися їхньою допомогою все ж варто. Звичайно, якщо подібна компанія є у вашому місті.

Коли варто звертатися в антиколекторське агентство

Антиколекторські послуги в нашій країні тим більш затребувані, що, на жаль, стягування боргів колекторами часто ведеться з використанням таких методів, як прямий тиск, втручання в особисте життя людини, підрив її репутації.

Професійні юристи, які складають штат антиколекторських фірм, здатні вирішити будь-які питання, що виникають у взаємовідносинах кредитора і позичальника, на основі вимог російського законодавства. При цьому вони надають як моральну, так і цілком конкретну допомогу, наприклад, можуть поручитися за позичальника, якщо це буде необхідно. При цьому звертатися до антиколекторів має сенс не тільки тоді, коли вирішенням питань боргу вже займаються колектори, а ще тоді, коли позичальник усвідомлює, що не в змозі більше виконувати вимоги кредитної угоди. Адже нерідкі випадки, коли найменша прострочення оплати по кредиту веде до накладення банком значних штрафів.

Іноді штрафні санкції в результаті перевищують суму початкового боргу в кілька разів. Звернувшись вчасно до фахової юридичної допомоги антиколекторної компанії, подібні ситуації можна звести до мінімуму. Варто зауважити, що закону, який регулював би діяльність колекторів, в Росії в даний час немає. Однак більшість колекторів ведуть свою діяльність чітко в рамках закону, зокрема - Цивільного Кодексу РФ, який в одній зі своїх статей визначає поняття зменшення неустойки. Поява антиколекторських агентств, крім прямої допомоги своїм клієнтам, має і ще один позитивний момент.

Можливо, поява на ринку цієї послуги змусить багато банки переглянути свою політику взаємин з боржниками і йти на розумні компроміси. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні карти ОТП Банку: швидко, зручно, надійно Олена Леванкова, начальник управління карткових та ощадних продуктів ОТП Банку, відповідає на питання кореспондента ... Більше

Банк Акцепт (Сибірський ФО) оформляє іпотеку на покупку котеджів 4 липня 2012 ... Більше

Банки Уфи - кредити в банківських установах Уфи Як відомо, конкуренція змушує шукати нові методи залучення клієнтів.На сьогоднішній день в ... Більше

Альфа-Банк скасував автокредит через Інтернет 19 травня 2012 0:00 Альфа-Банк перестав приймати заявки на ... Більше

Популярність кредитних карт по регіонах РФ Російський ринок кредитних карт поступово зростає і, за прогнозами, очікує подальшого розвитку.Згідно ... Більше

Популярне