Главная » Як співпрацювати з колекторами. Колекторські компанії » Як оформити кредитну карту без довідок і чому це можливо


Як оформити кредитну карту без довідок і чому це можливо

Все про кредитні картки.  Оформляємо кредитну картку онлайн

Традиційно вважається, що для оформлення кредитної картки потрібно зібрати мало не купу паперів. Проте останнім часом для цієї процедури досить усього одного документа - паспорта. Чому так сталося, чи немає тут підступу, а головне - які кроки потрібно зробити, щоб отримати кредитну карту без довідок? Розберемося у всьому по порядку. Чому не завжди потрібні довідки

Зрозуміло, золоту VISA або MasterCard без довідок нікому не видадуть. Кредитні картки, що видаються без документів, розраховані на людей, яким завжди або тимчасово необхідно мати при собі деяку суму, яку можна витратити на якісь невідкладні потреби. А оскільки таких людей дуже багато, не один банк вирішив, що непогано б зробити цих людей своїми клієнтами. У боротьбі за клієнта і з'явилося настільки спокусливе пропозицію, як «кредитна карта без довідок».

По суті, відмінність цієї карти в тому, що всю «паперову» роботу банк бере на себе. Якщо людина раніше займав гроші в банку і має кредитну історію, ця історія доступна будь-якому банку, благо зберігається в єдиній базі даних. Якщо ж людина кредитів не брав, банк із задоволенням зробить все, щоб такий клієнт не переметнувся до конкурентів, і запропонує найпривабливіші умови: партнерські програми з операторами стільникового зв'язку, знижки в магазинах, бонуси в кафе і багато іншого. І в обох випадках клієнту буде запропоновано всього лише звернутися за кредитом - рішення щодо неї приймається за один робочий день, за кілька годин або навіть миттєво. При цьому єдиний документ, потрібний людині для оформлення кредитної картки, - паспорт.

Хто може отримати кредитку тільки за паспортом? У різних банків умови різні, але в цілому зводяться до двох пунктів: таку кредитну карту отримає громадянин РФ не молодший 18-22 і не старше 58-65 років, зареєстрований в районі знаходження відділення банку, що видає картку. Останнє принципово: якщо ви зареєстровані в одному регіоні країни, а картку хочете отримати в іншому, краще звертатися в те відділення банку, яке знаходиться в районі вашої реєстрації. Якщо не довідки, то що ж? Відповідь на це питання коротко: паспорт і кредитний договір.

Припустимо, людина відповідає всім викладеним вище вимогам і має позитивну кредитну історію. Якщо він брав в кредит небудь товар, велика ймовірність, що він буде час від часу отримувати від свого (колишнього) кредитора рекламні SMS з текстом приблизно такого змісту: «Петро Петрович, вам схвалений кредит у розмірі 200 тисяч рублів! Без довідок та комісій! Телефонуйте за номером таким-прямо зараз ».

Зателефонувавши за номером і відповівши на питання співробітника банку, колишній клієнт перетворюється в клієнта діючого, підписує кредитний договір, маючи на руках лише паспорт, і через кілька днів отримує на руки (з кур'єром або поштою) заповітну кредитну картку. У ході бесіди представник банку запитує клієнта про поточне місце роботи, уточнює контактні і паспортні дані і т.п. Зрозуміло, повідомляти якісь неправдиві відомості можна: обман буде швидко розкритий, і картку ви вже не отримаєте.

Відзначимо, що поспішати із дзвінком, отримавши «SMS щастя», не слід. Справа в тому, що зараз кредитки тільки за паспортом можна отримати в цілому ряді банків (наприклад, Зв'язковий, Тинькофф, Ренесанс Капітал), а з додатком другого документа (трудової книжки, закордонного паспорта, військового квитка і т.д.) - у більшості банків . Рекомендуємо спочатку порівняти умови різних банків, а потім вже заводити в якомусь банку кредитну картку. Тепер розглянемо варіант, при якому кредитна історія не бездоганна (наприклад, заборгованість по кредиту виплачена в повному обсязі, але із запізненням і штрафами) або зовсім відсутній.

У цьому випадку банк не буде «ганятися» за вами - вам доведеться самостійно і «без підказок» від якогось банку шукати собі кредитора. Алгоритм ваших дій буде наступним. 1. Складіть список компаній, послугами яких ви користуєтеся: торговельна мережа А, оператор стільникового зв'язку Б, авіакомпанія С і т.д. 2. З'ясуйте, які банки пропонують партнерські програми з вашими «улюбленими» компаніями: саме з них доцільно вибирати собі кредитора.

3. Порівняйте умови обраних банків (зверніть увагу: всі умови, а не тільки процентну ставку) і виберіть кредитора, який вас влаштовує найбільше. 4. Заповніть онлайн-заявку на випуск кредитної карти на офіційному сайті обраного банку. Вкажіть номер телефону, за яким з вами зможе зв'язатися співробітник банку.

5. Підпишіть кредитний договір. Для цього вам знадобиться паспорт і, ймовірно, ще один-два документи, що засвідчують вашу особу. 6. Через кілька днів карта прибуде за адресою, яку ви вказали. І чому раптом така довіра ...

Виникає питання: чому мало не будь-якій людині ось так просто видається кредитна картка без довідок про доходи? Все дуже просто: банк взагалі і його службу безпеки хвилює тільки одне - своєчасне і повне повернення виданих вам грошей. З'ясувати, де ви працюєте і яка ваша кредитна історія, для служби безпеки не складе труднощів - так навіщо змушувати людину збирати зайві довідки? Правда, є одне «але»: чим менше документів просить банк, тим вище буде ставка за кредитом. Тому все-таки принесіть для оформлення кредитної картки другий документ.

Так буде вигідніше. Тамара Рибка, спеціально для Занімаем.ру 8 лютого 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

У Сургуті клієнти АГРОПРОМКРЕДІТА можуть купити зі знижкою золото або турпутівку 21 березня 2012 13:23 Банк ... Більше

Соціальна іпотека: іпотека для молодої сім'ї, для черговиків, для військових Купівля житла - угода дорога, в тому ... Більше

За умовами іпотечного кредиту від Прімсоцбанка не потрібно підтверджувати працевлаштування і рівень доходу 7 липня 2012 ... Більше

Банківська гарантія - забезпечення банківської гарантії, договір гарантії Банківська гарантія: учасники відносин Учасниками ... Більше

У сукупному кредитному портфелі російських банків 15% - прострочена заборгованість 15 липня 2012 22:34 15% ... Більше

Популярне