Главная » Як співпрацювати з колекторами. Колекторські компанії » Банк БистроБанк г Іжевськ - кредити послуги банку


Банк БистроБанк г Іжевськ - кредити, послуги банку

Райффайзенбанк оформляє страхування кредитних карт по дзвінку

Про банк

Відкрите акціонерне товариство «БистроБанк» (Іжевськ) внесено Центробанком в КГР 2 квітня 1992 Споконвічно Банк був зареєстрований під ім'ям «ІжЛадабанк»; у 2007 р. власники Банку взяли курс на реалізацію агресивної маркетингової стратегії, яка передбачала територіальну експансію за рахунок швидкого розширення мережі продажів. Відповідно до цієї стратегії був проведений ребрендинг, і в 2008 р. ІжЛадабанк отримав нову назву - БистроБанк, під яким працює і понині.

Ліцензії на здійснення банківських операцій і на залучення у внески коштів фізичних осіб (у рублях і іноземній валюті) БистроБанк отримав вже після перейменування - в 2008 р. В даний час Банк є учасником Системи страхування вкладів. БистроБанк емітує пластикові картки платіжної системи CITYCARD, приймаючи для здійснення операцій карти іншого удмуртского банку - ІЖКард.

БистроБанк продовжує активний розвиток роздрібного напрямку (в тому числі іпотечне та споживче кредитування). Географія його діяльності крім Удмуртії поширюється на Москву (філія в столиці), Іжевськ (16 допофісов), Татарстан, Кіровську та Пермську області. Банк має допофіси у мм.

Казань, Єкатеринбург, Глазов, Агриз, Воткинськ, Перм, Сарапул, Самара, Саратов, Кіров, Кірово-Чепецьк, Набережні Челни, Уфа і т.д.

Корпоративним клієнтам БистроБанк надає широкий спектр послуг: ведення партнерських програм і зарплатних проектів (в тому числі кредитний продукт «Зарплатний овердрафт» для приватних осіб), кредитування (послуга «Корпоративний кредит»), лізинг, інкасація, розрахунково-касове обслуговування (в рублях і іноземній валюті), операції з банківськими картами, а також обслуговування зовнішньоекономічної діяльності клієнтів і дистанційне обслуговування по системі «Банк-офіс». Крім цього, БистроБанк здійснює кредитування малого та середнього бізнесу, видаючи цільові кредити на розвиток. Приватні клієнти БистроБанка можуть з його допомогою здійснити операції в рамках системи дистанційного обслуговування «Банк дому», операції по вкладах, валютообмінні операції, а також отримати споживчий кредит.

Фізичним особам Банк надає як нецільові кредити (Універсальний, Кредит на поточні потреби), так і цільові (Автомобілі, Автомобілі - доступний, Кредит на нерухомість). Фізичні особи мають можливість відкрити в БистроБанке внесок (Банк пропонує лінійку з 5 депозитів) в рублях, доларах або євро, а також сплатити в Банку комунальні платежі і здійснити грошовий переказ за системою MIGOM.

Завдяки цілодобовій системі сповіщень клієнти БистроБанка можуть дізнаватися про спеціальні акції Банку, про рух коштів на рахунку і т.д. допомогою відправки та отримання SMS або по email. Згідно з даними на 1 липня 2009 р., БистроБанк займає за розміром чистих активів 196-е місце в рейтингу банків РФ, а за обсягом коштів на депозитах фізичних осіб - 100-е.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як банки відзначають Великдень У різних країнах банки святкують Великдень ... Більше

Документи для кредиту юридичних осіб - банківські кредити юридичним особам Побіжний аналіз сайтів великих банків показує, що повного переліку документів, які необхідно надати позичальнику ... Більше

Банк УРАЛСИБ в Інтернеті: соціальні мережі як діалог з клієнтом Михайло Воронько, керівник Департаменту ... Більше

Де взяти кредит готівкою, кращий кредит, в якому банку Дуже часто до мене по старій пам'яті звертаються знайомі з питанням ... Більше

Як банки відзначають Великдень У різних країнах банки святкують Великдень ... Більше

Популярне