Главная » Як співпрацювати з колекторами. Колекторські компанії » Автокредит Абсолют Банку надається на пільгових умовах


Автокредит Абсолют Банку надається на пільгових умовах

Автокредит Абсолют Банку надається на пільгових умовах

4 липня 2012 0:00

Автокредит Абсолют Банку на покупку автомобілів Volvo надається тепер на пільгових умовах. Дана акція триватиме до 31 вересня 2012 року. На час дії акції відсоткова ставка знижена до мінімальних 11,9% річних.

Процентна ставка до 11,9% річних буде діяти для кредиту з максимальним строком кредитування в п'ять років.

Максимальна сума кредиту на купівлю машин Volvo складає 1 700 тисяч рублів. А також Абсолют Банк знизив в два рази комісію за видачу автокредиту - вона тепер складає 6 тисяч рублів. Початковий внесок по автокредиту визначає процентну ставку разом з терміном кредитування.

При первинному внеску від 30% до 50% вартості машини при терміні в один рік ставка складе 10% річних, при терміні в два роки - 10,5%, при терміні в три - 11% річних. Якщо термін кредитування - від трьох до п'яти років, ставка буде складати максимальні 11,9% річних. Якщо початковий внесок по автокредиту становить більше 50% вартості купованої машини, при мінімальному терміні кредитування в рік ставка складе всього 8,5% річних.

Далі ставка буде рости по 1% за рік кредитування: 9,5% при терміні в два роки, 10,5% при терміні в три роки і 11,5% при терміні від чотирьох до п'яти років. Всі ці умови є модифікацією програми автокредитування «Класичний автокредит Люкс» від Абсолют Банку. Крім даної програми ця кредитна організація надає і інші автокредити.

Так, одна з основних програм кредитування на покупку машини - «Класичний автокредит». Програма передбачає мінімальну ставку в 10,5% річних, що діє при термінах кредитування від 12 до 24 місяців і при первинному внеску від 50% вартості купованої машини. При тому ж первинному внеску ставка може становити 11% при термінах від 25 до36 місяців і 12,5% при термінах від 37 до 60 місяців (тобто до п'яти років).

Якщо початковий внесок від 30% до 50% вартості автомобіля, що купується, мінімальна процентна ставка складе 11% річних, відповідно, наступні - 12% і 13% річних. При первинному внеску по кредиту від 15% до 30% вартості купованої машини процентна ставка складе, відповідно, 12,5%, 13% і 13,5% річних. Крім описаних вище програм автокредитування Абсолют Банк пропонує і інші.

Наприклад, кредит на покупку уживаних автомобілів з мінімальним початковим внеском від 30% вартості машини і вартістю купується транспорту до 1 700 тисяч рублів за ставками від 12% до 14,5% річних при різних умовах.

Також у банку діють і інші програми автокредитування, що дозволяють придбати в кредит автомобіль як престижного класу, так і стандартне по конфігурації і іміджу транспортний засіб.

Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотека 2009 - зростання під питанням 2 жовтня 2008 0:00 Експерти пророкують ринку іпотечного кредитування в Росії в 2009 році ... Більше

Сбербанк Росії в Ульяновську - телефони, послуги банку - кредити, депозити Найперша ощадно-ощадна каса ... Більше

Кредити малому бізнесу - кредит на розвиток малого бізнесу в банку У всьому ... Більше

Банк Зеніт - кредити, філії банку Zenit Про банк Банк «Зеніт» був заснований нафтовою компанією «Татнефть» в кінці 1994 року.У числі засновників ... Більше

Вирішили оформити кредит? Позичальник не пройшов скоринг!Після такого висновку співробітники банку повідомляють клієнту ... Більше

Популярне