Главная » Втб банк предлагает хорошие условия кредитования » ВТБ24 збільшив обсяг портфеля кредитних карт


ВТБ24 збільшив обсяг портфеля кредитних карт

ВТБ24 збільшив обсяг портфеля кредитних карт

Банк ВТБ24 відзвітував за результатами випуску кредитних карт в першій половині 2012 року. Якщо порівняти з першим півріччям 2011 року, обсяги випуску кредитних карток збільшилися на 15% - було випущено більше 800 тисяч карток. Загальне число кредитних карт ВТБ24 перевищило 6 млн., кількість активних карток з початку року збільшилася до 5 млн.

Обсяг портфеля кредитних карт виріс на 9 млрд. рублів (24.3%) і склав 46 млрд.

Основними чинниками зростання в цьому сегменті банк називає істотне зниження процентних ставок у квітні 2012 року і розвиток зарплатних проектів.

Зауважимо, що збільшення обсягу портфеля кредитних карт характерно для російського ринку в цілому. Аналітики банку Тінькофф Кредитні Системи нещодавно представили дослідження, згідно з яким російський ринок кредитних карт з початку року виріс на 36%, портфель кредитних карт російських банків склав на 1 липня 500.3 млрд. рублів. При цьому частка ринку кредитних карт, яку займає ВТБ24, склала 8.4%, скоротившись на 1%.

Скорочення частки на ринку кредитних карт показали багато банків, це пояснюється стрімким зростанням портфелів найбільших гравців.

Що стосується ВТБ24, банк також відзначає успіхи групи ВТБ в країнах СНД. Особливо виділені результати розвитку "карткового" бізнесу дочірнього банку ВТБ-Вірменія. Обсяг портфеля кредитних карт ВТБ-Вірменія на 1 липня 2012 року досяг еквівалента в 500 млн. рублів.

Це майже на 150 млн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

На ринку банківських карт республіки банк ВТБ-Вірменія за підсумками першого півріччя 2012 р. вийшов на перше місце. Крім кредитних карт, банк випускає пенсійні карти, працює в рамках зарплатних проектів. Кількість зарплатних карт ВТБ-Вірменія склало 118 тис., збільшившись з початку року на 20 тис.

Кредитні карти, випущені в рамках зарплатних проектів, складають 66% від загального портфеля кредитних карт ВТБ-Вірменія.

Кількість пенсійних карт майже досягла 40 тис. Також банк пропонує ко-брендингові карти із ЗАТ "Армен Тел" (ТМ Beeline) і журналом "Cosmopolitan Вірменія". Також банк пропонує елітний картковий продукт - преміальну карту Visa Infinite.

Клієнтам ВТБ-Вірменія доступний ряд дистанційних сервісів: SMS-банкінг, мобільний та геолокація банкоматів групи ВТБ. До кінця року банк планує запропонувати клієнтам повноцінний інтернет-банкінг.

Також клієнти банків групи ВТБ мають можливість отримувати готівку по "домашнім" тарифами в мережі банкоматів групи ВТБ: в Росії, у Вірменії, в Грузії, в країнах СНД. Все це забезпечує ВТБ-Вірменія конкурентну перевагу на ринку банківських карт республіки. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти аналітика банківське обслуговування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Ринок іпотеки в Росії продовжує зростати - дані АІЖК 1 листопада 2012 0:00 Іпотечний ринок в Росії продовжує зростання, ... Більше

Хоум Кредит знизив процентні ставки - потреб кредити ХКФ банк 2 грудня 2012 0:00 Процентні ставки по споживчих кредитах готівкою від банку Хоум Кредит енд ... Більше

Безробіття в Росії - рівень безробіття, статистика, проблеми Нинішній 2008 рік став роком початку всесвітньої економічної кризи, який був спровокований крахом американської іпотечної системи.Зараз економічна ... Більше

У Ростовській області відкрився перший ресторан за програмою «Бізнес-старт» від Ощадбанку 16 квітня 2012 15:46 У Новочеркаську Ростовської області Південно-Західний банк ... Більше

Банк Східний Експрес Банк г Благовєщенськ - кредити, послуги ... Більше

Популярне