Главная » Втб банк предлагает хорошие условия кредитования » ВТБ24 збільшив обсяг портфеля кредитних карт


ВТБ24 збільшив обсяг портфеля кредитних карт

ВТБ24 збільшив обсяг портфеля кредитних карт

Банк ВТБ24 відзвітував за результатами випуску кредитних карт в першій половині 2012 року. Якщо порівняти з першим півріччям 2011 року, обсяги випуску кредитних карток збільшилися на 15% - було випущено більше 800 тисяч карток. Загальне число кредитних карт ВТБ24 перевищило 6 млн., кількість активних карток з початку року збільшилася до 5 млн.

Обсяг портфеля кредитних карт виріс на 9 млрд. рублів (24.3%) і склав 46 млрд.

Основними чинниками зростання в цьому сегменті банк називає істотне зниження процентних ставок у квітні 2012 року і розвиток зарплатних проектів.

Зауважимо, що збільшення обсягу портфеля кредитних карт характерно для російського ринку в цілому. Аналітики банку Тінькофф Кредитні Системи нещодавно представили дослідження, згідно з яким російський ринок кредитних карт з початку року виріс на 36%, портфель кредитних карт російських банків склав на 1 липня 500.3 млрд. рублів. При цьому частка ринку кредитних карт, яку займає ВТБ24, склала 8.4%, скоротившись на 1%.

Скорочення частки на ринку кредитних карт показали багато банків, це пояснюється стрімким зростанням портфелів найбільших гравців.

Що стосується ВТБ24, банк також відзначає успіхи групи ВТБ в країнах СНД. Особливо виділені результати розвитку "карткового" бізнесу дочірнього банку ВТБ-Вірменія. Обсяг портфеля кредитних карт ВТБ-Вірменія на 1 липня 2012 року досяг еквівалента в 500 млн. рублів.

Це майже на 150 млн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

На ринку банківських карт республіки банк ВТБ-Вірменія за підсумками першого півріччя 2012 р. вийшов на перше місце. Крім кредитних карт, банк випускає пенсійні карти, працює в рамках зарплатних проектів. Кількість зарплатних карт ВТБ-Вірменія склало 118 тис., збільшившись з початку року на 20 тис.

Кредитні карти, випущені в рамках зарплатних проектів, складають 66% від загального портфеля кредитних карт ВТБ-Вірменія.

Кількість пенсійних карт майже досягла 40 тис. Також банк пропонує ко-брендингові карти із ЗАТ "Армен Тел" (ТМ Beeline) і журналом "Cosmopolitan Вірменія". Також банк пропонує елітний картковий продукт - преміальну карту Visa Infinite.

Клієнтам ВТБ-Вірменія доступний ряд дистанційних сервісів: SMS-банкінг, мобільний та геолокація банкоматів групи ВТБ. До кінця року банк планує запропонувати клієнтам повноцінний інтернет-банкінг.

Також клієнти банків групи ВТБ мають можливість отримувати готівку по "домашнім" тарифами в мережі банкоматів групи ВТБ: в Росії, у Вірменії, в Грузії, в країнах СНД. Все це забезпечує ВТБ-Вірменія конкурентну перевагу на ринку банківських карт республіки. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти аналітика банківське обслуговування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитна карта Тинькофф: різноманітність вибору Різноманітність вибору Відразу що впадає в очі, при оформленні кредитної карти Тинькофф це великий вибір рішень, які ... Більше

30 фактів про кредитні картки які ви не повинні не знати (ч.1) Перша серія ... Більше

Шахрайство по кредитах юридичних осіб: чого побоюватися, як уникнути? Там, ... Більше

Алтайенергобанк уклав партнерську угоду з сервісом «Золота Корона - Погашення кредитів» 27 липня 2012 10:21 Алтайенергобанк розширив можливості своїх клієнтів в ... Більше

Банк «Відродження» знизив ставки кредитів 7 лютого 2012 0:00 Зниження процентних ставок по споживчих кредитах стало одним з змін умов кредитування, ... Більше

Популярне