Зняття готівки з кредитної картки

Нові можливості онлайн сервісу Хоум Кредит

Зняття готівки з кредитної карти проводиться в межах встановленого кредитного ліміту. Варто пам'ятати, що в більшості банків на цю операцію не діє пільговий період, а, значить, за кредит стягується комісія. Її розмір визначається самим банком.

Так само, передбачена комісія і за саму операцію зняття грошей, вона становить 1-5% від суми отриманих готівки. Існує пара способів зняття готівкових коштів з своєї кредитної карти.

Перший з них, через касу банку. Причому, не має значення, чи буде це сторонній банк, або ж банк-емітент, тобто той, який і видав кредитну картку, комісія за послуги касира буде утримана в будь-якому випадку. Вона може складати, порядку 2-5%.

При даному способі зняття готівки клієнт надає касирові свою кредитну картку, називає йому суму коштів, яку він бажає отримати і сам вводить PIN-код в термінал. Так само можуть вимагати документ, що засвідчує особу. Клієнт, у свою чергу, повинен цей документ надати, але йому не варто забувати про одну нескладної міру безпеки: ні в якому разі не можна називати касиру свій PIN-код, власник картки зобов'язаний вводити його сам.

Напевно, найпоширенішим і зручним способом зняття грошей є банкомат. Варто віддати перевагу апаратам банку-емітента, тоді комісія буде нижче. Зняття готівки з кредитної карти не доставить утруднень, спочатку, в пристрій, що зчитує вставляється кредитна карта.

Далі, клієнт вводить свій пін-код і суму, передбачувану до зняття. Після того, як банк підтвердить процедуру, можна отримати готівку.

Потім, картка забирається з банкомату. Враховуючи те, що більшість банкоматів встановлено в досить людних місцях, варто дотримуватися деяких запобіжних заходів. По завершенні операції зняття грошей з картки, не варто викидати чек в близстоящие урну, краще забрати його з собою, так як на чеку друкуються операції по картці.

Перш ніж скористатися банкоматом, варто переконатися в його приналежності до певного банку, на апараті повинні матися номери телефонів, куди, в разі чого, може звернутися клієнт.

Так само, варто звернути увагу на наявність засобів стеження. Камери повинні бути вмонтовані в лицьову панель і знімати лише зовнішність користувача. Якщо ж камера розташована таким чином, що їй видна приладова панель, а, значить, кнопки, які натискає клієнт, варто відмовитися від використання даного апарату.

Крім того, перед початком користування автомата треба переконатися і в тому, що ніхто сторонній не бачить комбінацію, що вводиться коду.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Хто готовий кредитувати індивідуальних підприємців Кілька останніх років індивідуальним підприємцям було складно отримати споживчий кредит.Банки не бажали кредитувати бізнесменів через сформованій ... Більше

Послуги кредитного брокера підприємствам, вартість послуг кредитного брокера Отримання кредиту підприємством, з одного боку, справа клопітна, ... Більше

Банк Кубань-Кредит г Краснодар - кредити, послуги банку Про банк Банк «Кубань-Кредит» був ... Більше

Договір застави - складання, реєстрація, заставу майна Поняття застави передбачає гарантії виконання зобов'язань, ... Більше

Кредитна карта для студентів Всі, хто хоч раз брав кредит у банку, знають мінімальні вимоги до позичальника: працездатний вік, наявність роботи та постійної прописки, ... Більше

Популярне