Зняття готівки з кредитної картки

Нові можливості онлайн сервісу Хоум Кредит

Зняття готівки з кредитної карти проводиться в межах встановленого кредитного ліміту. Варто пам'ятати, що в більшості банків на цю операцію не діє пільговий період, а, значить, за кредит стягується комісія. Її розмір визначається самим банком.

Так само, передбачена комісія і за саму операцію зняття грошей, вона становить 1-5% від суми отриманих готівки. Існує пара способів зняття готівкових коштів з своєї кредитної карти.

Перший з них, через касу банку. Причому, не має значення, чи буде це сторонній банк, або ж банк-емітент, тобто той, який і видав кредитну картку, комісія за послуги касира буде утримана в будь-якому випадку. Вона може складати, порядку 2-5%.

При даному способі зняття готівки клієнт надає касирові свою кредитну картку, називає йому суму коштів, яку він бажає отримати і сам вводить PIN-код в термінал. Так само можуть вимагати документ, що засвідчує особу. Клієнт, у свою чергу, повинен цей документ надати, але йому не варто забувати про одну нескладної міру безпеки: ні в якому разі не можна називати касиру свій PIN-код, власник картки зобов'язаний вводити його сам.

Напевно, найпоширенішим і зручним способом зняття грошей є банкомат. Варто віддати перевагу апаратам банку-емітента, тоді комісія буде нижче. Зняття готівки з кредитної карти не доставить утруднень, спочатку, в пристрій, що зчитує вставляється кредитна карта.

Далі, клієнт вводить свій пін-код і суму, передбачувану до зняття. Після того, як банк підтвердить процедуру, можна отримати готівку.

Потім, картка забирається з банкомату. Враховуючи те, що більшість банкоматів встановлено в досить людних місцях, варто дотримуватися деяких запобіжних заходів. По завершенні операції зняття грошей з картки, не варто викидати чек в близстоящие урну, краще забрати його з собою, так як на чеку друкуються операції по картці.

Перш ніж скористатися банкоматом, варто переконатися в його приналежності до певного банку, на апараті повинні матися номери телефонів, куди, в разі чого, може звернутися клієнт.

Так само, варто звернути увагу на наявність засобів стеження. Камери повинні бути вмонтовані в лицьову панель і знімати лише зовнішність користувача. Якщо ж камера розташована таким чином, що їй видна приладова панель, а, значить, кнопки, які натискає клієнт, варто відмовитися від використання даного апарату.

Крім того, перед початком користування автомата треба переконатися і в тому, що ніхто сторонній не бачить комбінацію, що вводиться коду.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні карти від Смоленського Банку 19 серпня Смоленський Банк святкує 19-й день народження.З цього приводу банк підготував спеціальні продукти, серед яких кредитна ... Більше

Іпотека ОТП Банку - умови іпотечного кредитування в банку Як і більшість банків, ОТП Банк пропонує іпотеку на покупку готових квартир, ... Більше

Документи для кредиту юридичних осіб - банківські кредити юридичним особам Побіжний аналіз сайтів великих банків показує, що повного переліку документів, які необхідно надати позичальнику ... Більше

Знижки для власників кредитних карт ЮніКредит Банку 2 серпня 2012 0:00 Спільно з ЮніКредит Банком підприємства-партнери підготували масу пропозицій ... Більше

Проект "Ділове середовище" Ощадбанку: кредити і розвиток бізнесу Сергій Борисов, віце-президент з розвитку малого ... Більше

Популярне