Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Яку дебетову карту вибрати Основні відмінності


Яку дебетову карту вибрати. Основні відмінності.

Яку дебетову карту вибрати Основні відмінності

Вибір дебетової картки - справа непроста і вимагає аналізу всіх плюсів і мінусів конкретного банку і його умов. Слід знати, що основні платіжні системи в світі - це VISA і Master Card. А значить і карти слід вибирати з тих, що прив'язані саме до цих систем.

Плюси і мінуси дебетової картки

Переймаючись питанням, яку дебетову карту вибрати, варто знати, що вони підключаються до платіжних систем. Найбільш відомими у світі платіжними системами є VISA і Master Card. Знімати гроші з таких карт можна практично в будь-якій точці світу.

Географія використання карт інших платіжних систем значно вже.

Будучи зручним способом безготівкового розрахунку, карта заощаджує час і гроші власника, до того ж її можна брати з собою в подорожі. У той же час розвелося багато шахраїв, які крадуть банківські картки, однак карту в будь-який момент можна заблокувати.

Яку дебетову карту вибрати: VISA або Master Card

Обидві платіжні системи характеризуються функціональністю, широкою географією використання і приблизно однаковою вартістю. При виборі карт важливо звертати на її вид - Electron, Classic, Gold та Platinum. Всі вони можуть використовуватися для оплати покупок або зняття грошей, проте при цьому кожна з цих карт має свої особливості.

Стандартні непреміальние карти Electron і Classic є найпоширенішими у світі. Перша відрізняється тим, що власник картки може зняти з неї стільки грошей, скільки на ній є. А різні операції по Electron повинні бути схвалені банком-емітентом у режимі онлайн.

Ця карта видається клієнтам, які відкривають карту вперше. Використовується у всіх країнах, крім Австралії, США та Канади.

Карти Classic є більш захищеними, що відбивається на її популярності. До того ж вони приймаються в будь-якій країні світу, а відкривають їх собі споживачі середнього достатку.

До преміальним картам відносяться VISA Gold і Platinum. Володарям цих карт гарантовані спеціальні знижки, привілейовані пропозиції в різних магазинах і ресторанах, а також за кордоном. Звичайно, ці карти відрізняються високими цінами на обслуговування, при цьому і якість сервісу, і захист карти залишаються на високому рівні.

Високі за статусом картки надають їх власникам великі можливості, які вимагають вивчення і використання, оскільки за них доведеться платити.

Почім карта для народу?

Отримати повну відповідь на запитання, яку дебетову карту вибрати, можна тільки після вивчення їх вартості. У середньому ціна за обслуговування коливається в межах від 100 до 6000 руб. в рік. Деякі банки видають і безкоштовні карти, але найчастіше це відбувається в рамках рекламних акцій.

Якщо карта потрібна виключно для оплати покупок в магазинах і для зняття готівки, варто вибирати картки Visa Electron, MasterCard Unembossed або Maestro, оскільки плата за обслуговування складе близько 300 рублів.

Для любителів престижних карток оптимально підійдуть Visa Classic і MasterCard Standard. Обслуговування карти обійдеться приблизно в 700 руб. в рік. більш дорогі картки відкривають більш широкі можливості, наприклад, можна купити авіаквитки або оплатити турпоїздку.

Вирішуючи, яку дебетову карту вибрати, варто звернути увагу і на сам банк, а також на його фінансові можливості та різні рекламні акції та знижки. Важливо, щоб у зоні досяжності був банкомат цього банку.

В цілому принципових відмінностей між різними видами дебетових карт немає. А відкрити їх може практично будь-який банк, але при цьому слід звертати увагу на надійність банку і на вартість обслуговування і основні функції карт.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит Європа Банк почав видавати новорічний споживкредит 7 листопада 2012 0:00 Новорічний споживчий кредит «Святковий настрій» почав надавати Кредит Європа Банк.Позика ... Більше

Банк Перм - кредити, вклади в АКБ Перм Про банк Відкрите акціонерне товариство ... Більше

Альфа-Банк представляє загальноросійську виставку до 200-річчя Вітчизняної війни 1812 Альфа-Банк і газета "Комсомольська правда" організують загальноросійську виставку, присвячену ... Більше

Види кредитних карт - в чому переваги Visa Gold і MasterCard Platinum Як ми вже багато писали в різних статтях, в даний час ... Більше

Чорний список неплатників кредитів Горезвісні «чорні списки» позичальників ... чи існують вони?І так, і ні.Перш за все, необхідно ... Більше

Популярне