Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Які таїть загрози безвідсоткова кредитна карта


Які таїть загрози безвідсоткова кредитна карта

Які таїть загрози безвідсоткова кредитна карта

Чим відрізняється безвідсоткова кредитна карта від інших видів позик?

Послуга надання безпроцентної кредитною картою увазі видачу позикових коштів за допомогою відкриття ліміту довіри клієнтові банківською установою на обумовлений у договорі термін. Але чи насправді кредитна лінія є безпроцентною? Згідно з угодою в тому чи іншому банку відсоток за користування кредитом становитиме 0.001-0,002%, але кожен подібний займ таїть масу неприємних моментів:

 • одноразова плата за видачу безпроцентної позики, яка становить від 3 до 10% всього кредиту. Крім цього за обслуговування картки клієнту щомісячно доведеться виплачувати 1-3% від суми ліміту.
 • кожен раз при оплаті за товар або послугу, клієнту необхідно буде виплачувати комісію за безготівковий розрахунок (варто підкреслити, що в звичайній карті подібна послуга безкоштовна).
 • достатньо велику суму доведеться залишити при обміні коштів на готівкові грошові купюри в банкоматі;
 • крім усього іншого передбачені штрафи за прострочення погашення кредитної лінії можуть досягати неймовірних сум (дата погашення позики вказана в договорі).
 • Даний список можна продовжувати писати до безкінечності, адже тільки мудра приказка може навчити всіх, що «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці». Подібна мудрість чітко відображає задум фахівців банківських установ при складанні пропозиції про безпроцентної кредитній карті. Роблячи висновки можна з упевненістю стверджувати, що переплата за користування даної послуги від фінансових інститутів може досягати 100-200%, маскуючись під різні комісії, додатковими внесками і платежами.

  Якщо ви все-таки не бажаєте переплачувати в займовая лімітах, фахівці рекомендують звернути свій погляд на інше більш вигідну пропозицію від банківських установ - кредитна картка з пільговим періодом, яку сьогодні можна оформити через глобальну мережу інтернет. Багато банків пропонують оформити її через форму на сайтах фінансових інститутів, а розгляд заявки не займає більше однієї години. Подібний підхід дозволяє позбутися небажаних черг.

  Відповідь на відправлену заявку вам прийде на вказаний телефон або електронну пошту, після чого ви сміливо можете вирушати в банк, розташованого поряд з вашим будинком і продовжити користуватися пластиковою карткою за своїм розсудом.

  Що таке картка з пільговим періодом?

  Пластикова картка з пільговим періодом передбачає використання позикових коштів у період, якого не нараховуються відсотки. В даний час банківські установи пропонують пільгові періоди від 50 до 200 днів. В даний відрізок часу ви користуєтеся позиковими коштами абсолютно безкоштовно, але при настанні строку погашення, ви зобов'язані повернути всю суму відразу, інакше вам доведеться виплачувати досить високі процентні ставки, незалежно від того погасили ви частину суми або не повернули її зовсім.

  Виділяють кілька видів безпроцентних кредитних карт:

 • револьверна - дозволяє користуватися тільки кредитними грошима;
 • з овердрафтом - суміщена карта, дозволяє користуватися, як власними коштами, так і кредитним лімітом;
 • електрон - одна з найпоширеніших карт серед користувачів інтернету;
 • Gold, Platinum та Classic - відрізняються від щорічною платою за обслуговування, пільговим періодом і кредитним лімітом.

 • Похожие статьи:


  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Банк24.ру запропонував термінали розміром з флешку Банк24.ру почав просування мобільних міні-терміналів ... Більше

  Похожие статьи:Банк Хоум Кредит оновив пропозиції по дебетових карткахЯк отримати кредитну карту поштоюБанк Москви ... Більше

  Смоленський Банк - відділення філії в Москві, офіси в Смоленську і ... Більше

  Штрафи за кредитами фізосіб: штраф за прострочення кредиту, інші пені і штрафи Отримуючи кредит, люди, ... Більше

  Іпотека Райффайзенбанку - переваги іпотечного кредиту Райффайзен У цій статті ми познайомимося з іпотечними продуктами Райффайзенбанку.Вашій увазі ми представимо декілька пропозицій від банку, з ... Більше

  Популярне