Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Які можуть нарахувати відсотки по кредитній карті


Які можуть нарахувати відсотки по кредитній карті

Які можуть нарахувати відсотки по кредитній карті

Останні двісті років відсотки по кредитній карті визначаються або національними урядами, або центральними банками.

Види відсотків

Фіксований та плаваючий відсоток по кредитній карті залежить від того, чи змінюється ставка протягом часу. Фіксований відсоток є постійним, він встановлюється на певний час, і не залежить ні від яких обставин. Плаваючий відсоток підлягає систематичному перегляду.

Зміна процентної ставки здійснюється за коливанням тих чи інших показників.

Декурсівних і антисипативному відсоток залежить від часу виплати відсотків. Декурсівних виплачується в кінці спільно з основною сумою кредиту, а антисипативному відсоток виплачується, коли надається кредит (авансом) і розраховується на основі кінцевої суми боргу. Вигідніше для кредитора буде антисипативному відсоток, але для позичальника - декурсівних.

Скажімо, якщо процентна ставка становить 10%, то при декурсівних відсотку при кредиті в 1000 рублів кредитор отримає 1100 рублів в кінці терміну, а при антисипативному відсотку - дасть позичальникові 900 рублів і в кінці терміну знайде 1000 рублів.

У підсумку при різних початкових сумах дохід буде рівний і складе 100 рублів.

Ще існують реальний і номінальний відсоток. Реальний очищений від інфляції. Взаємозв'язок номінального, реального відсотка і інфляції в загальному випадку описують формулою Ірвінг Фішер.

У деяких карт існує термін, протягом якого необхідно погасити кредит, не сплачуючи відсотки за користування. Як правило, даний термін становить 45-60 днів (у всіх банків по-різному). Тому картою зручно користуватися тоді, коли є впевненість, що протягом наступних, скажімо, 45 днів є можливість погасити кредит.

Після закінчення періоду, коли відсотки за користування грошовою сумою не нараховувалися, починається найважливіше, а саме нарахування відсотків за користування кредитом.

Зазвичай става однакова зі ставкою за споживчим кредитом, але буває і вище.

У період кризи багато банків зменшують відсотки по кредитній карті для нових клієнтів. Зменшення відсотків під час кризи веде до збільшення ділової активності, цим даючи перевагу запозиченню грошової суми під малі відсотки. Зменшення процентних ставок гальмує розвиток кризи.

Звідси виходить деяка фінансова стабілізація.

Але вже за існуючими картами відсотки, як правило, залишаються на колишньому рівні Зміна важливих параметрів договору з кредитування чітко регулюється законодавством, отчого для вже відкритої карти поміняти процентну ставку вельми проблематично.

Що впливає на процентну ставку по кредитках

Найголовніший чинник, що впливає на процентну ставку - це ціна залучених кредитних ресурсів банку. Мінімальна процентна ставка складає 12% річних, але скрізь є «свої підводні камені» і необхідно заздалегідь ознайомитися з усіма умовами кредитування у відділенні банку. Для держателів даних карт відсоток по кредиту має важливе значення.

Зараз існують так звані кобрендовие карти, варто пам'ятати, що по таких картах ставка досить висока, але зате пропонуються додаткові послуги: бонуси, премії, знижки або безкоштовні подарунки.

Але і тут необхідно бути уважними і обережними - додаткові послуги, як правило, діють обмежений час, який набагато менше, ніж термін дії даної карти.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотечний кредит в Ощадбанку для молодої сім'ї Підтримка молодих сімей - дуже важливе і безперечно потрібний напрямок, як урядових програм, так і кредитної ... Більше

У Комсомольську-на-Амурі зростають обсяги іпотечного кредитування 5 липня 2012 11:13 У Комсомольську-на-Амурі зростають обсяги іпотечного кредитування.На думку експертів, це ... Більше

Державне агентство по страхуванню внесків - роль у банківській ... Більше

ЮніКредітБанк і Росевробанк знижують ставку по іпотеці 3 квітня 2012 16:21 Банки ... Більше

ВТБ24 збільшив обсяг портфеля кредитних карт Банк ВТБ24 відзвітував за результатами випуску кредитних карт в першій половині ... Більше

Популярне