Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як зняти гроші з кредитної карти без зайвих комісій


Як зняти гроші з кредитної карти без зайвих комісій

ЯндексДеньгі дозволили переводити кошти в європейські банки

Кредитна карта в першу чергу розрахована на виконання безготівкових розрахунків, і тому переведення в готівку грошей з неї не може бути прибутковим. Зняття готівки по кредитній карті збільшує ризики банку, внаслідок цього майже всі банки на виведення коштів з такої карти встановлюють комісію. У комісію включені витрати банку на обслуговування банкоматів: на їх тех. підтримку, оренду місця, інкасацію та багато іншого.

Комісія, як правило, від 2% до 5%, не має значення, гроші знімаються через банкомат або в касі банку.

Найбільша комісія буде, якщо гроші знімати в банкоматі іншого банку. Але існують способи виведення готівкових коштів з найменшими втратами або взагалі без них. Всі ці способи засновані на простому правилі - з дебетової картки гроші в рідному банку можна зняти без жодних комісій.

Зняття грошей за допомогою платіжних систем

На сьогоднішній день існують платіжні системи, в яких реєстрація та відкриття гаманця досить прості. Найпопулярніші з них - Яндекс гроші і Webmoney. За допомогою цих платіжних систем можна по безналу купити електронну валюту, тобто оплатити покупку можна кредитною картою.

А потім з електронного гаманця перевести гроші на іншу, наприклад, дебетову карту, по якій не буде вже ніяких комісій та обмежень, але в такому випадку буде взята комісія при переказі коштів на дебетову карту, хоча вона істотно нижче, ніж комісія по кредитній карті . До прикладу, в Webmoney дана комісія становить 0,8% + 15 рублів, це набагато нижче комісії в 3-5%. Однак даний спосіб досить трудомісткий, він буде ефективний у разі, якщо переведення в готівку грошей з даної карти відбувається постійно, в іншому випадку в цьому немає сенсу.

Деякі банки дають можливість перекидання на розрахунковий рахунок коштів з кредитної картки. А у випадку, якщо банк дозволить прив'язати до даного рахунку дебетову карту, то є всі шанси на зняття в банкоматі готівки без додаткових комісій. Процедура виконання перекладу залежить від банку, найзручніше це зробити через інтернет-банкінг.

У такому випадку клієнт зможе розпоряджатися своїми коштами як завгодно на всіх картах.

Можливо, що в інтернет-банкінгу буде знята комісія за дані переклади, але в будь-якому випадку вона буде менше, ніж комісія за зняття грошей безпосередньо з картки. У разі якщо у банку немає інтернет-банкінгу, такий переклад може здійснити операціоніст банку за письмовою заявкою клієнта, теж з певною комісією.

Іноді клієнти навмисно створюють ситуації, що дозволяють знімати гроші без комісії з кредитної картки. Приміром, заплативши за покупку в магазині за допомогою POS-терміналу (це безготівковий розрахунок, за нього комісія не стягується), а потім оформивши повернення товару. У такому випадку магазин, швидше за все, поверне гроші через касу.

Або, скажімо, зробивши покупку в інтернет-магазині, клієнт від неї відмовляється, а для повернення грошей надає реквізити звичайної дебетової картки, гроші з якої можна отримати без комісії.

У будь-якому випадку, перш ніж зробити собі кредитну карту не треба лінуватися, варто поцікавитися пропозиціями банків, і тим, де і як зняти гроші з кредитної картки без комісії. У цьому випадку така карта принесе бюджету виключно користь.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Детальна інформація Перекладено: zanimaem.ruПохожие статьи:Бізнес в умовах кризи, вплив кризи на бізнесХоум Кредит спростив всю наявну клієнтську документаціюДизайн ... Більше

Ощадбанк оновив додаток для смартфонів Ощадбанк представив нову версію безкоштовного додатку Ощадбанк ... Більше

ВБРР знизив ставку для «роздрібних» споживчих кредитів 23 квітня 2012 10:34 Всеросійський банк розвитку ... Більше

ЮніКредит Банк підняв вікову "планку" для позичальників за іпотечними ... Більше

Огляд кредитних карт за 2011 рік За 2011 рік російські банки істотно розширили ... Більше

Популярне