Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як зняти гроші з кредитної карти без зайвих комісій


Як зняти гроші з кредитної карти без зайвих комісій

ЯндексДеньгі дозволили переводити кошти в європейські банки

Кредитна карта в першу чергу розрахована на виконання безготівкових розрахунків, і тому переведення в готівку грошей з неї не може бути прибутковим. Зняття готівки по кредитній карті збільшує ризики банку, внаслідок цього майже всі банки на виведення коштів з такої карти встановлюють комісію. У комісію включені витрати банку на обслуговування банкоматів: на їх тех. підтримку, оренду місця, інкасацію та багато іншого.

Комісія, як правило, від 2% до 5%, не має значення, гроші знімаються через банкомат або в касі банку.

Найбільша комісія буде, якщо гроші знімати в банкоматі іншого банку. Але існують способи виведення готівкових коштів з найменшими втратами або взагалі без них. Всі ці способи засновані на простому правилі - з дебетової картки гроші в рідному банку можна зняти без жодних комісій.

Зняття грошей за допомогою платіжних систем

На сьогоднішній день існують платіжні системи, в яких реєстрація та відкриття гаманця досить прості. Найпопулярніші з них - Яндекс гроші і Webmoney. За допомогою цих платіжних систем можна по безналу купити електронну валюту, тобто оплатити покупку можна кредитною картою.

А потім з електронного гаманця перевести гроші на іншу, наприклад, дебетову карту, по якій не буде вже ніяких комісій та обмежень, але в такому випадку буде взята комісія при переказі коштів на дебетову карту, хоча вона істотно нижче, ніж комісія по кредитній карті . До прикладу, в Webmoney дана комісія становить 0,8% + 15 рублів, це набагато нижче комісії в 3-5%. Однак даний спосіб досить трудомісткий, він буде ефективний у разі, якщо переведення в готівку грошей з даної карти відбувається постійно, в іншому випадку в цьому немає сенсу.

Деякі банки дають можливість перекидання на розрахунковий рахунок коштів з кредитної картки. А у випадку, якщо банк дозволить прив'язати до даного рахунку дебетову карту, то є всі шанси на зняття в банкоматі готівки без додаткових комісій. Процедура виконання перекладу залежить від банку, найзручніше це зробити через інтернет-банкінг.

У такому випадку клієнт зможе розпоряджатися своїми коштами як завгодно на всіх картах.

Можливо, що в інтернет-банкінгу буде знята комісія за дані переклади, але в будь-якому випадку вона буде менше, ніж комісія за зняття грошей безпосередньо з картки. У разі якщо у банку немає інтернет-банкінгу, такий переклад може здійснити операціоніст банку за письмовою заявкою клієнта, теж з певною комісією.

Іноді клієнти навмисно створюють ситуації, що дозволяють знімати гроші без комісії з кредитної картки. Приміром, заплативши за покупку в магазині за допомогою POS-терміналу (це безготівковий розрахунок, за нього комісія не стягується), а потім оформивши повернення товару. У такому випадку магазин, швидше за все, поверне гроші через касу.

Або, скажімо, зробивши покупку в інтернет-магазині, клієнт від неї відмовляється, а для повернення грошей надає реквізити звичайної дебетової картки, гроші з якої можна отримати без комісії.

У будь-якому випадку, перш ніж зробити собі кредитну карту не треба лінуватися, варто поцікавитися пропозиціями банків, і тим, де і як зняти гроші з кредитної картки без комісії. У цьому випадку така карта принесе бюджету виключно користь.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Державний борг Росії - внутрішній борг, зовнішній борг Подолання економічної кризи за рахунок фінансових вливань з боку держави крім позитивних моментів має і свою ... Більше

Банк DeltaCredit: іпотека по всій Росії Банк DeltaCredit існує на ринку вже більше 10 років і спеціалізується виключно на видачі іпотечних кредитів.Ірина Постнікова, ... Більше

Російським банкам потрібна допомога уряду, щоб не вступати в ... Більше

Кредитна енциклопедія Інтерв'ю з експертами Михайло Воронько УРАЛСИБ Олександр Сілінг Сімейне Право Олег Сухов Перший Столичний Юридичний Центр Ірина ... Більше

Банк Агропромкредит продовжує збільшення лімітів споживчих кредитів 25 січня 2012 ... Більше

Популярне