Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як зняти гроші з кредитної карти без зайвих комісій


Як зняти гроші з кредитної карти без зайвих комісій

ЯндексДеньгі дозволили переводити кошти в європейські банки

Кредитна карта в першу чергу розрахована на виконання безготівкових розрахунків, і тому переведення в готівку грошей з неї не може бути прибутковим. Зняття готівки по кредитній карті збільшує ризики банку, внаслідок цього майже всі банки на виведення коштів з такої карти встановлюють комісію. У комісію включені витрати банку на обслуговування банкоматів: на їх тех. підтримку, оренду місця, інкасацію та багато іншого.

Комісія, як правило, від 2% до 5%, не має значення, гроші знімаються через банкомат або в касі банку.

Найбільша комісія буде, якщо гроші знімати в банкоматі іншого банку. Але існують способи виведення готівкових коштів з найменшими втратами або взагалі без них. Всі ці способи засновані на простому правилі - з дебетової картки гроші в рідному банку можна зняти без жодних комісій.

Зняття грошей за допомогою платіжних систем

На сьогоднішній день існують платіжні системи, в яких реєстрація та відкриття гаманця досить прості. Найпопулярніші з них - Яндекс гроші і Webmoney. За допомогою цих платіжних систем можна по безналу купити електронну валюту, тобто оплатити покупку можна кредитною картою.

А потім з електронного гаманця перевести гроші на іншу, наприклад, дебетову карту, по якій не буде вже ніяких комісій та обмежень, але в такому випадку буде взята комісія при переказі коштів на дебетову карту, хоча вона істотно нижче, ніж комісія по кредитній карті . До прикладу, в Webmoney дана комісія становить 0,8% + 15 рублів, це набагато нижче комісії в 3-5%. Однак даний спосіб досить трудомісткий, він буде ефективний у разі, якщо переведення в готівку грошей з даної карти відбувається постійно, в іншому випадку в цьому немає сенсу.

Деякі банки дають можливість перекидання на розрахунковий рахунок коштів з кредитної картки. А у випадку, якщо банк дозволить прив'язати до даного рахунку дебетову карту, то є всі шанси на зняття в банкоматі готівки без додаткових комісій. Процедура виконання перекладу залежить від банку, найзручніше це зробити через інтернет-банкінг.

У такому випадку клієнт зможе розпоряджатися своїми коштами як завгодно на всіх картах.

Можливо, що в інтернет-банкінгу буде знята комісія за дані переклади, але в будь-якому випадку вона буде менше, ніж комісія за зняття грошей безпосередньо з картки. У разі якщо у банку немає інтернет-банкінгу, такий переклад може здійснити операціоніст банку за письмовою заявкою клієнта, теж з певною комісією.

Іноді клієнти навмисно створюють ситуації, що дозволяють знімати гроші без комісії з кредитної картки. Приміром, заплативши за покупку в магазині за допомогою POS-терміналу (це безготівковий розрахунок, за нього комісія не стягується), а потім оформивши повернення товару. У такому випадку магазин, швидше за все, поверне гроші через касу.

Або, скажімо, зробивши покупку в інтернет-магазині, клієнт від неї відмовляється, а для повернення грошей надає реквізити звичайної дебетової картки, гроші з якої можна отримати без комісії.

У будь-якому випадку, перш ніж зробити собі кредитну карту не треба лінуватися, варто поцікавитися пропозиціями банків, і тим, де і як зняти гроші з кредитної картки без комісії. У цьому випадку така карта принесе бюджету виключно користь.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредити «Азіатсько-Тихоокеанського Банку»: з малого бізнесу у великій Євген Аксенов, Голова правління «Азіатсько-Тихоокеанського Банку» (ВАТ), що входить за ... Більше

Мікрокредит для бізнесу від Абсолют Банку подешевшав 9 травня 2012 0:00 За мікрокредитів для бізнесу від Абсолют Банку була знижена процентна ... Більше

Банк Омськ-Банк - кредити, послуги банку Про банк Відкрите акціонерне товариство «Омський акціонерний комерційний іпотечний банк« Омськ-Банк »(Омськ) внесено Центробанком в КГР 14 грудня 1990 Ліцензії ... Більше

За шість місяців поточного року петербурзькі банки і філії банків оформили 12910 іпотечних кредитів 24 липня 2012 7:03 ... Більше

Оптимізація кредиторської заборгованості від Центру повернення банківських комісій Центр повернення банківських ... Більше

Популярне