Як завести кредитну карту

Як завести кредитну карту

Дуже багато банків сьогодні мають свої сайти, на яких викладають конкретну інформацію про те, як завести кредитну картку. В основному вони бувають двох видів Mastercard Standart і Visa Classic, але також існують «Золоті карти». Отримавши такі кредитні картки можна розраховуватися в будь-якій країні світу, адже в основному вони міжнародного стандарту.

Зараз навіть інтернет - магазини приймають оплату за кредитними картками.

Для того щоб оформити кредитну картку, варто скористатися одним з таких способів: перший - відвідати самостійно банківська установа; другий - подати онлайн заявку через інтернет; третій - оформити поштою. У перших двох випадків буде потрібно заповнення анкети та надання особистих документів, а також підписання договору. У третьому випадки зустрічаються моменти, коли банк сам висилає листи з пропозиціями про отримання кредитної картки, які варто лише активувати по телефону в зазначеному банку.

Сума кредиту буде залежати від суми доходу позичальника. Це визначається за довідкою 2-НДФЛ, зокрема становить потрійну суму щомісячного доходу клієнта. Для «Золотих карт» ліміт набагато вище і досягає практично 400 000 рублів.

Як завести кредитну карту, можна дізнатися легко, а от як правильно її вибрати і на що потрібно звернути свою увагу при її виборі, багато банківські службовці вважають за краще відразу не пояснювати. Насамперед варто з'ясувати всі явні і приховані банківські комісії, які доведеться згодом оплачувати. Сюди входить щомісячна плата за ведення банківського рахунку через що сума до сплати стає значно більше.

Також в деяких банках стягується комісія за переведення в готівку грошових коштів зі свого банкомата. Зовсім недавно Федеральною антимонопольною службою Росії (ФАС) була проведена робота, по закінченню якої був опублікований список банків, які не включають у кредитні суми приховані комісії. Такий список добрий помічник кожного позичальника при виборі банку, для отримання кредитної картки.

Ще зовсім недавно вийшли карти, які дозволяють позичальникові користуватися сумою кредиту протягом 45 днів абсолютно безкоштовно. Такі пільги дозволяють завести кредитну картку не на шкоду своєму фінансовому доходу. Процедура дій тут наступна: спочатку потрібно зняти кошти і протягом 45 днів погасити їх будь-яким зручним способом.

Відсоток за користування кредитною суми в даний період не нараховується.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Реструктуризація кредиторської заборгованості, методи реструктуризації заборгованості Фінансова криза в тій чи іншій мірі відбився на життя всіх жителів Росії.Когось звільнили з роботи, комусь «пощастило» трохи ... Більше

Русь-Банк - кредити, філії ВАТ Русь-Банк Про банк 8 вересня 2012 Русь-Банк був перейменований в Росгосстрах Банк.Історію свого ... Більше

Банк КОР г Волгоград - кредити, послуги Про банк Відкрите акціонерне товариство Акціонерний комерційний банк ... Більше

Лізинг спецтехніки: будівельної техніки, вантажівок, тягачів, лізинг дорожньої техніки Широке поширення лізинг отримав у будівельної і дорожньо-ремонтної галузях.Можна виділити лізинг будівельного обладнання, ... Більше

Як вибрати іпотеку, щоб нове житло було в радість, а не в тягар? За останній рік процентні ставки по іпотеці знизилися на 2-3%, ... Більше

Популярне