Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як завести кредитну карту і на що слід звернути увагу при її виборі


Як завести кредитну карту і на що слід звернути увагу при її виборі

ТКС Банк запустив нову програму cash back

В першу чергу краще з'ясувати всі приховані і всі явні банківські комісії, які згодом потрібно буде оплачувати. До цього відноситься щомісячна плата за банківський рахунок, отчого сплата стає істотно вище. Варто пам'ятати, що деякі банки стягують комісію за переведення в готівку зі свого банкомату грошових коштів.

Буквально нещодавно був опублікований Федеральною антимонопольною службою РФ список банків, що не включають приховані комісії в кредитні суми.

Цей список добрий помічник будь-якому позичальнику.

Той, хто не знає, як завести кредитну карту, повинен вірно вибрати банк, заздалегідь дізнавшись пропоновані тарифи. Необхідно дізнатися, де знаходяться пункти прийому платежів і найближчі банкомати, а так само визначитися з кредитним лімітом, врахувавши, що його сума буде відповідати вартості карти і її виду.

У безлічі банків на сьогоднішній день є свої сайти, на яких викладена конкретна інформація про те, як завести кредитну карту. В основному картки бувають 2х видів Visa Classic і Mastercard Standart, але ще існують і «Золоті карти». Такими кредитними картами можна розплачуватися в будь-якій країні світу, тому як в основному вони міжнародного стандарту.

У даний момент навіть в інтернет-магазинах можна оплачувати покупки кредитною картою.

Нещодавно з'явилися карти, що дозволяють позичальникові користуватися грошима в кредит протягом 45 днів абсолютно безкоштовно. Завдяки подібним пільгах можна завести кредитну карту без шкоди своїм фінансовим доходом. Але необхідно пам'ятати, що знявши грошові кошти їх треба погасити протягом 45 днів будь-яким зручним способом.

Відсоток за користування грошовою сумою в даний період часу не нараховується.

Кредитна картка - своєрідний банк в кишені, вона дозволяє витрачати більше грошей, ніж є насправді. Тепер, щоб здійснити покупку не потрібно довго збирати фінанси, достатньо скористатися кредитною карткою. Можна придбати товар, а потім поступово виплачувати позику банку або ж не використовувати карту, поки не буде необхідності.

Саме тому при непередбачених витратах така карта незамінний помічник. Розплачуватися такою карткою можна скрізь. При цьому ніяка комісія не стягується.

Кредитна карта призначена, перш за все, для безготівкової оплати послуг і товарів. Важливо, що ліміт по карті визначається в рублях, але розплачуватися їй можна в будь місці земної кулі, причому у валюті країни перебування, конвертація відбувається автоматично.

Оформлення кредитної картки

Для оформлення картки варто скористатися одним з нижчеподаних способів: перший - особисто відвідати банк; другий - оформити поштою; третій - подати заявку онлайн через інтернет. У першому і в третьому випадках необхідно буде заповнити анкету і представити особисті документи, а також підписати договір. При оформленні поштою бувають моменти, коли банк сам надсилає листи з пропозиціями отримання кредитної картки, яку достатньо активувати по вказаному телефону банку.

Сума кредиту залежить від доходу позичальника.

Основні вимоги

Основні вимоги, які пред'являють клієнтові, який звернувся за кредитною картою це постійне місце роботи, прописка в даному регіоні \ області \ краї і вік від 18 до 60 років для чоловіків і до 55 років для жінок.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Пробизнесбанк про дистанційне обслуговуванні клієнтів Дистанційне банківське обслуговування отримує все більший розвиток.Пробизнесбанк став першим приймати заявки на кредити по телефону.Call-центр банку працює ... Більше

З 1 по 31 серпня Райффайзенбанк оформляє іпотеку під знижену на ... Більше

Відпочинок в кредит, тури в кредит Зовсім природна тяга людини до ... Більше

Банк БФА викупив портфель лізингових кредитів у МБСП 7 лютого 2012 0:00 Банк ... Більше

Банк БКФ: «Розвиток кредитування бізнесу залежить від політики Уряду» Банк корпоративного фінансування, існуючий з 1994 року, пропонує великий вибір програм кредитування бізнесу.Про них, ... Більше

Популярне